Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Super
neregistrovaný "SUPERSONIC/NADZVUKOVY/"
| 6. 8. 2007 17:55
Ak bude toto aj nove Berlingo/Partner ... Tak s u p e r !!! :-!
Super
anonym
| 6. 8. 2007 19:07
no ale kdovíjaká krása to také není...
Super
lorenzlubos
| 7. 8. 2007 06:50
Neviem, ci si si precital aj text, ale v nom sa jasne pise, ze nepojde o nastupcu Partner/Berligo. Partner a Berlingo prisli v roku 1996 a ako pribudali konkurenti, pribudala aj velkost tychto aut a teda da sa ocakavat, ze nove Berlingo/Partner budu o nieco vacsi, mozno dokonca v dvoch verziach dlzky.
pekne auto
neregistrovaný "tomas"
| 6. 8. 2007 20:19
velmi pekne, dufam ze to bude aj v civilnej verzii
fakt se mi to líbí
neregistrovaný "wolff"
| 6. 8. 2007 20:53
Je to dodávka, to je jasné,ale nepřipomíná Vám to dakarový speciál? Mě to přijde fakt jak do terénu, vypadá to dravě. Pěkné... Byť teda mi to přijde příliš citroenovité...
fakt se mi to líbí
BIGPAPA
| 7. 8. 2007 07:59
tak myslím, že máš celkem zvrácený vkus, kterej ovád vymyslel dávat světla tak vysoko a navíc pod ně narvat černej nárazník ;-\ :-( :-( Naložim auto a budu svítit až někam na konec galaxie anepomůže mi sebelepší naklápění světel. Příště můžou dát světla na střechu a dole nechat jen kus černého plastu ať to má grády >:D >:D >:D prostě humus :no: :no: :no: :no: :no:
fakt se mi to líbí
anonym
| 7. 8. 2007 09:22
Jen poznamka - svetla vyse, ktera musi byt sklonena dolu, jsou i pri plnem nakladu stale lepsi variantou nez svetla nize, ktera sviti temer rovne a po nalozeni primo do oci protijedoucinm. Nez neco napisu, popremyslim o tom.
fakt se mi to líbí
neregistrovaný "starty"
| 11. 8. 2007 14:28
Je to jednoduchy, dodavku jsou promarne urceny pro firemni klientelu. Nepotrpi se na vzhled ale prakticnost. A ono, pak kdyz auto dostane tukanec a odnesou to jen plastu narazniku a svetla zustanou bez poskozeni, stoji to mnohem min penez....
Osobni verze
anonym
| 6. 8. 2007 23:48
Ale to je fesak. Dokazu si predstavit osobni verzi, ktera bude vypadat jako crossover mezi MPV a SUV. Myslim ze Roomster bude mit problem.
Pekne
neregistrovaný "shoko"
| 7. 8. 2007 01:13
Nie je ale mensie ako predchodcovia?
KONKURENCE PRO ROOMSTER PRAKTIK
marianek
| 7. 8. 2007 06:10
Mame zde dva obrazky, ktere nam pouze napovidaji, jakze to auto bude vypadat. Vime take, ze Fiat umi postavit velice prakticke dodavky (viz. Doblo). Timto vozem ale Fiat primo atakuje segment ve kterem je i nase domaci automobilka Skoda. Roomster Praktik i pres sve vyhody to bude mit velice tezke. Spis bych rekl, ze rozhodne prakticnost a cena. Fiat Minicargo bude pro konkurenci velice tvrdym oriskem.
lorenzlubos
| 7. 8. 2007 06:54
Je mozne, ze Minicargo bude konkurentom pre Praktik (nie Roomster Praktik ;-) ), ale nie velkostou/triedou, ale "len" trhovym. Praktik je o dost vacsi a aj ked za konkurentmi ako Dobló a spol. zaostava, Minicargo bude priestorom, podla mna, o dost mensi. Uvidime.
anonym
| 7. 8. 2007 11:15
neregistrovaný "pandan"
| 7. 8. 2007 11:17
Vidím to podobně. Minicargo má asi kratší rozvor a nebude tak pro ty, kteří potřebují i nějaké boční dveře. Naopak někomu stačí jen bedna s přístupem zezadu a tady musí cenově Minicargo vyhrávat. Možná by i Škoda mohla přijít s řešením bez bočních dveří na jedné nebo obou stranách. Snížila by se tak cena i hmotnost a zvýšila nosnost.
Kludne aj tuning
neregistrovaný "Laco-SK"
| 7. 8. 2007 09:14
Myslim, ze je to asi jedine auto v tejto kategorii, na ktore by som hodil tuning.Naozaj podarene auto. :yes: