Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Spy Photos: nová generace Subaru Impreza WRX STi

Kvůli přísným emisním limitům mohou fanoušci Subaru v některých evropských zemích začít oplakávat Imprezu WRX. Na druhou stranu se stále mohou těšit na Imprezu WRX STi. Máme její první špionážní fotografie.
Zpět na článek
5. 7. 2007 13:14
neregistrovaný "fester"
5. 7. 2007 13:42
neregistrovaný "Abre"
5. 7. 2007 14:30
neregistrovaný "Šála"
5. 7. 2007 14:40
neregistrovaný "Stillborn"
5. 7. 2007 14:40
neregistrovaný "Stillborn"
5. 7. 2007 21:32
neregistrovaný "misoo"
31. 7. 2007 22:47
neregistrovaný "TorchMan™"
5. 7. 2007 14:00
neregistrovaný "Dave"
5. 7. 2007 14:34
neregistrovaný "jouda.ondra"
5. 7. 2007 21:33
neregistrovaný "misoo"
5. 7. 2007 14:33
neregistrovaný "jouda.ondra"
5. 7. 2007 15:40
neregistrovaný "fsfs"
5. 7. 2007 15:41
neregistrovaný "jkjkj"
5. 7. 2007 15:56
neregistrovaný "Retro"
5. 7. 2007 16:24
neregistrovaný "miluna"
5. 7. 2007 16:47
neregistrovaný "Ozawasan"
5. 7. 2007 20:41
neregistrovaný "Ozawasan"
7. 7. 2007 08:10
neregistrovaný "ozawasan"
5. 7. 2007 16:54
neregistrovaný "STi"
5. 7. 2007 18:10
neregistrovaný "ROBERTO"
5. 7. 2007 21:35
neregistrovaný "Hosak"
6. 7. 2007 11:45
anonym
6. 7. 2007 15:26
neregistrovaný "6mps"
8. 7. 2007 01:30
anonym
8. 7. 2007 01:31
neregistrovaný "Hosak"
Avatar - SpiderJ
5. 7. 2007 12:48
Tak Ti zase píšu, holka moje zlatokolá..
Je to už pár měsíců, co jsem na Tebe zapomněl.. To bylo tehdy, když vyšly Tvoje první fotky. Vypadala jsi na nich jako korejská tuctovka. Bez osobnosti, bez charakteru. Já vím, nikdy jsi nebyla krásná, ale vždycky jsi byla svoje. Tvoje krásné, ostře řezané rysy, zlatá kola a křídlo, které se vlamovalo do snů všech pre i postpubertálních příznivců rychlosti a dravosti. TO vše mi navždycky zůstalo vryto hluboko v mysli. Pak odhalili Tvojí novou generaci a já se málem rozplakal. Navíc se pak objevila Eva X a já Ti začal být nevěrný. Byla prostě krásnější, stále svá a Ty jsi mě zradila. Naposledy, když jsme spolu mluvili, říkal jsem Ti, že jestli z Tebe bude zase dospělé, svalnaté STI, vrátím se k Tobě.. Tak až z Tebe strhnou maskování, koukej mě zase okouzlit svojí překypující agresivitou a silou osobnosti. At´ mi v ten slavný den do očí vhrknou slzy. A at´ jsou to slzy nostalgie a vzpomínek na všechny ty drifty na sněhu, a spálené gumy z okruhů z mých snů.. ;-)
Rozbalit vlákno
10
neregistrovaný "fester"
5. 7. 2007 13:14
Re: Tak Ti zase píšu, holka moje zlatokolá..
:-) presne tak, moje slova :yes: :yes:
neregistrovaný "Abre"
5. 7. 2007 13:42
Re: Tak Ti zase píšu, holka moje zlatokolá..
Jen zbozny prani, i v tom maskovani je jasny ze to s tim korejskym retro stylem mysleji vazne a i kdyz Impreza nikdy nestala na designu, tak tohle je prilis. Muzes byt dal neverny s Evo minimalne do nejblizsiho faceliftu.
