Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Výroba elektromobilů brzy zlevní, věří Toyota. Koupila výrobce baterií

Už v roce 2027 má být výroba elektrických aut levnější než výroba konvenčních aut se spalovacím motorem.
Zpět na článek
2. 4. 2024 09:11
1. 4. 2024 14:17
Stejně jako Mikesus
pozitivně ví, že v generaci Husakovych děti je zvýšené procento technicky nezdatných líných jedinců, tak Don Vito pozitivně ví, že toto je pouhý greenwashing Toyoty.
Rozbalit vlákno
16
Avatar - Jamme
1. 4. 2024 14:54
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - cizekHUNTER
1. 4. 2024 15:20
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
1. 4. 2024 17:08
Re: Stejně jako Mikesus
Rad si pockam, jaky dopad bude toto mit.
Avatar - Mikesus
1. 4. 2024 18:51
Re: Stejně jako Mikesus
už jsi aspoň dospěl nebo patříš mezi ubožáky z té generace X? O životě kolem toho moc nevíš, o autech zatím asi taky moc ne, když se podívám na tvé příspěvky.
1. 4. 2024 19:11
Re: Stejně jako Mikesus
Jako myslíš tvoje namachrovane příspěvky jak jsou všichni kromě tebe úplně blbí? Kde ty jsi to falešné sebevědomí získal, když si neumíš ani sám nafouknout kola.
Avatar - Jamme
1. 4. 2024 19:13
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
1. 4. 2024 19:15
Re: Stejně jako Mikesus
Proč se ty sereš do cizích rozhovoru když tomu nerozumíš?
Avatar - Jamme
1. 4. 2024 19:17
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
1. 4. 2024 19:21
Re: Stejně jako Mikesus
Jsi jen úchyl, jakých je zde spousta. Nic víc.
Avatar - Jamme
1. 4. 2024 19:42
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Barrichello
2. 4. 2024 12:47
Re: Stejně jako Mikesus
pardonidní schíza je svina vid Hammuno :-) :-)
1. 4. 2024 19:14
Re: Stejně jako Mikesus
Na rozdíl od tebe jsem prost extrapolace tvé hlouposti na celou generaci.
Avatar - Mikesus
2. 4. 2024 05:37
Re: Stejně jako Mikesus
Všichni ne. Jen ti, co jsou přistižen při lži a místo toho aby raději byli aspoň sticha, tak trousi dalsi.
Kde beres to, ze si neumim nafouknout kola? Dělám to běžně
Jen ukazuješ, že jsem se trefil a patříš přesně do téhle skupiny prolhanych zoufalcu jako je mokrous, kari.laz, ryccardo atd.
Odpovídají tomu i tvé příspěvky, které jsou obsahově na úrovni "čížka"
Avatar - speedfred
1. 4. 2024 20:45
Re: Stejně jako Mikesus
Myslím že úbožiak si ty s tvojími príspevkami a názorom. Na všetko potrebuješ štúdiu a kdejaký
výskum, pritom nevieš zapojiť zdravý rozum.
Čus.
Avatar - Jamme
1. 4. 2024 21:14
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Mikesus
2. 4. 2024 05:44
Re: Stejně jako Mikesus
Aha. Takze kdyz nekdo chce fakta, tak je ubozak. Ok zajímavé.
"Zdravý rozum" jsem tu videl už tolikrát, jak se tu ryccardo, mokrous a další do mne navazeli za třeba to, ze v hybridu Toyoty je brake-be-wire, útočili s tím, že vůbec tomu nerozumím a že logicky to být nemůže a kdyz se konečně ukázalo, že tam skutecne je, jediný Roman uznal svoji chybu a omluvil se. Takze zdravý rozum ano, ale pokud tu jsou prolhany arogantní zoufalci, kteří se jen navazi do ostatních a své argumenty mají podložený svým "zdravým rozumem" a fakta ignorují.

Nebo co mi povíš na těm brake-by-wire? Že žádné seriove auto ho mít nemůže jako ryccardo? Nebo že passat tdi jezdi při 160+ za 5-5.5l? Že DSG neškube? Že dieselové emise ve městech nezpůsobují zdraví potíže? K těm emisim, zajiste pouzijes svůj zdravý rozum a vrhneš se na whataboutismus
Nebo jak se ryccardo do mne pustil ohledně kritizovani článků, že EP schválil pocitani emisí BEV. Psal jsem, že EP to schválit nemohl, kdyz nezasedal. Pak ten nesmysl převzalo i ACZ a už to tu jelo znovu. No nakonec se ukázalo, že ten "zdravý rozum", který dle tebe já nemám a mají ho tedy ostatní, byl zase špatně, protože to dal jen výbor životního prostředí jako návrh na změnu.
1. 4. 2024 15:06
Kdybychom znali
ty propočty co mají automobilky,

tak by ta diskuze byla jiná.
Rozbalit vlákno
0
1. 4. 2024 17:05
Realita vs marketing
https://www.motor1.com/…icle-2023-sales/

Realita je, ze Toyota v soucasnosti prodava mene nez 1% BEV (global sales 2023). :-O

Marketing jsou tahle prohlaseni, vedle tech, ze hybrid je vlastne take electric vehicle. :no:

Neni divu, ze clanek o tom, ze Toyota veri EV vysel na aprila.
:D
Rozbalit vlákno
0
Avatar - apoho
1. 4. 2024 20:45
komedie jednoho blba
Vážení čtenáři diskusního fora auto.cz, dnes jste měli možnost sledovat inscenaci - one men show, ve které Horky Rom vystoupil v následujících rolích:
- Don Vito - hlavní role
- Jamme - v roli hlavního kreténa
- cizekHUNTER - role vedlejšího kreténa
- Mikesus - role blba
- Marek Absolon - v roli hlavního poskoka

