Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Kalifornský úpravce se přiznal k obcházení emisních pravidel. Dostal obří pokutu

Pokutu v přepočtu více než 22 milionů korun musí zaplatit firma Sinister Diesel, protože prodávala zařízení umožňující zákazníkům obcházet emisní pravidla a vypouštět na silnicích oblaka sazí. K prohřeškům se přiznala.
Zpět na článek
9. 8. 2023 18:47
Nikdy jsem moc nepochopil...
...jak z tohodle a z burnoutu může mít někdo radost.
Rozbalit vlákno
11
9. 8. 2023 19:37
Re: Nikdy jsem moc nepochopil...
Stejná sorta jako ti, co s gustem projíždějí loužemi tak, aby ohodili chodce. Vždycky je to chlap, kterej nemá v autě manželku.
9. 8. 2023 21:02
Re: Nikdy jsem moc nepochopil...
jako malej pamatuju, jak se okupanti z rossiji hnali v zilu rozbitou ulici plnou kaluzi, voda strikala na vsechny strany, a nebozaci na chodniku nemeli kam uskocit ...
dnes se tomu rika russkej svet, tehdy na vecny casy a nikdy jinak
Avatar - Barrichello
11. 8. 2023 16:46
Re: Nikdy jsem moc nepochopil...
jak to každého příspěvku zatáhnou rusko, to už je slušná diagnoza. Prášky nepomáhaj vid Lojzíku
:-) :-) :-) :-)
10. 8. 2023 10:14
Re: Nikdy jsem moc nepochopil...
To je tak - príde sedlák do mesta a začne si umývať podvozok tak, ako sa naučil na dedine!!!
10. 8. 2023 11:13
Re: Nikdy jsem moc nepochopil...
ja to vidam obracene
prijede prazskej pepik na chalupu na dedinu, zapne wapku a zacne mejt ty svuj povoz od prazsky spiny
Avatar - WinDiesel
10. 8. 2023 11:39
Re: Nikdy jsem moc nepochopil...
ty jsi se zase překonal, wole, jsi ještě větší dement něž jsme předpokládali
Avatar - white label
9. 8. 2023 19:38
Re: Nikdy jsem moc nepochopil...
Úchylů všeho druhu je na světě bohužel dost... :no:
Avatar - KANKUNEN
9. 8. 2023 20:38
Re: Nikdy jsem moc nepochopil...
Mi se vždycky líbilo jak kola hrabaly, smykovaly, z výfuku nemám rád dým, ale spíše plamínky. Proto mám taky STI a v zimě trénuju co to jde. A i malé děcko ví, že projet kaluž i na kole je radost.
9. 8. 2023 20:55
Re: Nikdy jsem moc nepochopil...
...je radost, zejména když pod hladinou kaluže číhá díra hluboká tak 15-20 cm. :-)
Avatar - Barry Lyndon
10. 8. 2023 10:46
Re: Nikdy jsem moc nepochopil...
Prostě dieseldezolát na steroidech. V Česku takoví nýmandi volí Bureše, vzhlíží k Putlerovi a jezdí v 1.9 TDI. :no: :no: :-[]
Avatar - WinDiesel
10. 8. 2023 11:40
Re: Nikdy jsem moc nepochopil...
A koho volíš ty, wole hloupej? Jsi krásnej přiklad megadezoláta, bezmozku. A ani k tomu nepotřebuješ diesel, ani nic.
9. 8. 2023 20:56
Úpravce, upravce
Asi je levnej protože takové upravené čmoudy přesně jako na obrázku potkávám v ČR denně. Dnes taky. Vypadám pak vždy jako debYl protože musím skoro zastavit a nechat ho poodjet. Ti za mnou si jistě klepou na hlavy.
Rozbalit vlákno
7
Avatar - WinDiesel
10. 8. 2023 11:42
Re: Úpravce, upravce
Ale no tak, wotroubku, jsem na silnici každý den a dieselového smraďocha potkám jen výjimečně, takže trapně nelži a nevymýšlej si. Probuď se do roku 2023, zabrzl jsi někde kolem roku 2000.
10. 8. 2023 12:08
Re: Úpravce, upravce
smrad k smradu seda
blbej blbyho si hleda
nediv se, ze se necejtis
wine
Avatar - Ozzman
10. 8. 2023 12:44
Re: Úpravce, upravce
Ale notak, černá čára na silnici není problém vidět denně a to i v nejbohatších regionech ČR s mnohem novějším vozovým parkem, než někde v zapadákovech.
Avatar - Barry Lyndon
10. 8. 2023 12:52
Re: Úpravce, upravce
Přesně, i v Praze je dieselového smradu často k zblití (ale OK, je to lepší než před 15 lety). Na venkově (jakože okresní města) jsou pak diesedezoláti na steroidech skoro všichni, co mají naftu, protože se to tam jedničkovými Euro3 a dvojkovými Euro4 Octaviemi (a jejich alternativami) jenom hemží... Tamní střední třída pak v Německu kupuje výprodejové Euro5 Dieselgate.
Avatar - Ozzman
10. 8. 2023 13:38
Re: Úpravce, upravce
V Praze to hodně dělaj lehká užitková auta, jezdím denně na moto, tak si načichám dost... nicméně, občas bych takovým dieslovým čmoudem rád zakouřil před nosem některých místních diskutérů, čistě jen z té škodolibé radosti :D
Avatar - Mikesus
10. 8. 2023 12:44
Re: Úpravce, upravce
Potkavam je denně. Takze jen dieslovej cmoud obhajuje vlastní garáž.
Avatar - Ozzman
10. 8. 2023 12:46
Re: Úpravce, upravce
Na tom videu je dieslovej Prius? :D Nebo proč tak hulí ?
10. 8. 2023 10:12
Aj smaraďochom z Diesel Brothers...
klepli po prstoch! ;-)
Rozbalit vlákno
0