Diskuse

Acura ZDX: Japonské BMW X6 v roce 2013 skončí

12.10.2012

Crossover japonské značky s podobnou siluetou jako BMW X6 si přízeň zákazníků nezískal.

 

 • 00 Reagovat !

  foto H-K-svwet

  H/K_svwet 12.10.2012  07:58

  ani X6

  nebude mat dlhy zivot.... pochybujem ze budu subezne robit X5 a X6 aj dalsich niekolko generacii.... casom X6 urcite zanikne lebo to auto je nezmyselne
  • 00 Reagovat !

   foto chrudos

   chrudoš 12.10.2012  08:49

   « Re: ani X6

   Jediné, co tě omlouvá, je tvá bezbřehá zapšklost a závist, protože tvrdit, že tak vysoce prodávané auto s tak vysokou cenovkou někdo přestane vyrábět, to by byla ekonomická sebevražda. Chápej (čemuž neveřím), u BMW nepotřebujou vyrobit auto, které budou všichni obdivovat, chtějí vyrobit auto, které si budu chtít všichni koupit.

   Sedni si do toho auta (až budeš mít řidičák) a projeď si ho, otevřou se ti oči
  • 00 Reagovat !

   foto 4hill

   4hill 12.10.2012  09:08

   « Re: ani X6

   Nějak se v tom člověče plácáš...U Mazdy si ocenil snahu vyrobit z šestky konkurenta pro X6 a ted tu tvrdíš jak jsou ta auta nesmyslná.Už delší dobu tě podezřívám z osobní zášti vůči německým automobilkám a tím tvé názory za neopodstatněné.Vzpamatuj se. :no:
   • 00 Reagovat !

    foto Mig-35

    Mig_35 12.10.2012  18:00

    « Re: Re: ani X6

    je to troll pánové. jeho úkolem je vzbudit emoce, ideálně negativní, a u těch potom v pokojíčku onanovat. pokud se tedy stane zázrak a jemu se z tří centimetrů udělá 4,5 :-!
  • 00 Reagovat !

   foto twistedTSD

   twistedTSD 13.10.2012  23:35

   « Re: ani X6

   Vůbec nevíš, o čem mluvíš. Je hodně lidí, kteří to nesmyslné auto kupují...
 • 00 Reagovat !

  foto xpaja

  xpaja 12.10.2012  08:22

  varování pro mazdu

  Tohle bych viděl jako varování pro mazdu, aby se nepouštěla do crossoveru tohoto typu na bázi mazdy 6. Mohli by se totiž taky pěkně spálit. Možná, že s tím coupe by je čekal větší úspěch.
 • 00 Reagovat !

  foto MariAchi

  MariAchi 12.10.2012  08:35

  Schizofrenie

  Tohle je typický příklad toho, co vznikne po schizofrenním zadání:
  Potřebujeme udělat něco jako je X6, musí to vypadat jako X6, ale zároveň to nesmí vypadat jako X6. Výsledek je nahoře.
  King mi jistě vysvětlí, že jde o umělecky ztvárněný, neotřelý a sebevědomý pohled na moderní automobil, ale když je něco tak hnusné, že se to zajídá i amíkům, tak to je opravdu co říct.
  Honda by už konečně měla najmout nějakého designéra a nevařit tvary aut ze skrčeného pytlíku od chipsů.
  • 00 Reagovat !

   foto Choochoo

   Choochoo 12.10.2012  08:51

   « Re: Schizofrenie

   Tak foto
   [odkaz]
   a hlavne treba toto
   [odkaz]
   vypada dle meho hodne dobre :yes:

   Rozhodne lepsi jak X6
   [odkaz]
   s maskou od Audi ;-)

   Crostour je neco jineho, ten se moc nepovedl, to souhlas.
   • 00 Reagovat !