Avatar - SpiderJ
5. 7. 2007 15:25
Re: Tak Ti zase píšu, holka moje zlatokolá..
Nezbývá než doufat :-)
neregistrovaný "Šála"
5. 7. 2007 14:30
Re: Tak Ti zase píšu, holka moje zlatokolá..
Moje řeč. Impreza vždy působila vždy naprosto svébytným dojmem a že nikdy neměla krásu italských vozů, vůbec nevadí. Ale svébytná taky znamená, že nikdy nepůsobila dojmem korejského hatchbacku! :'-(
Avatar - SpiderJ
5. 7. 2007 15:27
Re: Tak Ti zase píšu, holka moje zlatokolá..
Přesně :yes:
neregistrovaný "Stillborn"
5. 7. 2007 14:40
Re: Tak Ti zase píšu, holka moje zlatokolá..
Perfektně vyjádřeno . . . Ale přestože jsem jinak optimista, tak teď ne, opravdu ne. Podle mě ani Imreza STI nebude o moc hezčí. Design nové generace je prostě obrovským krokem mimo.... opravdu škoda :-(
neregistrovaný "Stillborn"
5. 7. 2007 14:40
Re: Tak Ti zase píšu, holka moje zlatokolá..
Perfektně vyjádřeno . . . Ale přestože jsem jinak optimista, tak teď ne, opravdu ne. Podle mě ani Imreza STI nebude o moc hezčí. Design nové generace je prostě obrovským krokem mimo.... opravdu škoda
neregistrovaný "misoo"
5. 7. 2007 21:32
Re: Tak Ti zase píšu, holka moje zlatokolá..
STi sa nikdy nekupovalo koli designu, skutocnym majitelom je jedno ako to auto vyzera, hlavne ze jazda je jedna z najlepsich a to je to podstatne ! ;-)
Avatar - SpiderJ
6. 7. 2007 16:28
Re: Tak Ti zase píšu, holka moje zlatokolá..
Souhlas...Jízda byla je a doufám, že bude navždycky prioritou u Subaru ;-) Design nikdy nebyl úchvatný, jen by toužím po tom, aby byl pořád stejný, osobitý, agresivní... :-)
neregistrovaný "TorchMan™"
31. 7. 2007 22:47
Re: Tak Ti zase píšu, holka moje zlatokolá..
Prosííím???? Imprezy WRX a WRX STI se kupují jenom kvůli jízdním vlastnostem??? Že je jejich, v tomto případě, "majitelům" jedno, jak to auto vypadá??? :-O Nikdo na světě mi nevymluví, že nejkrásnější, nejdokonalejší, nejelegantnější, nejdravější, a nejsportovnější design má Subaru Impreza WRX STI v ročníku 2004 a 2005 ( tedy léta nezamněnitelných "L" světel ). A co takhle WR1 spec. pro UK? Jemné pohrání s detaily ( poprvé zadní krásně čiré lampy, standartně montované přední mlhovky, a ta 18´palcová 7paprsková kola ). Pravda, přední "grilovací" roštík se mi tam moc nezdá, ale budiž. S příchodem 2006 nadšení opadalo, a poslední generace je vyloženě výsměch ( komuže se to chcemem rovnat? Golfu GTI a jemu podobným sportovním hatchbackům? ) ach jo. Dny nejkrásnějších Subaru jsou už dávno pryč, a já smutně a nostalgicky vzpomínám ;-) . Prostě, když si vybírám auto, tak jistě, že rozhodují i jízdní vlastnosti a výkon, ale přece si nekoupím auto, které mě vzhledem neosloví :-)
Každý jsme jiný, a tohle je jen můj názor. A ještě PS: Naprosto se mi příčí frajírkové, co si kupujou podobná auta jenom proto, že za cca 1.3 milionu můžou machrovat na dálnicích nebo na jiných rychlostních komunikacích, kde nakonec někoho smetou, nebo to v "lepším případě" jenom někam zaboří.

