Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Chrysler Pacifica slaví 40 let výroby minivanů modernizací

Společnost Chrysler začala s výrobou minivanů již v roce 1983 a navzdory klesajícím prodejům se jich stále nevzdává.
Zpět na článek
Avatar - KANKUNEN
19. 9. 2023 09:05
Tenhle článek má být co?
Ošizený firemní leták?
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Barrichello
19. 9. 2023 09:35
Průkopník MPV - Chrysler a Dodge
prvním MPV na světě tak jak si ho každý představí byl Dodge Caravan a paficiface je jen dalším pokračovatel této slavné rodiny minivanů.

A pro Evropské zákazníky už poslední tradiční MPV s klasickými a poctivými motory V6.
Proto je tu taky oblíben a postupně už všech co měly Voyagey, Caravany a Town and Country nahrazuje tyhle starší modely.

:yes: :yes: :yes:
Rozbalit vlákno
0
19. 9. 2023 09:39
Byly to dobrý časy....
.... kdy lidi neřešili image a prostě si na převoz velké rodiny koupili velkou krabici....

Dnes chce každý crossover nebo SUV, aby nevypal jak táta od rodina ale správný adrenaliňák.... že to z pohledu funkčnosti kulhá na obě nohy je každýmu jedno, beztak s tím teréňákem pořádně nevyjede z města.... :'-(
Rozbalit vlákno
10
Avatar - 3_diamanty
19. 9. 2023 10:49
Re: Byly to dobrý časy....
Problem je ten ze aj ked chces mpv tak ich uz dnes moc na vyber nemas...
19. 9. 2023 21:28
Re: Byly to dobrý časy....
.... jasny, slo to do kopru a kombiky budou brzy nasledovat.
Avatar - Barry Lyndon
19. 9. 2023 13:50
Re: Byly to dobrý časy....
Taky je trochu problém, že jak začali autům natahovat rozvory a snižovat světlou výšku, tak najednou potřebuje SUV i táta neadrenaliňák, aby nedrhnul břichem i když jen vyjíždí ze dvora.... Jinak majitelé BMW X6 mě jistě uminusují, ale já stejně vidím SUV jako spíš důchodcovskou než adrenaliňáckou image . A pořád lepší vypadát jako táta v MPV než jako děda v SUV :D .
19. 9. 2023 15:13
Re: Byly to dobrý časy....
Souhlasím a to mám suv i mpv :-)
19. 9. 2023 20:13
Re: Byly to dobrý časy....
jenze ta x6 utahne 3 tuny bedneni na rozdil od transporteru, kterej s tim ani nehne. SUV ma smysl a pokud ho uzijes, je to auto k nezaplaceni
19. 9. 2023 21:29
Re: Byly to dobrý časy....
kazde auto ma sve silne stranky a pokud vyuzijes zrovna ty co ma SUV, tak je jasny ze si ho koupis :-)
19. 9. 2023 21:30
Re: Byly to dobrý časy....
.... hele je pravda ze v tom taky vidam spis starsi chlapi. Kdyby se aspon netvarili porad tak jako lehce nas*ane.... ;-)
Avatar - Barrichello
20. 9. 2023 12:38
Re: Byly to dobrý časy....
Já vídám v MPV naopak často ženy. dneska sem viděl Hondu Odyssey

ostatně Town and Country se v usa přezdívá soccer mumm car
Avatar - wakantanka
19. 9. 2023 16:13
Re: Byly to dobrý časy....
Mám už druhé veľké MPV a čo si kto myslí je mi šuma fuk. Zvlášť ak všetci začnú zháňať tu nosič na lyže, tu rakvu na strechu a ja len otvorím kufor a tradá. :)
19. 9. 2023 21:27
Re: Byly to dobrý časy....
jasny.... zena mela mini-MPV a byla to bomba.... :yes: proste tahle trida je fajn pokud ty vlastnosti vyuzijes....