Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Pět levných věcí z Wishe, co (ne)musíte mít v autě. Mohou i zachránit život

Autodoplňky, které sednou do staršího i nového auta. Vybrali jsme pouze neotřelé doplňky, které nekoupíte na každém rohu. Ceny se pohybují od 50 po 1100 Kč.
Zpět na článek
Avatar - JirkaVejrazka
8. 8. 2023 13:38
A to jsem si myslel...
... ze tenhle web uz nema kam klesnout. Mylil jsem se.
Rozbalit vlákno
5
Avatar - Ozzman
8. 8. 2023 14:10
Re: A to jsem si myslel...
No, od té doby, co odešel Machi a posléze i Standa, tak je to tady tedy rapidní pád... Kdysi tady Hamuna nadával na Machiho, nebylo to ideální, ale měl snahu něco dělat, tohle je tedy peklo.. testy stojí za prd, články už jen bulvární (ale tak jako, můžeš si koupit krásné koberečky na svou Škodu Scala! :D :D :D ), mimo přeživších hádek EV fans vs ICE fans se tu nic už nedozvíš :/

Docela by mne zajímalo, jak se na toto dívá nový šéfredaktor a jaká jsou čísla tohoto webu...

btw dá se někde dohledat redakce ACZ v jejím aktuálním složení ?
Avatar - JirkaVejrazka
8. 8. 2023 14:25
Re: A to jsem si myslel...
A cast upoutavek na clanky vede rovnou na autorevue. Na PC se to da jeste poznat a ignorovat, ale na mobilu je to vicemene bez sance :(
Avatar - Ozzman
8. 8. 2023 14:26
Re: A to jsem si myslel...
Jo, to je taky fakt.... nechápu, proč to takhle nechají padnout...
8. 8. 2023 19:38
Re: A to jsem si myslel...
Vzniká nám další Autoforum :no:
9. 8. 2023 11:05
Re: A to jsem si myslel...
No, upřímně, už nemá smysl zde být. Už je to jen ze setrvačnosti. Škoda. :'-(

Ps.: Ty hádky jsou zde příšerné. Nejhorší na tom je, že jsou v tom až po uší kdysi normální a příjemní diskutéři. Nebo očividně inteligentní lidé (frustrace?).
Multinick neřeším, to je mimo normální realitu.