Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Videa

Zpět na článek

Přijde vám Daewoo Matiz hrozný? To jste ho ještě neviděli jako tříkolku

15 komentářů

Germanec
Matiz do aut z pekla zrovna moc nepatří. Proti predchudci Tico to byl skok o několik světelných let, a kromě extra slabého motoru to nebylo tak strašné auto.
vencelín
Matiz a legenda????? Pane autore, co to pri neděli popíjíte tak opojného?
traveldrive
@vencelín Ale tá trojkolka vyzerá milo a verím, že majiteľovi bude dlho a dobre slúžiť.
Avatar - Mikesus
Mikesus
@traveldrive
Tobě se to líbí?
traveldrive
@Mikesus Ako nápad prečo nie? Rozhodne lepšie riešenie ako rikša s "karosériou" z trubiek a plátna.
Avatar - Mikesus
Mikesus
@traveldrive
Tka nápad proc ne. Ale to provedení.
traveldrive
@Mikesus Prevdenie poplatné miestu vzniku. 😉
vencelín
@traveldrive
Ale jako jo, do spletitych ulicek New Delhi cajk. lepší neš šlapací či ruční rikša 😁
Avatar - Mikesus
Mikesus
@vencelín
Evidentně je pro některé legendou cokoliv. Kdyz to muze být pro tyto lidi octavia, tak asi to muze být i matiz.
Za mne to k legendam ma daleko oboje tedy.
vencelín
@Mikesus
Vcelku souhlas. Matiz byl drbajzlík, který nenabízel nic. To i Felinka byla při podobné ceně naprosto královnou a už dospělým autem.

Octu bych asi taky uplně legendou neoznačil, ale na druhé straně pro Škodu to byl po dlouhá době zas krok do vyššího segmentu a to auto vcelku fungovalo (do doby než shnilo 😁, což bylo relativně brzo v porovnání s konkurencí).
Avatar - Mikesus
Mikesus
@vencelín
Tak ona vcelku fungovala i š120, to bych nebral zrovna jako cim se prezentovat, ze to vcelku funguje😁
vencelín
@Mikesus
Jo, když se v tom člověk pravidelně vrtal, tak asi ano. Ta vůči té octe shnila o poznani drive
traveldrive
@vencelín Definíciu legendy majú na ACZ vlastnú.
vencelín
@traveldrive
Evidentně, pro ně je legendou kdejaký střep.
Jon Bon Novy
Zaujala ma vo videu akurat tak prva veta: "V motoristickom svete urcite existuju aj vacsie tragedie, ako Daewoo Matiz."

Ano, existuju. Napriklad tato uboha kvazimotoristicka relacia, v ktorej sa clovek dozveda vela informacii, ktore vlastne ale ani nikdy netuzil a nepotreboval poznat.

Informacna hodnota diskutabilna.

A video s fotkami na malej obrazovke niekde v pozadi, ktore navyse prekryva strapaty Profesor Indigo v modrom plasti so siltovkou?

No, na odradenie od sledovania by mi naozaj stacilo aj nieco menej kolotociarske.
Toto vsak je od redakcie Auto.cz riadne faux pas.

Nikdy viac, prosiiiiiim .....