To je tak asi všechno, co jsem měl na srdci-jazyku :-), tak mě nekamenujte.
neregistrovaný "Dave"
5. 7. 2007 14:00
sedan
Doufam ze bude i verze sedan!!!
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "jouda.ondra"
5. 7. 2007 14:34
Re: sedan
prilepenej sebelepsi zadek tomu nepomuze..ikdyz je pravda, ze ostatni ridici nevideli z STi nic jinyho..
neregistrovaný "misoo"
5. 7. 2007 21:33
Re: sedan
to je zvyk :-)
neregistrovaný "jouda.ondra"
5. 7. 2007 14:33
snad je to sen..
Prosim, at je to zlej sen..jinak to bude zacatek konce modry legendy..diamanty jsou holt ostrejsi nez bara..skoda slov..
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "fsfs"
5. 7. 2007 15:40
dfsdf
toto mi pripomina to co bolo u toyoty pred 8=9 rokmi jak vtedy zpizd... MR2 A Celicu
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "jkjkj"
5. 7. 2007 15:41
kjhkj
toto mi pripomina to co bolo u toyoty pred 8=9 rokmi jak vtedy zpizd... MR2 A Celicu
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Retro"
5. 7. 2007 15:56
Maskování pomáhá vzhledu
S tim všim maskovanim a zalepenýma svetlama na kufru to nahodou vypada dobre. Jenom tomu predku nepomuze ani sebetlustsi maskovani. Hatch STi neni vubec spatna myslenka. Ale bojim se oficialnich fotek
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "miluna"
5. 7. 2007 16:24
cože?
to je snad nějaká Kia Rio GTI, jestli tohle myslej u Subaru vážně tak maj u mě nadosmrti konec 8-s
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Ozawasan"
5. 7. 2007 16:47
Mnohdy není důležité, jak co vypadá, ale jak to jede
Vlastní zkušenost - ještě před 5 měsíci bylo pro mne subaru akorát tak nějaký japonský auto....Při výběru nového auta jsme v podstatě náhodou skončili v autosalůnu téhle značky. Protože jsem chtěl něco vyššího - "zbyl" na mně Forester. Projel jsem se ve dvoulitru a jízdní vlastnosti mně vyloženě dostaly. Když jsem pak známým říkal, že kupuju tohle auto - to bylo keců na Starým Bělidle.... spotřeba, hnusná krabice, starej interiér atd. atd. Dneska už 4 měsíce vlastním Forestra 2,5XTéčko - kdo ho neved - neuvěří - dostává mně čím dál víc a víc..... Takže tím chci říct - první obrázky nové imprezy jsou pro mnohé šok - počkejme - a až na tom perfektním podvozku(ten doufám nemění) provětráme těch 220kW >:-[], tak si myslím, že tomu, kdo jí bude větrat bude absolutně jedno, jak vypadá zvenčí a jednoduše "podlehne". Tedy jestli nezmění ten podvozek....
Rozbalit vlákno
7
neregistrovaný "fan"
5. 7. 2007 19:18
Re: Mnohdy není důležité, jak co vypadá, ale jak to jede
Tak to zavidim, ja ho mel pujcenyho a porad "na nej musim myslet". Ja to paradni stroj, co si na nic nehraje. Gratuluji!Manual, ci automat ?
neregistrovaný "Ozawasan"
5. 7. 2007 20:41
Re: Mnohdy není důležité, jak co vypadá, ale jak to jede
automat kvůli VDCéčku a drahý, která jezdila jen automaty... :-( Ale i tak dokáže koncernovým traktorům dělat vrásky na čele :-)
5. 7. 2007 22:56
Re: Mnohdy není důležité, jak co vypadá, ale jak to jede
Zajímavý, jak mají všichni Subaruboys potřebu závodit s koncernovýma TDi. A co trochu vyšší cíle...třeba X3
neregistrovaný "dm"
5. 7. 2007 23:35
Re: Mnohdy není důležité, jak co vypadá, ale jak to jede
No ono to byva vetsinou naopak, traktoristi zacnou zavodit a v prvni zakrute je po zavode...