    foto Papir1

    Papír1 12.10.2012  10:04

    « Re: Re: Schizofrenie

    Nemůžu si pomoct, ale je to hnus velebnosti. Nedivím se, že ani amíkům se to nelíbí a nekupujou to. Je to exot. Řekl bych že to dělal stejnej designér jak Nissan Primeru v poslední generaci.
    • 00 Reagovat !

     foto King

     King 12.10.2012  12:59

     « Re: Re: Re: Schizofrenie

     Myslíš tu primeru, co dostala Red Dot za design? ;-) Je poznat že jsi k designu mimořádně senzitivní. >:D
     • 00 Reagovat !

      foto twistedTSD

      twistedTSD 13.10.2012  23:37

      « Re: Re: Re: Re: Schizofrenie

      To Fabia II také. ;-)
     • 00 Reagovat !

      foto Papir1

      Papír1 14.10.2012  02:32

      « Re: Re: Re: Re: Schizofrenie

      To že Primera P12 dostala RED DOT, neznamená že je krásná. Nevím jestli jsi jí někdy na živo viděl, ale krásy moc nepobrala. Prodejní čísla to jen potvrzují.

      PS. Jedna taková P12 mi parkuje v garáži, tak vím o čem píšu. :-) :-) :-)
     • 00 Reagovat !

      foto MariAchi

      MariAchi 14.10.2012  18:54

      « Re: Re: Re: Re: Schizofrenie

      RedDot je pro design něco jako COTY pro automobily.
      A jak dopadlo COTY poslední dobou snad víš - auta, která definici automobilu naplňují jen a pouze počtem kol vyhrávají jak na běžícím páse a opravdu dobrá auta, která oceňují především zákazníci, končí v COTY na chvostu.

      Ta konkrétní Primera byla naprosto příšerným zjevením a prodeje tomu odpovídaly - tahle generace doslova zařízla jinak slušně rozjetou kariéru celé řady.
   • 00 Reagovat !

    foto twistedTSD

    twistedTSD 13.10.2012  23:38

    « Re: Re: Schizofrenie

    Nepostřehl jsem, že Audi něco takového vyrábí.
  • 00 Reagovat !

   foto King

   King 12.10.2012  12:06

   « Re: Schizofrenie

   Mariachi, žasnu, jak mi vidíš až do duše. >:D Popravdě řečeno nevidím jediný důvod, proč by mělo mít úspěch X6 a ZDX ne, případně naopak. Dle mého skromného názoru je X6 výrazně ošklivější než ZDX, ale to je pochopitelně otázka vkusu. Současně netvrdím, že je ZDX kdovíjaký fešák, s vizáží kupé u SUV se popral úspěšně jen Evoque.

   Co se hitparády nesmyslnosti týče, ZDX je při použití prakticky stejné techniky o 160 kg lehčí a nemá turbo, takže je mi rozhodně sympatičtější, nehledě na to, že z toho, jak funguje SH-AWD v ZDX, MDX, RDX a TL jsou americká média mírně řečeno na větvi, zatímco obdobné systémy BMW a Audi až takové nadšení nevyvolávají.

   Prodejní výsledky nakonec neukazují nic jiného, než sebereflexi klientely Acury. Zatímco zákazníky BMW lze přesvědčit i na natolik "velké věci", jako bylo BMW 7, nebo je 5 GT a X6 a ještě způsobit, že u toho hlasitě chrochtají, hýkají a mlaskají, zákazníci Acury si bulíky na nos holt věšet nedají. Pro Acuru jistě užitečné zjištění. :-)
   • 00 Reagovat !

    foto Flavio

    Flavio 12.10.2012  13:11

    « Re: Re: Schizofrenie

    Podobně jako evropští zákazníci Acury/Hondy svou sebereflexí rozhodli o ukončení importu Legendu a Accordu, že? Dle tvé rétoriky, evropská klientela brzy zjistila, pravou podstatu těchto modelů a přestala je kupovat. Přece si nedají věšet bulíky na nos! >:D
    • 00 Reagovat !

