Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Kompaktní kabriolety Opel Astra Cabriolet a Renault 19 Cabriolet: Bez oblouku boss

Nejvhodnější období pro hledání kabrioletu představuje třeskutá zima. Jestliže si chcete celou letošní sezonu užít pod volným nebem, pro konkrétní model se rozhodněte teď a jednejte v nejbližších měsících. Přinášíme dva atraktivní tipy.
Zpět na článek
4. 10. 2023 06:43
Avatar - Stejsn
3. 10. 2023 15:30
Kabriolety mám rád,
článek pěkný, ale... ALE! Přestože od jeho napsání uplynuly dva roky, stále v něm zůstalo třeba tohle: "Proti nejkratší z aster se tak kabriolet na délku protáhl o 1900 mm" - astru delší o dva metry bych asi ani vidět nechtěl. Jinak ale tu generaci Astra F a G, Renault 19 a Mégane, považuju za éru skutečně hezkých kabrií. Ještě tam patří třeba P306. Sám mám v článku zmiňované otevřené Ritmo a co si budeme povídat - je sice roztomilé, ale elegance moc nepobralo ;-)
Rozbalit vlákno
1
3. 10. 2023 22:38
Re: Kabriolety mám rád,
Za mě byla ta P306 Cabrio naprosto nejhezčí (žlutá) a s 2.0 97kW to i pěkně pelášílo ;-)
3. 10. 2023 19:20
Samokontrola
Bylo by možné, aby si páni novináři po sobě dělali kontrolu? V článku věnuje celý odstaveček motorům R19. Na výběr byly pouze dva - 1721ccm (65 kW) a 1764ccm (99kw) a následně je v tabulce uveden motor 1794ccm s výkonem zmiňované "sedmnáctistovky"
Nějak mě už přestává bavit číst Vaše články, protože technické údaje v článku (pravděpodobně opsané z cizích webů) nekorespondují s vloženou tabulkou. Ona tabulka bývá dost často z jiné verze téhož auta, kterou jste "údajně testovali" minulý měsíc. A ještě větším odpadem je zvyšující se počet článků "Našli jsme na prodej......"
Rozbalit vlákno
0
4. 10. 2023 06:43
Ale jo...
.... byť to nejsou nějací krasavci, jistou nostalgii cítím.... Za nějaké vyšší desítky tisíc si dovedu představit že si to někdo koupí pro radost :-) samozřejmě chtít za to statisíce je nesmysl....

Jinak pobavilo že u Astry je v mínusech "skleněné zadní okno" a u Renaulta "plastové okno".... Tak nevím, co je teda to správné řešení ;-)
Rozbalit vlákno
0