Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: TEST Fiat Bravo 2,0 MultiJet (121 kW) – Dieselové Blu-Maserati

Fiat Bravo povýšil vzhled na nejvyšší hodnotu. S perleťovým lakem Blu Maserati působí nekompromisně, je nekompromisní i jeho dvoulitrový turbodiesel?
Zpět na článek
12. 9. 2010 10:16
12. 9. 2010 23:08
4. 12. 2010 10:55
neregistrovaný "Torpik"
12. 9. 2010 10:16
Auto. cz
Nevím vám, ale tím že změníte design stránek vám moc nepomůže se zbavit koncernové pachuti. Víte strašně rád bych si někdy přečetl opravdu objektivní test atmosferické 1,4 v octavii. Nebo o fábii kde kde zmíníte oblíbenou hlášku o měkčených plastech. Mám rád auto.cz ale v poslední době jen kvůli novinkám testy i roadlook stojí za prd.
Rozbalit vlákno
0
12. 9. 2010 23:08
To: SkyDriver
Nějak nefunguje vkládání reakcí na příspěvky ;-\ . Atmo 1,4 v O2 je jistě vděčným cílem velkorážné palby, ale vzhledem k mizivému výskytu této motorizace na našich silnicích absence "opravdu objektivního" testu nijak nechybí. No, test Fiatu Bravo s atmo 1,4 jsem tady taky nenašel. :-)
Rozbalit vlákno
1
13. 9. 2010 01:48
Re: To: SkyDriver
To byl pouze příklad. Kdyby zde testovali Bravo v atmosféře tak ho zhaní jak jen to bude možné. To jsem chtěl svým příspěvkem ukázat. a nejde zde jen o Fiat. Prostě pokud to nemá nic společného s koncernem, tak je to špatně hlavně plasty na které normální člověk ani nesáhne pokud zrovna neutírá prach. 8-s
neregistrovaný "Torpik"
4. 12. 2010 10:55
Bravo(2010)
Dobrý den. Chtěl bych se Vás zeptat jestli nevíte zda má nové Bravo(2010) pozinkovaný podvozek s ohledem na případnou korozi. Předem děkuji za odpověď.
Rozbalit vlákno
1
24. 1. 2011 08:16
Re: Bravo(2010)
Neodpovím úplně přesně na dotaz, ale když vezmu do úvahy, že jezdím denně do práce 50 km po solených cestách, auto po jízdě nevystříkávám vodou a sůl mi nesežrala spodek ani u pozinkovaného Tipa, pak ani u Punta (na střeše ale rezavé tečky byly), myslím, že Bravo na tom bude podobně. Prodejce mi před koupí Brava říkal, že je pozinkované celé, ale tomu nemusíme věřit, že? V každém případě jezdím s Bravem 3/4 roku a rez nepozoruji! >:D
13. 3. 2020 20:14
fiat Bravo 121kw
Zapomněli jste dodat ,že je o desetinu sec. rychlejší na rozjezdu než posraná Tzv. "RS" ochcávka,která má 125kw :-[] :-[] :-[] tedy Ital je o 4kw slabší...hahaha koncernoví koko.ti... :-! :-!
Rozbalit vlákno
0