     foto King

     King 12.10.2012  13:30

     « Re: Re: Re: Schizofrenie

     Tenhle mimózní jablkohruškový příspěvek neberu. Něco k diskuzi bys neměl? ;-)
     • 00 Reagovat !

      foto Flavio

      Flavio 12.10.2012  13:38

      « Re: Re: Re: Re: Schizofrenie

      Chápu, že nemáš slov, když si uvědomíš, jakou kravinu jsi v posledním odstavci vyplodil. ;-)
     • 00 Reagovat !

      foto MariAchi

      MariAchi 14.10.2012  18:59

      « Re: Re: Re: Re: Schizofrenie

      Tak zkus vzít tohle:
      Honda se v USA, kde má - na rozdíl od Evropy - ještě silnou pozici, pokusila nabídnout něco, co tam BMW prodávalo jako o závod a chtěla se svézt na vlně BMW úspěchu. Prostě to zkusili a nevyšlo. Nic předem plánovaného, mapování trhu, nebo nějaká invence. Hele - BMW to prodává, tak nabídnem něco podobného. A hned příští tejden! Je vidět, že své zákazníky Honda moc nezná.
      Tomu říkám křeč.

      Navíc - opět na rozdíl od BMW - si Honda nemohla dovolit tohle vyvážet, neboť X6 se prodává celosvětově, kdežto ZDX byla určena pro trh USA a Honda kupodivu chladně uznala, že cpát to jinam nemá smysl, když to ani amíci neberou...
   • 00 Reagovat !

    foto Dinar

    Dinar 12.10.2012  14:01

    « Re: Re: Schizofrenie

    Škoda slov... smutný konec diskutéra, jen nechápu proč postupná sebelikvidace jedné značky musí nutně znamenat stejný postup diskutéra, byť jejího fanouška. Ten poslední odstavec je na Chocholouška. :-!
    • 00 Reagovat !

     foto Jirik-H

     Jirik_H 12.10.2012  14:32

     « Re: Re: Re: Schizofrenie

     Zas tak velká pitomost to není. Jde o psychologický fenomén preferencí. Fanoušci značky s vysokou preferencí opravdu přijmou chyby, jinak nepřijatelné modely a hlavně zaplatí více, než preferencí nepostižení zákazníci. Acura opravdu nevzbuzuje u zákazníků takové preference, jako BMW. V jiných třídách má podobně vysoké preference jako BMW Honda. Tou jsem do jisté míry postižen i já a myslím si, že i King.
     • 00 Reagovat !

      foto Dinar

      Dinar 12.10.2012  14:58

      « Re: Re: Re: Re: Schizofrenie

      Naprostý nesmysl, muselo by platit, že někdejší zákazníci pětek dnes jezdí v X6kách, jenže tak to není, protože počet prodaných E60 je vyšší než E39 stejně jako F10 bude vyšší než E60 a k tomu ještě pár desítek tisíc X6tek. Jinými slovy jsou to noví zákazníci, žádné "fanoušci značky s vysokou preferencí přijmou chyby", naopak dokonalé vyhmátnutí chutí trhu modelem X6 si BMW získalo nové, a třeba i ty, co k X6ce přikoupí nějakou 1er manželce nebo sobě pořídí M3 ačkoliv před X6kou BMW neměli. Jinými slovy, někdo roste, jiný se alespoň pokusí kopírovat a nevyjde mu to. Důvodů proč hondí "X6ka" neuspěla, může být celá řada, ale "sebereflexe zákazníků hondy"... chlapci, mokrý hadry. >:D ;-)
      • 00 Reagovat !

       foto Beekey

       Beekey 12.10.2012  15:28

       « Re: Re: Re: Re: Re: Schizofrenie

       Jiste se najde par kovboju z Brokeback mountain v X6ce, a takova 1er bude urcite potesenim pro pritele techto cowboyu, ale na osklivosti samotneho auta to nic nemeni. Kdyby to byla nabotoxovana zenska se spulicimi rty, rekl bych "kill it with fire, before it lays eggs", ale diky Bohu rozmnozovani nehrozi a jak to i ten nepovedenej experiment japoncu dokazuje, podobnou obludu muzes prodat jedine pomoci dobre znejici znacky.
       Za ten poznatek a originalni napad BMW tleskam, to vsak neznamena, ze pochopim cloveka, ktery uprednostni X6ku pred jakymkoli jinym skvostem od BMW, ale treba bych mel hledat chybu ve sve konzervativite.

       A co se zaslepenosti a zaujatosti tyce, neprehani to o moc vic, nez GTI, a netvrdil bych, ze by pomoci nekterych svych prispevku kopal svuj diskutersky hrob, ten odstavec se seberexlexi je jen marna snaha o vysvetlovani spatneho vysvedceni Acury, ale to se stava ve vice pripadech u vice diskuteru.

       Takze, uspech, a duvody uspechu nechme stranou, nevim jak Ty, ale ja zel akcionarem BMW zatim nejsem, proto by me zajimalo co si myslis o samotne koncepci auta typu X6, resp. o vzhledu zmineneho modelu?
       • 00 Reagovat !

        foto Jirik-H

        Jirik_H 12.10.2012  15:45

        « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Schizofrenie

        Myslím si, že nejde o nějaké vysvětlování špatného vysvědčení Acury. Tedy jde, a to v tom, že šla do segmentu, který v USA alespoň zatím nekvete.
        • 00 Reagovat !

         foto King

         King 12.10.2012  17:09

         « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Schizofrenie

         Ne tak docela, Jirko. V Americe se prodává X6 prakticky stejně jako X5, tedy cca o 10 % hůř, než Acura MDX. Proto musím trvat na tom, že se prostě spousta lidí dá zblbnout ošklivým nesmyslem, pokud má na kapotě vrtuli. Nevím, co je nepochopitelného na tom, že za podobnou blbost nevyhodí peníze klient nebo zájemce o jinou značku. A myslím, že podobný vliv na chemické reakce v mozku mají i oooo, takže až se objeví X6 z Q5, bude to taky šlágr. >:-[]
      • 00 Reagovat !

       foto Jirik-H

       Jirik_H 12.10.2012  15:42

       « Re: Re: Re: Re: Re: Schizofrenie

       Dokonalé vyhmátnutí - to je také potvrzení teorie preferencí (z behaviorální ekonomie).;-)
       Hovoříme o cca 6 000 zákazních BMW v USA. V takovém množství na tak obrovském trhu prostě nemůže jít o vyhmátnutí chutí, toto tvrzení snad nejde myslet vážně.
       Jestli šlo o kopírování nebo souběh, nevím přesně.
       Podstata je totiž to, že 1 500 ks Acury a 6000 ks BMW v USA je totální propadák z pohledu úspěchu.
       Designově je předek BMW povedenější, o tom není sporu. Ale ani to v USA nevedlo k prodejnímu úspěchu.
      • 00 Reagovat !

       foto King

       King 12.10.2012  16:49

       « Re: Re: Re: Re: Re: Schizofrenie

       X6 jako tahák na nové zákazníky BMW? To přece nemůžeš myslet vážně. >:D
       • 00 Reagovat !

        foto jossalito

        jossalito 12.10.2012  16:57

        « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Schizofrenie

        Osobně znám 2 majitele ze 3 (s X6), kteří před tím žádné BMW neměli.
        • 00 Reagovat !

         foto King

         King 12.10.2012  17:01

         « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Schizofrenie

         Osobně znám 4 majitele ze 4, kteří přešli z 5ky, respektive trojky. Takže to už známe 7 majitelů a z toho 5 loajálních BMW. tak kdo dál? Však my to dáme dohromady. >:D
         • 00 Reagovat !

          foto jossalito

          jossalito 12.10.2012  17:08

          « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Schizofrenie

          Jo, teď ty tvoje myšlenky zkus podložit čísly, jako Dinár. :-!
          • 00 Reagovat !

           foto King

           King 12.10.2012  17:22

           « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Schizofrenie

           Dinár zásadně žádná čísla k podpoření svých myšlenek nepoužívá, protože co řekne, to platí. >:D Nebo ty někde nějaká čísla vidíš?