Těšíme se, až tento kompars odsud vystřelí jednou provždy. :no:
Rozbalit vlákno
10
Avatar - cizekHUNTER
1. 4. 2024 23:54
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Mikesus
2. 4. 2024 05:48
Re: komedie jednoho blba
Právě jsi tu roli blba převzal ty. Gratuluji,
protoze narozdil od tebe jsme se potkali na srazu acz, kde treba don jeste nemel svoje EV. Takze těžko budeme jedna osoba.
Aneb, jak ukázat, že ti nejde o diskuzi, ale pokus o dehonestaci jiných názorů. Můžeš odejít sám a všechny nás to tady dlouhodobě diskutující bude těšit. nově založený trolly jako jsi ty tu nikdo nechce.
Avatar - KANKUNEN
2. 4. 2024 08:21
Re: komedie jednoho blba
Trochu se mýlíš, apoho je přímo pablb. Není schopen se tady orientovat, proto si ho Holodňák vybral jako oběť. Několikrát jsem mu radil, ale vůbec nepochopil. Nacpat do jednoho pytle tebe, Vita a Holodňáka chce dost velké mozkové omezení.
Avatar - Lenka Čížková
2. 4. 2024 08:35
Re: komedie jednoho blba
Kluci já se vám divím, že nemůžete odolat a pořád ty trolly krmíte. Největší trauma trolla je, když na ty jeho cocotiny nikdo nereaguje. Třeba je to odradí a budou se věnovat jiným věcem, např. zdokonalování v mateřském jazyce, teda pokud to nebyla schizofrenie a nebyli "zvědaví" oba. ;-)
Avatar - KANKUNEN
2. 4. 2024 10:05
Re: komedie jednoho blba
Kamaráde, jenže mě začalo bavit společně s tebou trolit oběť, která se neumí bránit. Píchnout pod žebra a nebožák se už kroutí a neví ani kdo to byl. Čížek nebo Holodňák ???
Avatar - Jamme
2. 4. 2024 10:16
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - KANKUNEN
2. 4. 2024 10:21
Re: komedie jednoho blba
To nemá chybu: (☞ ͡° ͜ʖ ͡°)☞. Kde to bereš?
Avatar - Jamme
2. 4. 2024 10:25
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
2. 4. 2024 08:18
Tak nějak nevím
.. ale jásat nad tím, že se možná někdy v budoucnu vyřeší jeden z asi patnácti zásadních problémů, které auta na baterky mají.. njn, co mají dělat. Dobré zprávy ze současnosti nemají vůbec žádné, tak alespoň ty světlé zítřky..
Rozbalit vlákno
2
2. 4. 2024 12:40
Re: Tak nějak nevím
Jeden z 15? Daj aspoň 10 zásadných problémov, som docela zvedavý
3. 4. 2024 11:41
Re: Tak nějak nevím
Otázkou je, co považuješ za problémy. Jedním je zřejmě cena baterie. Nicméně, záleží na úhlu pohledu. Ano, baterie do BEV je drahá. Ovšem když doslouží spalovák, má cenu maximálně druhotných surovin a je pro majitele prakticky bezcenný. Když doslouží EVčko, stále zůstáváš majitelem poměrně hodnotné baterie, která snadno najde využití jako úložiště k FVE do rodinného domu, a to na dlouhá léta. Takže, je vůbec cena baterie problém?
2. 4. 2024 09:11
Rozbalit vlákno
8
Avatar - KANKUNEN
2. 4. 2024 10:18
Re: Jen houšť!
Poslední výkřik elektrotrolů. Jak si to vlastně představuješ třeba za 30 let, opakuji jsem proti dotacím a násilnému přechodu k BEV, protože to příjde přirozeně. Umíme vyrobit jen elektriku a je blbost ji přetvářet na cokoliv jiného, když máme elektromotor.
Avatar - Barrichello
2. 4. 2024 12:51
Re: Jen houšť!
to ste na tom ale doooost blbě, zelený soudruzi, když umíte vyrobit jenom elektriku :-) :-) :-) :-) :-)
2. 4. 2024 16:12
Re: Jen houšť!
Za 30 let? Prostě široké využití syntetického benzínu, bionafty, LPG a zřejmě i vodíku A samozřejmě vždy ve spalovacích motorech. Elektřina pouze jako šikovný doplněk pro malá městská auta. Co tam máš dál? :-)
2. 4. 2024 12:46
Re: Jen houšť!
Doteraz bola tým odborníkom Toyota, teraz keď kupuje továreň na baterky, tak sa musí nájsť iný dieslový prorok. Či chceš alebo nie, budúcnosť je z časti v elektrická.

Nezmenia to ani štekajúce psy ako si napríklad ty. O tvojom neskutočne tendenčnom webe už ani nehovorím...
2. 4. 2024 15:09
Re: Jen houšť!
Nikdy jsem nebyl pro to, elektrowergly zakázat. Ať si svých pár % trhu klidně okupují, ale ve férové tržní soutěži se spalovacími vozy, které chce drtivá většina zákazníků!!! :-)
Avatar - Barrichello
3. 4. 2024 15:39
Re: Jen houšť!
Postav 400 000 nových větrníků a kup z číny 25,05 milionu FV pabnelům, až zas přijde sahraský písek, klesne ti účinnost o 35-60% a budeš musett ještě 25 milionů přikoupit, čínskej agente propagující neostalinistický utopismus :-)
3. 4. 2024 16:59
Re: Jen houšť!
...Úřady práce teď hlásí stovky neobsazených pozic...vometák solárních panelů :-)