Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Diagnostiku auta zvládnete i sami. S telefonem a krabičkou za pár stovek

Základní data o autě i chybové kódy ze svého vozu můžete získat sami a bez návštěvy servisu. Stačí k tomu malá krabička za pár stovek a chytrý telefon.
Zpět na článek
8. 3. 2024 07:12
Avatar - Roman Horký
3. 3. 2024 13:01
Taková diagnostika je dobrá věc
Ale jen pro technicky zdatného amatéra. S hlášením kódu se musí spojit schémata a znalosti, hledani na internetu, přemýšlení. Do toho se chce obvykle jen nadšenci.
Rozbalit vlákno
1
Avatar - cizekHUNTER
3. 3. 2024 13:47
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
3. 3. 2024 17:34
Diagnostika
Takže pro amatéra vyhozené peníze, auto stejně musí do servisu a tam stejně diagnostiku provedou. Diagnostika z Aliexpressu tam nikoho nezajímá.Diagnostika určí pouze následek, ale ne příčinu. Proto to není jen píchnutí na comp, ale diagnostik musí zapojit mozkovnu a najít co chybu lambda sondy způsobuje.
Rozbalit vlákno
0
8. 3. 2024 07:12
diagnostika
Skvělá věcička pro autobazary, vymažou všechny chybové kódy :no:
Rozbalit vlákno
0
8. 3. 2024 07:57
Mobilní diagnostika
Já díky té dia zjistil že mám v háji svíčku s čidlem tlaku, navíc mi to napsalo i která žhavicí svíčka to je. A ta porucha se projevovala jen tím že mi na palubce svítilo grilované kuře 😁. Svíčku jsem si vyměnil sám, na tom nic není, jen před tím musíte pořádně zahřát motor aby šla svíčka vyšroubovat a už skoro rok mám klid 😉. Jo a k té diagnostice si ještě do mobilu musíte stáhnout aplikaci cca za 100,- Kč ale to je doživotní cena, platí se jen jednou a přenáší se vám pak na všechny mobilní přístroje co kdy ještě budete mít. Cena té diagnostiky cca 130,- Kč.
Rozbalit vlákno
0
11. 3. 2024 06:29
diagnostika
potom budete v servise dělat chytráka a oni Vám diagnostiku stejně napočítají a navíc Vás oškubou. co vám je platné , že víte je tam zavada a 325 když to stejně svépomocí neopravíte,
Rozbalit vlákno
0
11. 3. 2024 06:30
diagnostika
vyměníte půl auta a závadu nenajdete
Rozbalit vlákno
0