Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Renault Twingo 2010: Ještě nižší spotřeba a drobné stylistické změny

Renault Twingo je třetím nejprodávanějším miniautem v Evropě. V roce 2009 drželo tržní podíl 10 %, když se jich prodalo 175 tisíc. Pro nový modelový rok byla zavedena celá řada změn.
Zpět na článek
1. 3. 2010 22:45
neregistrovaný "nrV"
Avatar - Ada je zase tady
1. 3. 2010 10:27
Zbytecny clanek, zbytecne auto.
Zapada to ale novych trendu zde na webu... Adorovat vyrobce, kteri se ridi heslem "pouzij a zahod". Chudaci majitele takovych verglu. I kdyz - kdo si takovou zrudu, o jehoz charakteru s dostatecnou vymluvnosti hovori design palubni desky, koupi, dostane jen to, co si zaslouzi! :no:
Rozbalit vlákno
10
Avatar - ryman
1. 3. 2010 11:17
Re: Zbytecny clanek, zbytecne auto.
ty jsi vážně ubožák...
Avatar - dr.biker
1. 3. 2010 11:29
Re: Zbytecny clanek, zbytecne auto.
Přesně tak, když to není VW, tak to Áda pomluví a třeba vůbec to auto nezná. Vždyť Twingo je povedené malé moderní a dobře variabilní auto, které se bezvadně hodí do města a na každodení dojíždění do zaměstnání a na nákupy.Jinak k té palubovce, je sice dost extravagantní, ale pořád se mi líbí víc , jak ta usedlá z VW...
Avatar - KANKUNEN
1. 3. 2010 11:24
Re: Zbytecny clanek, zbytecne auto.
Ádo klid, vychlastej sud vína, sežer kýbl slimáků a pochopíš. Při pohledu na volant mám pocit, že kvalitní francouzské víno je předsudek.
1. 3. 2010 12:48
Re: Zbytecny clanek, zbytecne auto.
Někdo před 15 lety byl hotovej z Felicie, jiný si šel za cenu dnešního Golfa koupit Twingo. Twingo se za tu dobu stalo legendou. Ty jako obdivovatel Felicie a spol. to nikdy nepochopíš a já jsem tomu jenom rád.
Avatar - Ada je zase tady
1. 3. 2010 15:22
Re: Zbytecny clanek, zbytecne auto.
Nejsem obdivovatel Felicie :-)
1. 3. 2010 13:02
Re: Zbytecny clanek, zbytecne auto.
dokonalá vizitka 55 letého chlapa, co najezdil X-milionů KM a auta kupuje zásadně nová... škoda že se v seznamu výbavy nedá zakliknout položka "základní sociální inteligence"...
1. 3. 2010 15:44
Re: Zbytecny clanek, zbytecne auto.
kludne vynechaj slovo socialna
Avatar - Blue Sun
1. 3. 2010 13:03
Re: Zbytecny clanek, zbytecne auto.
Ale notak, Adélko, přeci si kvůli takovému krámu nebudeš ničit nervy.
neregistrovaný "nrV"
1. 3. 2010 22:45
Re: Zbytecny clanek, zbytecne auto.
Naprosto zbytečný příspěvek od naprosto zbytečného člověka :no:
2. 3. 2010 08:19
Re: Zbytecny clanek, zbytecne auto.
Hoch ducha mdlého, hlava na poklep dutá, manuální prace neschopen.
Avatar - pocitac
1. 3. 2010 10:46
španý článek
píšeš na špatné místo Ádo, tohle není článek o Passatu to je ten správný "vergl", který tady popisuješ :*)
Rozbalit vlákno
0
Twingo je BINGO
Evropský mazlíček.:yes:
Rozbalit vlákno
1
Avatar - manitou
1. 3. 2010 21:25
Re: Twingo je BINGO
souhlas :yes: