Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Takto může vypadat nový Volkswagen Transporter. Vznikne z Fordu Transit

Příští generace Volkswagenu Transporter bude mít techniku Fordu. O vzhled se nicméně postará Volkswagen – a takto by mohl vypadat, až se někdy v příštím roce odhalí.
Zpět na článek
27. 11. 2023 22:09
28. 11. 2023 00:52
Avatar - WinDiesel
27. 11. 2023 17:44
Já myslel že VW už hlouběji nemůže klesnout
Ikonický VW Transporter bude vlastně Ford.
To je tedy síla.
Rozbalit vlákno
5
27. 11. 2023 18:05
Re: Já myslel že VW už hlouběji nemůže klesnout
Ano, pokud se tak stane, legendární "Téčko" prostě končí... Multivan už zabili, teď je na řadě Transportér... :no:
Avatar - speedfred
27. 11. 2023 19:03
Re: Já myslel že VW už hlouběji nemůže klesnout
Terasky to bude novodobý Ford T.
27. 11. 2023 20:28
Re: Já myslel že VW už hlouběji nemůže klesnout
Ford VWT :-[]
29. 11. 2023 00:01
Re: Já myslel že VW už hlouběji nemůže klesnout
A čo je na tom? Ford má zase preznačkovanú Caddynu. Také multi-kulti medzi autami.
29. 11. 2023 07:34
Re: Já myslel že VW už hlouběji nemůže klesnout
Na Caddy nic zajímavého není a není ani legendou, tak je to fuk. Téčko má takřka kultovní status, díky prvním třem generacím ;-) T4 na tom začíná být podobně, takže je škoda ten status ničit Fordem ;-)
27. 11. 2023 21:33
f t vz vw t?
sorry jako ale nevidím v tom z Fordu vůbec nic. vidím inovaci vw transporter
Rozbalit vlákno
3
27. 11. 2023 22:09
Re: f t vz vw t?
Co tam mas co vidiet, ked su to iba omalovanky.
Avatar - Fomax
28. 11. 2023 00:52
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
28. 11. 2023 12:29
Re: f t vz vw t?
ze by to bol ten ciel? ved mu dali vw masku a palubovku tak je jasne ze tam ford vnutornosti nieje vidno
27. 11. 2023 23:39
Volkswagen Ford humus
Nic proti ale tohle vypadá jakoby chtěli zničit obě značky nebo oba modely jednou ranou. Při sledování elektromobilů jsem myslel že už jsem viděl všechny paskvily co dokážou vytvořit v automobilkách ale tohle to posunulo na nový level
Rozbalit vlákno
0
28. 11. 2023 12:27
Multivan vs Ford Tourneo Custom
Docelaby me zajimalo,, vzhledem k tomu, ze jste jiz ridili i ten novy Tourneo Customs, jak si stoji jizdne a pohodlim v porovnani s Multivanen, V Nemecku jej dost chvali. Multivan ma svojji novou platformu a TC tuto, kteriou pristi rok VW prevezme pro Transportera a Caravelle. jsou v podvzku Multivanu a noveho TC nejake zasadni rozdily? Oba maji nezavislou zadni napravu a i interier je tedy hiodne podobny.
Rozbalit vlákno
0
28. 11. 2023 12:28
preco nespravia opak ked 6.1 bola dokonala a bol by o nu est
ja by som bral radsej opak, vw multivan 6.1 podvozok, pohon, motor, jazdne vlastnosti keby dali do ineho auta nalepili kludne akykolvek znak a prednu masku a predavali to za ludovu cenu (vyrobne naklady a rozumna marza), kde nemusia splacat vyvoj
Rozbalit vlákno
0
28. 11. 2023 21:12
Boha mojho! Co se naučit alespoň trochu číst?
Diskusní příspěvky jsou fakt úžasné. Všem těm rozhořčeným ovšem unikla jedna maličkost. To, že zatím nikdo netuší, jak to auto bude vypadat. Že je to jen ad hoc vymyšlená podoba, kterou si vymyslel redakci grafik, nebo grafik, se kterým redakce spolupracuje. Šmarjá, už se tomu nevěnuji celou jednu lidskou generaci, ale když najdu instalačky z konce devatenáctého let, budu si s tím měsíc po večerech hrát, abych si vzpomněl, jak se to vlastně používá, udělám pár tranďáků taky. Kór chlap s praxí a moderními nástroji.
Nerozčilujte se nad něčím, co si někdo vymyslel u vína, nebo kořalky. Bude to vypadat úplně jinak.
A že to bude sdílet techniku? A co? Já léta používal dodávky Renault Trafic. Některé z nich byly Renault, některé Iveco, některé Fiat, a ještě tam fungovala jedna značka. To platilo o všem, co nebylo vidět zvenčí. Ale kastle, vnitřek kabiny, tam se to lišilo tak, že to každý poznal na první pohled. Prostě čtyři firmy sdílely vnitřek. Každá z nich dělala jedno, dvě šasi s celým osazením a každá si na to něco prisroubovala a navařila.
Vždyť je to stejné jako stůl. V určitých chvílích je jedno, zda je to solitér za půl mega, nebo starý ponk z kůlny. Na Vánoce na to někdo hodí ubrus, kus větve, svícen a pár taliřů. A v každé domácnosti to bude vypadat jinak. A většinou úplně jinak, nežli obrázky z časopisů. To samé platí i o budoucí podobě Transportéru. Vsadím boty, že se grafik netrefil v ničem. Snad barva by mohla odpovídat něčemu, co ti kluci z folklorwagenu používají.
Rozbalit vlákno
0