Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Prasklé čelní sklo na McLarenu F1? Výměna stojí víc než nová octavia

Komu se rozbije čelní sklo McLarenu F1, musí se připravit na výměnu v ceně zhruba tři čtvrtě milionu korun. Vzhledem k sumám, za kterou se tato auta prodávají, to jsou ovšem drobné.
Zpět na článek
21. 11. 2023 10:03
20. 11. 2023 17:21
Zajímalo by mě, jak takové limitky či minisérie
řeší dostupnost náhradních dílů vůbec. Chápu, že když se někdo umí narodit, tak peníze v řádech desítek mega za nepotřebný krám řešit nemusí. Ale když ten díl prostě vůbec není? Je to nějak ošetřeno smluvně, nebo se v případě potřeby kupuje či zakládá celá fabrika?
Rozbalit vlákno
1
21. 11. 2023 08:12
Re: Zajímalo by mě, jak takové limitky či minisérie
zakazkova vyroba dilu? proc by se zakladala cela fabrika?
firem ktere umej vyrobit zakazkova autoskla je po celem svete spousta, staci si jen vybrat, neni vesmes problem vyrobit zakazkove i celou kopii McLarenu F1, jen jaksi nikdo nechce platit za kopii kdys vi ze za mene penez muze mozna ziskat original, i na tu kopii je totiz treba souhlasu McLarenu, a ten si ji necha zaplatit tak aby se ta kopie nevyplatila
Avatar - speedfred
21. 11. 2023 10:03
Môj
dream car od čias keď boli prezentované prvé fotky.
Auto ktoré s s relatívne "jednoduchou" technikou (atmo/manuál) držalo v tých časoch a povedzme si že aj teraz sú to pomerne vysoké rýchlostné rekordy. Žiadna zbytočná elektronika a len minimum váhy a vcelku malé auto oproti dnešným superšportom.
Klobúk dolu a palec hore.
Rozbalit vlákno
0