Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Ronart Lightning: rychlý Brit s americkými geny

Jednou z mnoha firem zabývajících se výrobou automobilů ve Velké Británii je také Ronart Company, kterou v roce 1984 založil Arthur Wolstenholme. Jeho hlavním cílem byla výroba sportovních vozů připomínajících závodní automobily z padesátých let.
Zpět na článek
Avatar - Pekelná Micinka
28. 5. 2007 15:41
Re: Nejwíc
Já bych ho taky bral všemi čtyřmi, ale Z4 je na běžný ježdění určitě rozumější volba, přeci jen zázemí automobilky BMW je neporovnatelné s Ronartem, tohle je na vyjížďky v hezkém počasí a na okruh.
neregistrovaný "BMWest"
28. 5. 2007 15:03
Nejwíc
Interiér s volantem jak počítačový Logitech G25, zadek na první pohled TVR a zepředu tak trochu JAG. Bral bych ho všema deseti! Pro tyhle konzervativní sporťáky ze starý britský školy mám slabost - Bristol, TVR, Macros... Minimum elektroniky a pořádná porce zábavy za solidní peníz, navíc s puncem exkluzivity. Kdo by si kupoval Z4M?
neregistrovaný "BMWest"
28. 5. 2007 14:50
Re: No neviem, neviem!!!
Protože seš lepák, tak si podobnej sporťák nemůžeš koupit :-!
neregistrovaný "tomin"
28. 5. 2007 12:03
Re: No neviem, neviem!!!
:-! Tyhle auta třeba jako třěba TVR byly vždycky dělaný bez airbagu.Víš kolik váží takovej airbag s veškerým zařízením,pro tyto auta je to zbytečná zátěž,jako taky nárazníky atd.Řeknu vám jedno: dřív auta taky neměli airbag a nehody byli taky a dneska chce každý airbag.Já teda nevím ale já bych si dám do auta jiný pásy(myslím ty dvojtý přes ramena)určitě tím ušetříš nějakou tu váhu a když tě náhodou na křižovatce sestřelí kamion tak máš hold smůlu.Tak to chodí. :-!
neregistrovaný "tomin"
28. 5. 2007 11:46
typická anglie
:-! Tak tahle kára vipadá dost retro,coš na kráse určitě neubírá.No ale kdyby se mě někdo zeptal co to je za auto asi bych si to spletl s TVR,dost se podobá modelu Tamora.Jinak dobrý. :yes:
neregistrovaný "Petr"
28. 5. 2007 00:00
Re: No neviem, neviem!!!
Zda se ze nechapes rozdil mezi sportakem a . Clovek ktery si koupi takove auto aby s nim jezdil na sichtu do fabriky nebo rano pro mliko by se mel jit lecit. Takove auto je o adrenalinu a pocitu rychlosti. To se ale na beznych silnicich provozovat neda, byt se o to nekteri psychopati pokousi a to v tuctovych vozech. Stejne tak pokud si myslis, ze ti pri bouracce ve vysoke rychlosti bude neco platny nejaky airbag, tak jsi naivka co podlehl reklamam.
Avatar - Pekelná Micinka
27. 5. 2007 21:44
Re: Jaguar
Pár fotek naživo. Vypadá lépe než na firemních snímcích. 2 a 3 řádek [odkaz]
Avatar - Pekelná Micinka
27. 5. 2007 21:35
Re: Jaguar
Částečně ano, inspirace tam určitě byla. Lightning je můj velký favorit, kdysi jsem viděl fotku a neznal výrobce, až mi někdo tady na foru řekl co to je. Jinak XK180 se dá "koupit" v podobě repliky viz [odkaz] Mě osobně se líbí víc než jakékoliv TVR. Jinak Ronart/Vanwall nabízí i možnost výroby vozu od návrhu až po "sériovou" výrobu. Samozřejmě by to nebylo za hubičku, výrobce by tedy určitě byl schopen upravit Lightning k představám majitele. Pokud by to bylo na mě tak bych si představoval pozměněný nárazník, přepracování a jiné umístění blinkrů vpředu, jinak pojatá zadní světla (jen dvě na každé straně) a jednodušeji tvarovaný interiér.
anonym
27. 5. 2007 21:19
Re: No neviem, neviem!!!
A do mňa nemôže niekto nabúrať?!!! ;-\ A v bežnom provoze už vôbec nie!!!ŽE!!! :-| ;-\ ;-\ ;-\ ;-\
neregistrovaný "Petr"
27. 5. 2007 20:23
Re: No neviem, neviem!!!
Nechces mi rict na co ti budou airbagy kdyz se vysekas ve 200km/h? Tyhle auta muze ridit clovek, ktery opravdu ridit umi a dojede v 1 kuse. Nejsou delane na to, aby jsi si s nimi boural. Pokud bouras, mas smulu.
anonym
27. 5. 2007 20:02
Re: Jaguar
jednoznačně mám tu jeden model na poličce a koukám že to je fakt stejný >:D >:D >:D
anonym
27. 5. 2007 19:56
Ronart Lightling
krásná kára
neregistrovaný "matyszek"
27. 5. 2007 18:36
díky
děkuji za uvádění výkonu také v koních ;-)
neregistrovaný "yaroukh"
27. 5. 2007 16:01
Jaguar
V první chvíli jsem myslel, že si někdo vzal do parády koncept Jaguaru XK-180 nebo F-Type.
27. 5. 2007 14:39
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.