           Platí stále to, co jsem napsal na začátku - Do Ameriky přijdou dvě auta - stejně velká, stejně hnusná, stejně výkonná, se srovnatelnou technikou, stejně nesmyslná (nebo okrajová, chceš-li). To první, řádově o 10 % levnější, s reputací kvalitní značky, ale o něco méně zvučným image se prodává čtvrtina toho, co druhého, jehož jméno zní lépe a to i přesto, že pověst značky zase tak moc skvělá není. A teď mi řekni - dokonalé vyhmátnutí trhu nebo se prostě někdo nechal zblbnout a někdo ne? :-)
           • 00 Reagovat !

            foto jossalito

            jossalito 12.10.2012  18:40

            « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Schizofrenie

            Snažíš se obhajovat neobhajitelné.
            • 00 Reagovat !

             foto martin-blader

             martin.blader 14.10.2012  14:09

             « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Schizofrenie

             Kde se co obhajuje? Já vidím pouze trefný popis situace.

             Mohu-li přidat svůj názor, závěr si z něj dělám stejný jako King. Takové auto prostě nemůže dělat každá automobilka. Jinými slovy, člověk, který si kupuje Hondy, auto jako X6 nechce. U BMW je to v současné době přesně naopak - minimálně v Evropě. V USA se očividně neprodává ani jedno.
           • 00 Reagovat !

            foto MariAchi

            MariAchi 14.10.2012  19:07

            « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Schizofrenie

            Jestli to chceš takhle, tak OK, ať je to tvoje hra:
            BMW dokonale vyhmátlo trh tím, že zblblo podstatně víc kupců, než Honda (Acura).
        • 00 Reagovat !

         foto Martin789

         Martin789 10.10.2013  14:56

         « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Schizofrenie

         Koupili si druhé auto, protože jim X6 protřepala páteř hlavou. A muselo mít vrtuli, aby nešli společensky dolů >:D Si měli koupit Mercedes Ečko. Anebo to není IN?
 • 00 Reagovat !

  foto Jirik-H

  Jirik_H 12.10.2012  10:18

  Technika

  u tohoto auta je vynikající, vzhled je opravdu nepovedený. Nicméně prodej 6000 ks v USA u BMW není také žádná sláva a kdoví, jestli se něco vyplácí.
 • 00 Reagovat !

  foto Beekey

  Beekey 12.10.2012  13:56

  Smysluplne vysvetleni

  Jako jedine smysluplne vysvetleni me napada, ze to jenom dokazuje, ze duvodem nakupu X6ky je jednoznacne touha po vlastnictvi neceho atypickeho, hlavne aby to bylo s vrtulou na kapote... Protoze uprimne, tahle Acura a X6-ka, jsou co do osklivosti cca na stejne urovni...

  Lidi, prece tam mate vyvazenou, proporcni, a porad relativne sveze vypadajici X5ku, kdyz uz za kazdou cenu potrebujete SUV feeling. Anebo proste neblbnete, a misto "noncoupe" si zvolte opravdovy skvost, a opravdovy coupe: 6er... !
 • 00 Reagovat !

  foto jossalito

  jossalito 12.10.2012  14:05

  Tohle se opravdu nepovedlo

  Odvařený jsem z toho nebyl ani při představení, takže mne neúspěch rozhodně nepřekvapil. Je to jedno z těch nepovedených aut.

