Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Spy Photos: Fiat 500 Abarth a Fiat 500 Cabrio

První fotografie malého divocha z Polska dnes doplňujeme o druhou sadu se snímky Hanse Lehmanna. K vidění je tentokrát i počítačová retuš možné podoby nového kabrioletu. Začíná polskému Fiatu zlatá éra?
Zpět na článek
4. 6. 2007 08:39
neregistrovaný "D.D."
4. 6. 2007 13:10
neregistrovaný "G400CDI"
4. 6. 2007 17:46
neregistrovaný "charvi"
6. 6. 2007 10:39
neregistrovaný "LMo"
6. 6. 2007 10:49
neregistrovaný "LMo"
neregistrovaný "D.D."
4. 6. 2007 08:39
Fiat 500 LIVE
Když jsem jel teď v pátek (01.06.)z Ostravy do Krakowa přez polské Tychy, potkal jsem těchhle autíček na čtyřproudovce u Tych asi pět nebo šest (v béžové a červené barvě). Všechna měla bílou SPZ s červenými číslicemi a byla oblepená maskovací izolepou stejně jako ta na fotografiích, ale i tak - ti broučci byli k sežrání :yes:
Samozřejmě - nejspíš se nejednalo o verzi Abarth, ale představu si člověk dokáže udělat i tak ;-)
Rozbalit vlákno
0
4. 6. 2007 12:17
Veľmi podarené auto.
V polsku tak behajú už pár mesiacov. Kdo chodí do polska tak ich musel vidieť. Bude to bomba, len akú na to dajú cenu. Určite bude drahšia ako Panda. Aj z vznútra je to umelecký kúsok. Na talianov v miniautách proste nikto nemá. :yes:
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "G400CDI"
4. 6. 2007 13:10
Re: Veľmi podarené auto.
no tak podla mna Fiat po dlhom case "trafil kliniec po hlave" toto bude trhak na dlhe roky,ked to neprezenu s cenou,viem fiat...ale taketo auto sa kupuje srdcom a nie s kalkulackou ...ja to cabrio zeriem a aj ho kupim,nie kvoli tomu ze by som nemal na nieco luxusnejsie,ale kvoli tomu ze ked som bol maly tak ma vozili na jeho "dedeckovi"....bravo fiat a pre GTIho: hej aj VW je dobry,mozno aj lepsi v niektorych oblastiach tak nam to nemusis dokazovat,vsetci s tebou suhlasime......ked chces hodnot dizajn a nie spolahlivost a kvalitu prevedenia....lebo si v tom nesedel....(este) ;-)
4. 6. 2007 13:33
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Rozbalit vlákno
0
4. 6. 2007 13:35
Sbalit vlákno
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Rozbalit vlákno
2
4. 6. 2007 17:26
Re: TELINI-PLETKOVIA alebo naopak???!
Máš to chlapče v hlave pokope?
4. 6. 2007 20:02
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
neregistrovaný "charvi"
4. 6. 2007 17:46
Polsko
28. a 29. května jsme byli v Polsku na exkurzi a na hranicích jsme objížděli dva náklaďáky - na jednom byly Pandy a na druhým právě 500.....nádhera, to auto prostě umí vyvolat na tváři úsměv :-)
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "LMo"
6. 6. 2007 10:39
Videl som ich.
V sobotu som stretol na ceste plný polský kamión týchto päťstoviek. Boli pozakrývané bielymi plachtami.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "LMo"
6. 6. 2007 10:49
Ešte musím...
Musím podotknúť, že tento Fiatík je absolútna špica. Kašlať na všelijaké tie porovnávania s VW alebo Mini a pod. Toto je proste úplne iná kategória srdca. Verím, že táto nová generácia preválcuje všetky obavy a bude sa predávať. Kedysi ma rodičia v starej bledomodrej Fi500 vozili. Možnože sa splní jeden sen a teraz budem môcť ja odviezť mojich rodičov na ...Fi500. :-)
Rozbalit vlákno
0