Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Vladimír Polívka: Táta Bolek mi dal s auty jedinou radu, ale stála za to!

Jak podotýká David Šprincl v úvodu povídání s Vladimírem Polívkou, do studia podcastu „Moje auto“ k nám přišel člen slavného hereckého i autařského rodu. Vždyť maminka Chantal i sestra Anna se několikrát ukázaly za volanty závodních vozů. A co mužská část? Otec Bolek Polívka a sám Vladimír?
Zpět na článek
9. 7. 2024 19:44
9. 7. 2024 21:59
10. 7. 2024 08:38
Avatar - Horký Rom
9. 7. 2024 18:16
moc, moc, moc líbí
Boleslav Polívka je považován za jednoho z nejlepších divadelních herců naší doby. Jeho talent se projevuje nejen na jevišti, ale také ve filmu a televizi. I když televizi nesleduji od začátku milénia, stále mám v živé paměti jeho nezapomenutelné divadelní role, které jsou plné hluboké lidskosti a jemného humoru.

Pan Polívka vyniká především v tragikomických rolích, kde se dokáže mistrně pohybovat mezi vážnými a komickými momenty. Jeho spolupráce s divadelním režisérem Arnoštem Goldflamem je legendární a společně vytvořili mnoho nezapomenutelných inscenací. Aktér Boleslav Polívka dokáže do svých postav vnést autentičnost a emotivní hloubku, což z něj činí jednoho z nejrespektovanějších herců.

O jeho synovi nevím příliš mnoho, ale není to podstatné. Pan Bolek Polívka svým uměním dokázal zanechat nesmazatelnou stopu v české divadelní a filmové scéně, a jeho dílo bude navždy obdivováno. Jeho schopnost propojit tragédii s komedií a vytvořit tak komplexní a dojemné postavy je darem, který se jen tak nevidí. Vždycky jsem ho velmi obdivoval a tento můj obdiv přetrvává i nadále.

Pan Herec Boleslav Polívka je pro mě symbolem opravdového hereckého umění, které oslovuje srdce diváků a přináší jim hluboké zážitky. Jeho přínos české kultuře je neocenitelný a jeho jméno zůstane navždy spjato s kvalitou, originalitou a autentičnosti.

BRAVO, BOLKU, BRAVO 👏🏻👏🏻👏🏻
Rozbalit vlákno
7
Avatar - KANKUNEN
9. 7. 2024 19:33
Re: moc, moc, moc líbí
Napřed jsem tě chtěl pochválit, umění je se vyjádřit krátce a výstižně, jenže tys zopakoval ještě 3x první odstavec, že je z toho něco na způsob agitace.
Avatar - Horký Rom
9. 7. 2024 21:59
moc líbí
Sacrebleu, můj horkokrevní příteli :yes:
Avatar - Roman Horký
9. 7. 2024 23:49
Re: moc líbí
Máš to hezky sepsané. Nevěřím, že máš děti ale pokud snad ano tak je dopíš do checklistu. Možná jsi to poněkud popletl s tou rakovinou. Nemusí být těžká. Stačí ta extrémně bolestivá
Ps tech bazenu mame nekolik a vsechny umi 5 km h
10. 7. 2024 08:38
Bohuzel
Bohuzel vam video nefunguje. Po 10 vterinach znelky tma a kdyz klepnu tak mbank.

Tak si to tam dejte do pucu, protoze takhle delate ty videa zbytecne, kdyz se na ne nemuzu podivat… :-!
Rozbalit vlákno
0