  S X6 srovnávat vůbec nelze, ta je na tom o dimenzi lépe.
  • 00 Reagovat !

   foto King

   King 12.10.2012  16:59

   « Re: Tohle se opravdu nepovedlo

   A to jako v čem? >:D
   • 00 Reagovat !

    foto jossalito

    jossalito 12.10.2012  17:10

    « Re: Re: Tohle se opravdu nepovedlo

    Právě, že úplně ve všem, od lepšího designu, přes interiér, motory, konfiguraci, prostě vše. :-! :-!
    • 00 Reagovat !

     foto King

     King 12.10.2012  17:32

     « Re: Re: Re: Tohle se opravdu nepovedlo

     Lepší design? V čem? Jaký problém máš s interiérem ZDX? [odkaz] vs [odkaz] ? Amíkovi zcela jistě zní V6 3.7 lépe, než I6 3.0 Turbo, to mi věř. Kolik si myslíš, že se prodá 50iček? Konfigurace? U ZDX je maximální, oproti X6 chybí asi jen head-up displej.
     • 00 Reagovat !

      foto Mig-35

      Mig_35 12.10.2012  18:03

      « Re: Re: Re: Re: Tohle se opravdu nepovedlo

      no vidíš, všechno je perfektní, a stejně to nikdo nechce...
     • 00 Reagovat !

      foto jossalito

      jossalito 12.10.2012  18:42

      « Re: Re: Re: Re: Tohle se opravdu nepovedlo

      Interiér Acury vypadá jak interiér korejce za třistapade.

      Co zní amíkovi lépe, je zcela jasné - BMW.

      Jeden motor versus 3, je taky zcela vypovídající.

      Prodeje to jen potvrzují, že ač je Honda v USA vcelku úspěšná značka a prodává tam statisíce vozů ročně, tak tohodle hrbáče Amíci prostě neberou. A já jsem uvedl proč.
      • 00 Reagovat !

       foto martin-blader

       martin.blader 14.10.2012  14:24

       « Re: Re: Re: Re: Re: Tohle se opravdu nepovedlo

       Ano, potvrdil jsi přesně to, co říká King, a sice větou "Co zní amíkovi lépe, je zcela jasné - BMW." Působí to poněkud schizofrenně, když tu s ním jakoby nesouhlasíš a pak napíšeš toto. ;-)
 • 00 Reagovat !

  foto Dylan-McKay

  Dylan McKay 12.10.2012  17:20

  Líbí se mi

  Ale ještě jsem ji tak jako ostatní diskutéři znalci neviděl ani neřidil...
  • 00 Reagovat !

   foto Mig-35

   Mig_35 12.10.2012  18:02

   « Re: Líbí se mi

   škoda, že se nelíbila více lidem, třeba by ji pak vyráběli i nadále...
 • 00 Reagovat !

  foto Ham-

  Ham. 12.10.2012  17:25

  Když dva dělají totéž

  není to totéž. Okopnout základní profil karoserie v této třídě evidentně nestačí. V takovéto "trochu zbytečné" třídě je potřeba nabídnout něco navíc, něco exklusivního (a to i v USA které jinak nejsou zas až tak náročné jako Evropa) a to Acura prostě nenabízí. Tam kde motoricky ZDX končí tam X6 začíná (35i) a ani v této motorizaci na bmw nestačí. Nehledě na nabídku osmiválců včetně prestižního X6 M kde Acura nemá vůbec co postavit. Takže technicky slabé, designově ujeté a navrch s absencí asi tak 30 let prestiže, to nemohlo dopadnout jinak.
  • 00 Reagovat !

   foto King

   King 12.10.2012  17:47

   « Když dva dělají totéž

   V čem přesně ZDX na 35i nestačí? Vidím 300 k, stejné zrychlení 60mph, takže myslíš těch 0,6 s na čtvrt míle? Jak velký vliv má nabídka 50i a X6 M je otázka, to bychom asi museli znát přesná prodejní čísla po verzích. Pokud má už samotná existence těchto verzí vliv na prodeje té základní, pak to souvisí s tím zblbnutím, o kterém jsem psal. Pokud prodeje táhnou osmiválce, pochopitelně smůla Acury.

   V každém případě ale tohoto modelu není žádná škoda, je dobře, že se Acura bude místo toho věnovat jiným autům. Třeba NSX. :-) :yes:
   • 00 Reagovat !

    foto Ham-

    Ham. 12.10.2012  18:13

    « Re: Když dva dělají totéž

    50i a X6 M není o prodejních číslech, ale o prestiži. I kdyby se v celých státech prodalo jen několik kusů X6 M tak prestiž celé řady stoupne tak, že ZDX můžou dávat skoro zadarmo a nebude jim to nic platné. Tohle nejsou konzumní plečky za 20k usd kde se nabídne jedna motorizace a soutěží se kdo levněji, toto jsou poměrně drahá auta i na americké poměry a s takovým přístupem to musí dopadnout blbě. Argument, že ZDX jakžtakž stačí na základní model 35i je stejný jako když nadšený škodovkář argumentuje, že jeho vrcholný model octavie RS stačí na základní model 1er. Obojí je legrační.
    • 00 Reagovat !

     foto martin-blader

     martin.blader 14.10.2012  14:14

     « Re: Re: Když dva dělají totéž

     Na svůj příspěvek už jsi dostal odpověď předem: "Pokud má už samotná existence těchto verzí vliv na prodeje té základní, pak to souvisí s tím zblbnutím, o kterém jsem psal."
   • 00 Reagovat !

    foto MariAchi

    MariAchi 14.10.2012  19:05

    « Re: Když dva dělají totéž

    Pokud tu NSX postaví podle receptu NSX a ne podle receptu CR-Z, tak by to mohla být bomba.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!Blesk.cz

Tajná návštěva Meghan v New Yorku: Zavítala tam kvůli večírku!

Tajná návštěva Meghan v New Yorku: Zavítala tam…

Vévodkyně Meghan (37) zariskovala se zdravím nenarozeného potomka, jelikož těhotná sedla do letadla a opustila…

Dnes večer pohlédněte vzhůru: Shlédne na nás »Superměsíc«!

Dnes večer pohlédněte vzhůru: Shlédne na nás »Superměsíc«!

„Superměsíc“ rozzáříl oblohu! Noční slunce se na obloze objevilo již v 16:53 a pohled na něj stojí za to! Na…

 

iSport.cz

Kometa v první třetině bez střely. Chyběl nám Mueller, smutnil Holík

Kometa v první třetině bez střely. Chyběl nám…

Nízký počet inkasovaných branek zastiňuje mizerná produktivita, z posledních pěti utkání se střelecky prosadili…

Další blamáž Sparty! Fans protestovali tichem. Jejich věc, říká Pech

Další blamáž Sparty! Fans protestovali tichem.…

Dali jasně najevo svou nespokojenost. Snad poprvé v sezoně. Fanoušci Sparty jsou pravděpodobně ti nejtrpělivější…

 

Reflex.cz

Nejznámějšímu českému komiksu je 50 let. Čtyřlístek výročí oslaví v kině v novém animovaném filmu

Nejznámějšímu českému komiksu je 50 let. Čtyřlístek…

Čtyři legendární postavičky Pinďa, Bobík, Myšpulín, Fifinka se poprvé objeví v klasické animované podobě a…

Putin ve Venezuele riskuje obří prohru na mezinárodní scéně. Rusko mají spasit fake news

Putin ve Venezuele riskuje obří prohru na…

Pokud je potřeba, nasadí ruský prezident Vladimir Putin sílu. Uplatnil ji kdysi v Gruzii a v posledních letech…