Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Auto rating 9/2004

redakce AUTO.CZ redakce AUTO.CZ 9. 9. 2004 • 14:03
Supersportovní Ford GT je připraven vstoupit do teritoria Ferrari, Porsche a Lamborghini. Má na to, aby se v takovéto společnosti zabydlel? Ferrari 360 Stradale a Lamborghini Gallardo jej vyzvali na souboj.

Supersportovní Ford GT je připraven vstoupit do teritoria Ferrari, Porsche a Lamborghini. Má na to, aby se v takovéto společnosti zabydlel? Ferrari 360 Stradale a Lamborghini Gallardo jej vyzvali na souboj. Více se dozvíte v novém čísle časopisu Autorating 9/2004

Farboud GTS

Farboud GTS je výsledkem splněného snu Arashe Farbouda. My jsme byli první, kteří se s jeho supersportem mohli svést. Zjišťovali jsme, jestli se Farboud GTS může zařadit do světa superaut.

News

V novinkách si v tomto čísle našla místo nový model automobilky Škoda, nová Octavia kombi. Dále jsme se podívali na sportovní Astru Coupé a nové Ferrari F430.

Crossfire v Alpách

Za volantem Chrysleru Crossfire Roadster se toho dá zažít mnoho. My jsme s ním bleskově projeli 18 alpských průsmyků.

Mini Monstra

Že se vám líbí malá, ale nadupaná auta? Tak to jste na správné adrese. Dali jsme dohromady nový Mini Cooper s motorem z BMW M3, Smart ForTwo, který má vzadu motor z motocyklu Suzuki GSXR 1000, Nissan Micra se závodním motorem a Mini Coopera Mr. Beana s motorem Yamahy R1.

Rychle do kopce

Festival rychlosti v Goodwoodu je akcí, kde se scházejí ty nejlepší automobily světa, nejlepší závodníci a také tisíce fanoušků motoristického sportu. Jethro Bovingdon z partnerského časopisu EVO si na této akci zajel s novým Viperem závod do vrchu.

Testy, testy, testy

Peugeot 407 2,2 16V, Volvo V50 2,0D, Kia Picanto, Citroen C3 XTR, Hyundai Atos Prime, Suzuki Vitara XL-7, Mazda MPV, BMW 545i a X3, Ford Focus ST 170 kombi.

Témata

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku