Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Volkswagen Caddy bude chytřejší. Dostane umělou inteligenci a nové pomocníky

Nejmenší užitkový volkswagen pro modelový rok 2025 prochází mírnou technologickou modernizací, která vedle povinných asistentů přináší například také podporu umělé inteligence.
Zpět na článek
Avatar - rohYpnol
21. 4. 2024 11:49
Doteď jsem neporozumněl přínosu
Auto není a za mě rozhodně ani nemá být elektronika. Přínos EI pro automobily neposouvá automobilový průmysl správným směrem.
Rozbalit vlákno
8
Avatar - xxc
21. 4. 2024 12:50
Re: Doteď jsem neporozumněl přínosu
Presne tak, preto aj ludia nesledovali serial Knight Rider, lebo to inteligentne auto vobec realne nepomahalo a najlepsie by bolo, keby si hlupeho KITTa soferoval sam :-)
Avatar - rohYpnol
21. 4. 2024 14:19
Re: Doteď jsem neporozumněl přínosu
Ano, já zapomněl, že svět se řídí komiksovými pravidly!!! :yes:
21. 4. 2024 17:34
Re: Doteď jsem neporozumněl přínosu
U něj normální, ale těžko říct, jak umělá inteligence pomůže pracovní dodávce ;-) Trochu nesmysl a způsob jak vytáhnout z lidí zas o něco více peněz :no:
22. 4. 2024 13:12
Re: Doteď jsem neporozumněl přínosu
Keď už, tak Caddy by mohla dostať palubku s tlačítkami a aspoň ľahšie zadné sedadlá, ak už nie sklopné do roviny s podlahou kufra, ako to má konkurencia. Potešili by solídne predné hmlovky dolu v prednom spojleri nízko nad cestou a tiež poriadna zadná náprava namiesto toho pseudoverglu, čo tam je. A ako čerešničku na torte, aspoň pre osobné verzie, skryté lišty bočných odsuvných dverí a otváracie okná vzadu bez príplatku.
Avatar - xxc
22. 4. 2024 16:31
Re: Re: Doteď jsem neporozumněl přínosu
Obmedzenosť ľudí nemá hraníc, mohlo to pomôcť tak, že keď bude dochádzať cement, tak tu dodávku pošlem do obchodu, nech jej naložia 4 vrecia cementu v drive in a nechám na palube kartu, nech to zaplatia. Kitt by to zvládol.
22. 4. 2024 17:58
Re: Re: Doteď jsem neporozumněl přínosu
Dobře ti hrabe ;-)
22. 4. 2024 13:06
Re: Doteď jsem neporozumněl přínosu
Od teba som nič iného ani nečakal.
Avatar - Atomas
21. 4. 2024 17:51
Re: Doteď jsem neporozumněl přínosu
Souhlas. Je zajímavé, že v průběhu časů se legendami stala jednoduchá auta, a to proto, že dokázala jezdit desetiletí. To u nových spotřebičů již nehrozí...
22. 4. 2024 14:24
Re: Doteď jsem neporozumněl přínosu
Je to VW takže to bude za příplatek, tedy může nás to nechat chladnými :D
Rozbalit vlákno
0