Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Prozkoumali jsme budoucnost parkování: Parkovací přesýpací hodiny

Vedle sofistikovaných systémů s čipy, kamerami, umělou inteligencí a různými čidly se nabízejí i jednodušší parkovací systémy. Když pomineme případ, že na chodníku stojí výběrčí, který ke každému dojde a vybere poplatek v hotovosti, nabízejí se třeba v Německu velmi rozšířené parkovací kotouče nebo v pár případech přesýpací hodiny.
Zpět na článek
9. 9. 2023 13:40
9. 9. 2023 15:16
10. 9. 2023 11:02
10. 9. 2023 13:39
9. 9. 2023 13:40
Kotouček
"už stála u auta strážnice a pokutovala mě za to, že nemám kotouček"

To by mě fakt zajímalo, jestli opravdu pána pokutovala za absenci kotoučku, nebo nějaké časové značky obecně. Před pár lety mi kotouček dali v pojišťovně, ale předtím jsem kotouček nepoužíval. Prostě jsem napsal čas příjezdu na nějakou účtenku, nebo jiný kousek papírku, co jsem měl v autě a nikdy s tím nikdo neměl žádný problém.
Rozbalit vlákno
0
9. 9. 2023 15:16
Články
Vaculík vychvaluje Trabanta,pak zase článek o přesýpacích hodinách.
Víte o tom,že je 21 století ? To vypadá,že moc ne.
Co bude příště.Test parní lokomotivy....
Rozbalit vlákno
0
Avatar - xxc
9. 9. 2023 21:40
toto je buducnost parkovania?
Podla mna je buducnost parkovania v kruzeni okolo miesta, pokial budu pribudat parkovacie miesta len pre rezidentov, tak si ludia nechaju kruzit autonomne auto niekde po ulici a po vybaveni si ho privolaju. Bez klimatizacie pomalou rychlostou kludne nech brazdi ulice v okoli. Tal isto budu moct pribudat parkovacie miesta, ked sa auto necha niekde v aktivnom rezime blokujuce ine auto a ked to ine auto bude chciet ist prec, tak moje auto jednoducho niekde uhne.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - lordlord
10. 9. 2023 11:02
kup
U nás taky zavedli parkovací kotoučky, měšťáci rozdali spousty botiček, než jsme se to naučili... Důležitější je, že je alespoň kde parkovat.
Rozbalit vlákno
1
10. 9. 2023 13:39
Re: kup
Na kazdy problem existuje riesenie (ako tuto predviedol jeden kolega). Napokon, v zakone nie je nic o tom, ze nesmies tych kotucov mat viac! :-)
https://files.cikus.net/posts/motorkari/2018/04/parkovaci-kotouce-1200.jpg