Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Tři nejlepší a jedno nejhorší auto roku 2023 podle Lukáše Volšického

Jaká byla nejlepší a nejhorší auta uplynulého roku 2023, s nimiž jsem mohl jezdit? Představuji vám trojici úspěšných finalistů i outsidera, který byl absolutním zklamáním.
Zpět na článek
Avatar - KANKUNEN
29. 12. 2023 08:54
Mám tyhle články rád
Nemůže to být jen kopie ze zahraničí.
Rozbalit vlákno
0
29. 12. 2023 09:08
Pobavilo mě eAutoOff
To jsem nevěděl, že taková klaunská tlačítka existují. :-) :-) :-) :-) Mám totiž v autě tlačítko přesně opačné. Když tu elektriku tak moc ve Stellantisu neumíte a potřebujete taková směšná tlačítka, tak ji do těch svých aut nedávejte vůbec. Vyjde vám to celé levněji a ušetřené náklady pošlete zelenomrdům. Takže šulnul.
Rozbalit vlákno
3
Avatar - Ja Prvni 123
29. 12. 2023 12:22
Re: Pobavilo mě eAutoOff
To auto je vicemene normalni.
Nerikam, ze nepotrebuje doladit, ale takovej pruser to neni.

Jedine co se fakt nepovedlo je cena.
Ostatne, i 500X vychazi o dost levneji, se stejnym pohonem. Takzeto vlastne vypada, ze to Fiat prodavat nechce.
29. 12. 2023 12:54
Re: Pobavilo mě eAutoOff
Sorry, ale to auto je v této verzi naprostý nesnysl. Spojit rodinnou lidovku s takto drahým a komplikovaným pohonným ústrojím je totální absurdita a tomu budou odpovídat i její mizivé prodeje. Že to ani pořádně jízdně nefunguje už je pak jenom taková třešnička na nekoupitelném dortu .. :-( :no:
P.S. Tipo je výborné auto, ale jen s klasickým čtyřválcem Fire 1.4 T-Jet ve starší emisní verzi, nebo s vynikajícím 1.6 M-Jet! :-) :yes: :yes: :yes:
Avatar - Ja Prvni 123
29. 12. 2023 13:14
Re: Pobavilo mě eAutoOff
Jo, proti tehle formulaci nemam vubec nic.

Ale hruzostrasne historky jak se s tim nejde rozjet jsou proste mimo misu.

Nejlepsim dukazem, ze s tim souhlasim je, ze jsem ho nekoupil.
Ac jsem to mel v umyslu.
Odradila me cena.
Projel jsem pak par "litrovych". Motor je fajn, na trivalec i prekvapive "ulicnickej" zvuk.
Ale bud nemelo co melo mit, nebo melo co nemelo mit... tak jsem proste zainvestoval do sveho sedana.
Uz si ho necham.