Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: TEST Bentley Bentayga EWB V8 – Panský kočár

Prodloužená varianta luxusního britského SUV se vás snaží přesvědčit, že zadní sedadla jsou jedním z nejlepších způsobů cestování na krátké a střední vzdálenosti. Jenže nezvládl by to samé i mnohem levnější range rover?
Zpět na článek
23. 2. 2024 15:16
23. 2. 2024 15:59
23. 2. 2024 16:23
23. 2. 2024 16:18
23. 2. 2024 18:19
26. 2. 2024 12:50
23. 2. 2024 13:30
ovládací prvky
Líbí se mi ovládací prvky kolečky a tlačítky a ne zastaralý model "všechno patlej po displeji" jako mají některé zpátečnické automobilky :yes:
Rozbalit vlákno
0
Avatar - KANKUNEN
23. 2. 2024 13:31
To auto opravdu
neumí vypadat. A Indové to umí jak nikdo
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Barrichello
23. 2. 2024 13:49
Motor dobrý, inteiér dobrý, kastle velký špatný
ten design u tohohle SUV pořád Bentley nejde a to co vypadá dobře na Continentalu taky logicky nemůže fungovat.
Bentley je prostě značka GT kupé a limuzín, SUV Bentley bych fakt nechtěl.
Rozbalit vlákno
0
23. 2. 2024 15:11
"Některé detaily z levnějších koncernových sourozenců"
To bylo první čeho jsem si všiml. Ovládací tlačítka na volantu absolutně stejná jako Audi. Ovládací panel klimatizace je tomu v Audi taky velmi podobný.
Vypadá to prostě divně, že používají stejné díly v autě, které je několikanásobně dražší.
Rozbalit vlákno
1
24. 2. 2024 08:36
Re: "Některé detaily z levnějších koncernových sourozenců"
No ale majitel to nevie, lebo nekupuje take sunty ako audi 😂 takze ziaden problem
Avatar - Horký Rom
23. 2. 2024 15:16
moc líbí
Zvláštní situace, tady v pátek pod diskusí o jednom z posledních fosilních skvostu (ačkoli s plebejským V8, a ne dnes již nenabízeným W12), není nikdo. Ale pod diskusí o elektromobilech je vždy plno, vždy všem ortodoxním příznivcům spalovacích motorů, milovníkům vdechování jedovatých plynů spalování nafty a EV hejterům.

Tady jsem člověkem :yes:
Rozbalit vlákno
6
23. 2. 2024 15:16
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Barrichello
23. 2. 2024 15:46
Re: moc líbí
Udělám vyjimku Hammuno a na tvojí provokaci ti seriozně odpovím:
--------------------------------------------------------------------------------

Kolik diskutérů z auto.cz je potencionálním zákazníkem tohoto modelu ? A ti co by na to ještě možná i měli, si to nekoupí protože méně nápadní budou v ryze německém uberwagenu.
Takže potencionál kupní síly diskutérů = 0.

A kolik z nich má doma aspon ojeté Bentley? Že by opět nula? :-)
A kolik z nich v tom aspon někdy jelo. Nehlašte se všichni.....

Takže asi tak. Navíc ne každému se líbí SUV. Za mě osobně Continetal, Flying Spur nebo poslední Mulsanne je to, co se mi od Bentley líbí. A pak samozřejmě historické modely z doby kdy Bentley a RR byla jedna značka.

Krom webpajy a Dinara a mě tady asi britská auta ani nikoho moc nezajímají.
Mě jo, já sem jich měl už 5 (když budu počítat i Mini).

Ale mohl by sem hodit oko Donviták/hendly, aby se podíval jak má vypadat interiér a jak vypadaj hodnotný materiály jako dřevo, leštěná ocel, kůže atd
Recyklovaná PETka jako v EV to fakt není.
https://d19-a.sdn.cz/…P_Eh/Q5IswH.jpeg?…
Avatar - Mikesus
23. 2. 2024 15:59
Re: moc líbí
Taky si nekoupis i to nejlevnější EV a diskutuješ o tom. Takze tvá domněnka je zjevně lichá.
Avatar - Horký Rom
23. 2. 2024 16:23
moc líbí
Na tvou seriózní provokaci odpovím tobě s širokým úsměvem: hrozně moc a moc mě zajímá ryze britský vůz z Goodwoodu - Rolls-Royce Spectre, nevyrábí se z PETek a je to vrchol současného potravního řetězce EV. Aha, zapomněl jsem ještě na maličkost, muže schovat Dacii Spring do kufru :yes:
23. 2. 2024 16:02
Re: moc líbí
tu si prestal byt clovekom odkedy si sem zacal pisat pod (jednym z tvojich mnohych) nickov....kYLie
pred KyLiE sa to s tebou este dalo vydrzat...teraz nemas narok hamuna
Avatar - Jamme
23. 2. 2024 16:18
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - apoho
23. 2. 2024 18:19
Bohužel
Na vození opulentního majitele koncernu na zadním sedadle, chudšího šejka nebo jeho dětí do školy to stačí.
Zazobaný řidič si toto nekoupí. Nic řidičsky zvláštního to nenabídne.
Kupce si to najde ale.....
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Fernando Martínez
23. 2. 2024 18:31
Re: Bohužel
Okej, BMW X5 xDrive45e nabídne toho mnohem, mnohem víc. Nemusíš byt ani šejk ani zazobanec.
23. 2. 2024 21:28
"kouzlo malosériové výroby"
... no... kastle se vyrábí ve VW Bratislava :-)

jaký je výrobní proces dál, to netuším... patrně ta finalizace v UK bude mít něco do sebe.... ;-)
Rozbalit vlákno
0
26. 2. 2024 12:50
Hmotnost
I pri hmotnosti 2,5 tuny je to ve srovnani s mnohymi EV nebo plug-iny vlastne lehkonoha baletka. Resp. nijak nevybocuje, nova i5 nebo plug-in E Klasse vazi skoro stejne. Coz by clovek pri pohledzu na vizáž necekal.
Rozbalit vlákno
0