Novinky
Horký Hrom
44
Fantazie 👍👍👍 Majitelé fosilních dinosaurů nám mohou opět jen závidět. Zatímco oni musí spoléhat na přehledné jednotné ceny uváděné na totemech a platit univerzálními metodami od hotovosti po chytré hodinky, my jako elektromobilní šlechta si můžeme užívat strukturovanou nabídku paušálních a přímých plateb v kombinaci s desítkami nezávislých platebních systémů jednotlivých automobilek, provozovatelů nabíjecí infrastruktury i nadnárodních či lokálních poskytovatelů služeb. Nyní se s dalším systémem zapojí i Mazda 👍👍👍 Hlavně to nesjednocujme, nespřehledňujme a nezávadějme univerzální řešení.
Přejít do diskuze
ČEZ
28 Kč / kWh DC 130 kW
21 Kč / kWh DC 50 kW
PRE
20 Kč / kWh DC 75 kW
Možná, když se koupí ta Mazda e6, bude to lepší😏
28 Kč / kWh DC 130 kW
21 Kč / kWh DC 50 kW
PRE
20 Kč / kWh DC 75 kW
Možná, když se koupí ta Mazda e6, bude to lepší😏
Jediné, co u EV budu akceptovat při nabíjení, bude zasunout kabel a ať se auto s nabíječkou samo dohodne. Já jen stisknu nabíjet, maximálně nastavím do kolika se to má nabít. Nějaké karty, čipy, nebo mobily, panebože k čemu!
@Jon Bon Novy Pre enyak mas dalsie stovky tisic nabijaciek, ktore nebude moct vyuzit majitel mazdy
"S aplikací Mazda Charging budou moci její majitelé využívat stovky tisíc nabíjecích stanic napříč evropským kontinentem."
Takze vlastne budem nuteny si kupit Mazdu. S Enyakom tie stovky tisic nabijaciek nebudem moct vobec vyuzit.
Takze vlastne budem nuteny si kupit Mazdu. S Enyakom tie stovky tisic nabijaciek nebudem moct vobec vyuzit.