Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Ford Ka vznikl i jako praktický kombík. Vypadal skvěle a měl výkon sporťáku

Ford TuringKa měl přinést větší prostornost potenciálním zákazníkům, pro něž byl standardní Ford Ka příliš malý. Bohužel se však nikdy nedostal do sériové výroby.
Zpět na článek
4. 3. 2024 15:46
5. 3. 2024 07:33
4. 3. 2024 15:46
Kacko
Tak tohle mi uniklo. Celkem osklivy.
Kacko jsme meli, bylo to paradni mestske vozitko. Unikatni design, jizdne a uzivatelsky velmi prijemne s paradnim podvozkem.
Rozbalit vlákno
1
Avatar - 3_diamanty
4. 3. 2024 17:07
Tak toto moc pekne rozhodne nebolo
Pritom klasicke Kacko aj streetKa su fakt podarene
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Ozzman
4. 3. 2024 19:40
Re: Tak toto moc pekne rozhodne nebolo
To nevim, možná s hezkýma kolama, ale jinak nic moc
Avatar - Mokrous
4. 3. 2024 18:38
Děkuji, že teď už vím, co znamená vypadat skvěle!
A taky, že brutálních 125 koní je výkon sporťáku.

Tak to asi moje dvoulitrový tédéíčko bude už v kategorii hypersport, ne? :D :D :D

Tady se člověk fakt posune na jinej level.
Rozbalit vlákno
8
Avatar - Ozzman
4. 3. 2024 19:39
Re: Děkuji, že teď už vím, co znamená vypadat skvěle!
Tak samozřejmě bulvární titulek, ale v té době měly hothatche nižší hmotnost, než tvoje TDI :D Káčko je nákupní taška a snad nemá ani 900 kilo, tehdejší a trochu novější Focus ST měl 170k... myslím, že i s 125 koní by mohlo být fajn svezení, když opomenu od toho, že je to fakt hnusnej paskvli
Avatar - Mokrous
4. 3. 2024 19:45
Re: Děkuji, že teď už vím, co znamená vypadat skvěle!
To samozřejmě vím, ale i tak to je blábol jak noha.
Avatar - Ozzman
4. 3. 2024 19:46
Re: Děkuji, že teď už vím, co znamená vypadat skvěle!
Jako většina zdejších textů... vlastně je tu zázrak najít něco, co má váhu a smysl
Avatar - Mokrous
4. 3. 2024 20:40
Re: Děkuji, že teď už vím, co znamená vypadat skvěle!
No já sem vlastně chodím jen nakouknout do diskuzí, zda se tam nedozvím něco zajímavýho. Výjimečně jo, ale v 99% případů jsou tu jen nekonečné hádky stejných jmen + přehlídka duševních mrzáků především v podobě multinickových schizofrenních imbecilních trolů, které mám na Hate Listu a přesto se mi ti/ten kripl/ové neustále snaží něco psát.
Je to tu zoufalost nad zoufalost a přitom to tu bývalo kdysi tak fajn.
Z článků se pochopitelně nedozvídám prakticky vůbec nic. Všechno lze najít mnohem dřív a kvalitněji jinde. A premium si můžou narvat do špic, za tu cenu.
Avatar - Ozzman
4. 3. 2024 21:06
Re: Děkuji, že teď už vím, co znamená vypadat skvěle!
Jo, diskuze je ještě čas od času zajímavá, kdy se sejdou zkušenosti lidí, né idiotů... novrá redakce je jalová, dříve i za tehdy kritizovaného Machiho to sice nabralo trochu horší směr (jsem si jist, že né tak uplně z rozhodnutí šéfredaktora), ale byla tam nějaká snaha to držet, blokovat trolly alespoň co do možností platformy... a teď ? Supersport, Corolla co čistí vzduch... čekám ještě rozhovory s účastníky Love Islandu a bude to komplet
Avatar - Mokrous
4. 3. 2024 21:37
Re: Děkuji, že teď už vím, co znamená vypadat skvěle!
A nezapomeň na nějaké to neurčité pohlaví ze Survivoru.

To je to co nám chybí. Fluidní řidič. Jedno ráno spalovák, druhý ráno sdílený EV, třetí den přilepen u Muzea k silnici.
Avatar - Ozzman
4. 3. 2024 22:36
Re: Děkuji, že teď už vím, co znamená vypadat skvěle!
první dvě rána dám, ale u muzea radši dám mekáč :D Ten se taky nehodí do krámu moderním lidem
Avatar - cizekHUNTER
4. 3. 2024 19:51
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - wakantanka
4. 3. 2024 22:39
A prečo to nešlo do výroby?
Pretože podvozok a techniku dodala Fiesta, ktorá mala aj 5 dverový hatchback a neskôr pridala aj derivát menom Fusion. Už malé KAčko malo problém v tom, že stálo podobné peniaze ako Fiesta a vedelo sa obhájiť len tým že bolo o triedu menšie a pre ženy malo roztomilý design. Toto by stálo určite viac a tam padla kosa na kameň.
Rozbalit vlákno
0