Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Pozor na trik tohoto zloděje v Praze! Z BMW ukradl igelitku s 1.500.000 Kč

Pokud máte špatný den, následující video vám může trochu zlepšit náladu. Najdou se totiž tací, kteří jsou na tom ještě hůř.
Zpět na článek
4. 4. 2024 17:22
5. 4. 2024 12:57
4. 4. 2024 20:11
4. 4. 2024 21:51
5. 4. 2024 03:44
5. 4. 2024 20:06
Avatar - Pepa_007
4. 4. 2024 17:22
Jednoduché
Klasika. Nebo finta se zarušením signálu dálkového ovládání. Je třeba být obezřetný.

Každopádně majitel 1.5m Kč to nijak moc neřešil (igelitkou, obezretnosti, tím že to bylo v hotovosti) . Pro něj to byl výdělek za pár týdnů. Otázka je, jak moc legální. Ale to odhalí až vyšetřování. 😉
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Radovan Krejčíř
4. 4. 2024 18:04
Pozor
Žádám vrácení své igelitky, peníze si nechte!
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Stejsn
4. 4. 2024 20:11
Moje auto,
když se z nějakého důvodu dálkou nezamknou všechny dveře, tak výstražně zapípá.
Rozbalit vlákno
7
Avatar - cizekHUNTER
4. 4. 2024 20:19
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
4. 4. 2024 20:23
Re: Moje auto,
Případně centrál dvakrát cvakne v případě nedovrenych dveří.
Avatar - 3_diamanty
4. 4. 2024 21:31
Re: Moje auto,
V pripade nedovretych dveri sa mi auto ani nezamkne... navyse mam taky zvyk starej skoly ( este z feldy bez centralu ) ze neraz ked aj auto centralom zamknem tak rukou este skusam svoju klucku dveri ( ci je fakt zamknute :D ) ... ale to bohati neskusaju to len my chudobni ktori si svoje auta akosi viac vazime ;-)

Inak ja v aute nenecham ani stary digital za 60 eur... a uz nejaky notebook za 600 eur ci povedzme drahsi fotak.. to uz vzdy nosim so sebou a pod... dobre to inak je napisane v jednom obchodsku u nas... auto nie je trezor... ale je to marny... je to marny...
Avatar - Stejsn
4. 4. 2024 21:51
Re: Moje auto,
U nových bezklíčových aut by ti to bylo k ničemu, protože zamknuté auto bys zatáhnutím za kliku zase odemknul.
4. 4. 2024 22:34
Re: Moje auto,
Mam nove auto s bezklucovym pristupom, ale v infotainmente mozem zmeni nastavenie tak, ze sa odomkne/zamkne mikrospinacom az ked chytim za kliku, nie automaticky ked sa priblizim/vzdialim. Dokonca to mozem zmeni aj na uplne "blbe" ovladanie, kde sa auto odomyka/zamyka len dialkovym ovlacacom...
4. 4. 2024 22:48
Re: Moje auto,
U Peugeota 807 zamykam jen a pouze klasicky manualne klicem. Tam central pri pootevrenych dverich dvakrat cvakne a auto se nezamkne. Dvojnasobne cvaknuti mne uvede do pozornosti ze neni zamknuto. Pak se da nastavit, ze se zamknutim se sklopi zrcatka.

U Scenica je bezklicove zamykani, ktere zamykam vetsinout tlacitkem na klice. Bohuzel kdyz je karta v blizkosti a chtel bych overit zamknuti, tak by se auto opet odemklo. Takze to kontroluji tim, zda auto blikne a rozviti se uvnitr kontrolka zamknuti.
Avatar - Mikesus
5. 4. 2024 08:34
Re: Moje auto,
to lze nastavit asi u každého bezklíče, že se deaktivuje. Ale to zatažení za kliku, jakmile máš bezklíč a nemáš deaktivovaný, tak prostě auto znovu odemkneš.
mne tedy překvapuje víc, že BMW nemá upozornění na otevřené dveře při zamykání. Toyoty začnou pískat, když se pokusím zamknout auto s otevřenými dveřmi. Ještě mám nastaveno sklápení zrcátek při zamknutí, poznám na první pohled, že je zamčeno nebo ne.
Avatar - zaplosak
5. 4. 2024 03:44
Vždy
se dívám jestli bliknou blinkry při zamykání, pokud ne tak jsou některé dveře nebo kufr nedovřené.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Dinar
5. 4. 2024 09:09
Trochu se zdráhám věřit,
že to byla náhoda, okamžitý zlodějův popud, to by nejspíš rychle popadnul něco ležícího na sedačkách a zmizel, ale on lezl přes zadní sedačky do kufru, když vůbec nemohl tušit, že v tom kufru cokoliv je?
Divné, navíc, doba, kdy kdokoliv normální, myšleno legálně jednající, nosil nebo převážel v autě igelitku s miliónem je min. dvacet let pryč, takže spíš bych si myslel, že zloděj dobře věděl pro co a kam jde.
Rozbalit vlákno
0
5. 4. 2024 09:50
Jeden a pul mice
Ta inflace je svina, tam mel penize na rohliky a jeden a pul mice v p*ce… chapes to je nesmysl
Rozbalit vlákno
0
5. 4. 2024 20:06
Autorův dojem?
A na to že má mít majitel vozu oplétačky se zákonem přišel autor jak? Pohledem z okna? ;-)
Rozbalit vlákno
0