neregistrovaný "6mps"
6. 7. 2007 15:22
Re: Mnohdy není důležité, jak co vypadá, ale jak to jede
presne, presne!!!mal som požičané subaru WRX a išiel som si takých slušných 100km/h po obyčajnej ceste. keď tu zrazu som začal dobiehať 330xd- ktoré začalo čmudiť a rázom zrychlilo na 160km/h(slušné pružné zrýchlenie, to sa musí uzanať)prišiel prvý kopec zátačky a zatiaľ čo ja som šiel na 50% tak kolega predomnou robil čo mohol!!v záverečnej prehladnej zátačke som dal za 2-turbo koplo a bol som pred BMW ;-) a to nehovorím o TDI pretekároch z koncernu VW, ktorí si myslia, že ich 140PS resp. 170PS trapný passat je asi to naj čo jazdí po naších cestách
neregistrovaný "ozawasan"
7. 7. 2007 08:10
Re: Mnohdy není důležité, jak co vypadá, ale jak to jede
je to skutečně ale spíš o tom, že majitelé koncernových čmoudíků mají v myšlení jakýsi pocit nadřezenosti a navíc krabicoidní Forester pro jejich mentalitu představuje pouze brzdu provozu.... jaké je pak jejich rozčarování... No a vyšší cíle? Občas si o autech něco přečtu a nehodlám si něco dokazovat....taky vím, že třeba na X3 sd bych neměl - na ostatní ano. Jen bych studium doporučil majitelům Audi Q7, kteří trpí výrazným pocitem nadřazenosti, leč nechápou, že i tak dobrému motoru, kterým 3,0Td je, jaksi hmotnost jejich vozu dělá problémy:-)
neregistrovaný "misoo"
5. 7. 2007 21:39
Re: Mnohdy není důležité, jak co vypadá, ale jak to jede
:yes: :yes:
neregistrovaný "STi"
5. 7. 2007 16:54
...
Kdo nezažil, neví...
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "ROBERTO"
5. 7. 2007 18:10
AAAA TO JE COOO??
Preco zrazu taky skok karoserii??Ved terajasia WRX STI ako sedan/liftback je krajsia.Toto vyzera jak vytunena Ceed,ale vobec sa mi nepaci ten skok.Dufam,ze aspon Lancer Evo X nepojde touto cestou a zostane taky,ako je...Kde dam tu kraasne kridlo charakteristicke pre tieto dve auta?Som sklamany..Co vy na to? :no: :no: :no: 8-s
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Hosak"
5. 7. 2007 21:35
:'-(
:'-( :'-( :'-( Toto nie... Nikdi nebola krasna ale bola aspon svojska,mala svoju tvar. Timto ju uplne potopili... Tajne dufam ze ten interier aspon v STi nebude taky luxusny jak na foto z ostatnich verzii. Vsak slova "Luxus" a "STi" dohromady nikdi nesli. A tajne dufam ze aspon ten zvuk jej zostane... Neboj kraska moja. Nech si akakolvek ja ti zostanem verny...
Rozbalit vlákno
0
anonym
6. 7. 2007 11:45
ozojik
ja som zvedavy ako v nom bude vyzerat P.Solberg :-)
Rozbalit vlákno
3
neregistrovaný "6mps"
6. 7. 2007 15:26
Re: ozojik
>:D tak to aj ja!!no chlapci v Subaru asi začali fetovať!!ja len dúfam, že otrasný dizajn len vykúpením za premakané jazdné vlastnosti
anonym
8. 7. 2007 01:30
Re: ozojik
Ak do toho vobec sadne :no: :no: :no: :no: :no:
neregistrovaný "Hosak"
8. 7. 2007 01:31
Re: ozojik
Ak do toho vobec sadne :no: :no: :no: :no: :no: