Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Cupra: Sportovní geny, pro každého speciální. Portfolio španělské značky není nijak rozsáhlé, ale dobře zacílené

Málokdo to veřejně přizná, ale je to tak – příběh značky Cupra je inspirací, ale také důvodem bolestí hlavy pro řadu automobilek. V relativně krátké době se totiž Španělům povedlo vystavět značku, jež dobře vydělává, je nezaměnitelná a dokáže oslovit mladé. A která také kolem svých aut vytvořila celý „ekosystém“: od šperků po módu, od lodí po sport.
Zpět na článek
31. 5. 2024 10:54
31. 5. 2024 15:21
31. 5. 2024 10:54
Pekne PR
Nebylo by mozne v ramci takovych clanku pustit nejake zajimave technicke informace?

Jinak jsem k takovym clankum trochu skepticky.
Rozbalit vlákno
0
31. 5. 2024 15:21
Chcete mě?
První VAG prodávaný v EU a vyrobený v Číně!!!
VAG to má vymyšlené ví že se nelze s eurohujerskou politikou ubránit Číně, tak se rozhodli, že se stanou Čínou!!!
Stellantis to samé...

Je to tak moje slova se naplňují beze zbytku!!! Eurohujeři plačte!!!
Rozbalit vlákno
4
31. 5. 2024 16:11
Re: Chcete mě?
Ja myslel, ze tvoje slova jsou:
"Elektromobilita je slepa ulicka"

Tudiz nechapu, ceho se obavas. :D
Nemyslim si, ze se v Cine delaji lepsi spalovaky nez u nas...

Mel by sis vybrat.
31. 5. 2024 16:17
Rozumím že zrovna ty nechápeš.

EV je budoucnost. Ale úplně špatná budoucnost a slepá ulička pro evropskou automotive a pro evropskou dostupnou mobilitu.
1. 6. 2024 10:41
jiste, skvarek v manualu pro kazdyho ridice!
1. 6. 2024 11:44
Bmw/mini, volvo, honda a dalsi pribudaju, kazdy ma v cine nevyuzite kapacity, ev sa nepredavaju v takych objemoch ako dufali, nedava zmysel zivit fabriky v eu pre par tisic aut, potom maju celozavodne dovolenky kazdy mesiac, lacnejsie je doviest. Napriklad bmw slubilo,,ze od 2026 bude ev mini vyrabat v oxforde a naleje tam miliardu eur. Urcite 🤣 Ked to moze buchat v cine za par drobnych