Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Jak opravit chyby v elektronickém výpisu z registru vozidel? Vyřeší se časem „samy“

K zjištění dat o vozidle, k němuž existuje už jen „malé“ osvědčení o registraci nového formátu, existují čtyři různé cesty a k jedné z nich člověku stačí znát pouze VIN. Domácí kopírování „velkého techničáku“ před cestou na úřad tak není nutné. Jakékoliv chyby v elektronickém výpisu z registru navíc opraví úředníci při každé návštěvě registru či na základě informací od technika STK.
Zpět na článek
6. 1. 2024 01:13
7. 1. 2024 03:55
7. 1. 2024 03:55
Avatar - eLzyx
6. 1. 2024 01:13
bordel
jsem na to zvědav. Doufám, že mají dost velkou kolonku "další záznamy", protože třeba u Volva mám tolik výjimek, že se do výpisu nevejdou, takže mi tam chybí některá kola.
U jednoho auta mi chybí typ motoru.
U dvou aut je špatně uvedená pojišťovna (myslím, že tento údaj je v portálu občana).

Ale co mi nejvíce štve, že ten malý TP zase není malý, ale ta hnusná stará plachta. Proč to není kreditka jako všechny ostatní doklady? Kdo tu plachtu má s sebou tahat?
Rozbalit vlákno
4
6. 1. 2024 17:04
Re: bordel
Proč bych to s sebou měl tahat? Celý život nechávám malý TP v autě a pod sedlem motorky. Občas mi někdo říká: "když ti někdo ukradne auto, tak ho bude mít i s dokladama". No a? Tak bude mít zloděj malý TP. Nevím k čemu mu bude.
6. 1. 2024 17:09
Re: bordel
Rovněž ponechávám osvědčení o registraci ve vozidle. Je to pohodlné. Také doklad o povinném ručení. Ostatní doklady mám u sebe. Je to prosté a jednoduché.
Avatar - eLzyx
7. 1. 2024 03:55
Re: bordel
to i pro zloděje, který se v klidu prokáže hlídce platnými doklady. A ta ho nechá jet, pokud neprovede lustraci přes jejich informační systém
Avatar - eLzyx
7. 1. 2024 03:55
Re: bordel
pojišťovny v takovém případě krátí pojistné plnění. Nejčastěji kolem 10%.