Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Stávka ve Škodovce nebyla legální

Škodováčtí odboráři podle státního zástupce v dubnu stávkou porušili zákon. Žaloba jim však přesto nehrozí.
Zpět na článek
Avatar - Ricardo
6. 6. 2007 20:36
Odbory
Odbory jsou fajn věc, když nefunguje ocharna zaměstnanců pomocí pracovního práva, umožní jednotlivcům dostát se spravedlnosti vůči zaměstnavateli. Fakt super, akorát že dneska je století 21. a ne 19., takže je na nic nepotřebujeme. Bordel je i bez nich...
anonym
6. 6. 2007 14:04
Ja ani neviem, že čo bi chceli.Taký plat nemá ani štátny vet
A vidíte ich špiny jedny špinávé!!! :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no:

Nechceli to momentovať... :no: :no: :no: :no: :no: :no:
neregistrovaný "mates"
6. 6. 2007 13:10
Re: Bravo Kotas!!!
Nejde o to , o co kdo stoji. Jde o poruseni zakona. Nevim jestli tim, ze zalobu nepodal, nebo nejaky oznameni vlastne taky neporusil zakon. Hezky od nej je, ze se tim zabyval a dal to na vedomi verejnosti.
neregistrovaný "Frantik"
6. 6. 2007 09:58
Jo, odbory...
Pokud státní zástupce zjistí porušení zákona, musí podat žalobu! A jen soud může rozhodnout, zda je či není porušení zákona trestné. Dle mého názoru se jen ukazuje, že odboráři jsou nejen neschopní, ale také hloupí.
neregistrovaný "Felotron"
6. 6. 2007 09:32
Re: Bravo Kotas!!!
Neboj, oni to kaslou uz tak dost... :no:
neregistrovaný "yaroukh"
6. 6. 2007 09:25
Re: Bravo Kotas!!!
A právě proto, že jí nepodal, tak MOJE sympatie nemá... Tenhle stát je naprostej cirkus, komedie, zákony akorát pro srandu králíkům... :no:
Dobrej vzkaz od státního zástupce: "Se zákonama si hlavu nelámejte!"
anonym
6. 6. 2007 08:56
Re: Bravo Kotas!!!
Já myslím, že celkem inteligentně zhodnotil situaci, když žalobu nepodával. Vždyť o to nestojí ani vedení Škodovky. Ale odboroví předáci by potřebovali dostat za uši, to jo ...
neregistrovaný "mates"
6. 6. 2007 08:31
Bravo Kotas!!!
Venda Kotasu ma moje sympatie. Jen mel tu zalobu na ty vyderace podat!