Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nissan Qashqai: premiéra v Paříži (video)

V roce 2004 přivezl Nissan do Ženevy koncept nového modelu s trochu krkolomným názvem Qashqai. V Paříži se představí jeho sériová podoba.
Zpět na článek
neregistrovaný "Dasty"
6. 9. 2006 11:38
Re: OT:Mazda RX-8 má problémy
Ajeje :-( Ono dobré utěsnění Wankelu je vždycky problém. A já tak Mazdě s tímhle projektem tak fandil :'-(
neregistrovaný "Paul"
6. 9. 2006 08:32
OT:Mazda RX-8 má problémy
Mazda bude muset svolat do servisů všechny vozy RX-8 s krouživým pístem poslední generace a vyzkoušet jejich těsnost. U některých vozů totiž hrozí, že dojde úniku oleje do výfukového potrubí a zničí tak katalyzátor. Jak to vypadá, oprava není u motoru možná, takže agregáty, které neprojdou vakuovým testem budou muset být kompletně vyměněny. Jak se zdá, wankelův motor není zas tak propracovaný, jak značka slibovala...
neregistrovaný "masO"
5. 9. 2006 21:05
Re: bez titulku
Blik (viz vyse) ;-) :-)
neregistrovaný "Pavel"
5. 9. 2006 18:22
bez titulku
další 2 foto na: [odkaz]
neregistrovaný "don Pedro"
5. 9. 2006 18:11
Re: nevypadá zle
P.S. jo a tchyni nestěhuju zas až tak často, chalupář nejsem, a jednou za uherskej rok (OT - nevíte někdo jak vlastně dlouho trvá?) holt sklopím zadní zicle. Tož tak.
neregistrovaný "don Pedro"
5. 9. 2006 18:08
Re: nevypadá zle
:yes: Dodge Caliber se líbí aj mně. Jen co budu mít příležitost, tož si ty tolik a tolikrát nechvalně zmiňované plasty v interiéru půjdu osobně očmuchat, možná že si aj líznu ;-)
neregistrovaný "MK"
5. 9. 2006 17:57
bez titulku
Ved v tom videu nic nie je. Ma tam byt nejake auto... ?
neregistrovaný "Dasty"
5. 9. 2006 16:08
bez titulku
Nevypadá to tak zle, ale ten název je strašný. Jaký je jeho význam? Že by "zvracející homosexuál"? >:-[]
neregistrovaný "briza"
5. 9. 2006 14:12
Re: Hmmm
Souhlas. Ten koncept vypadal o dost lepe.
neregistrovaný "TT"
5. 9. 2006 13:58
Re: nevypadá zle
s tim Calibrem pockej...uvnitr je plast na plast, ale jestli ti to nebude vadit, koncepce je zajimava => ale to zpracovani, des ! jinak bacha na kufr, opravdu velmi maly (samo podle VDA, podle Amiku to div ne 15.000 litru ;-)))
neregistrovaný "RS"
5. 9. 2006 13:47
bez titulku
Zdá se mi to, nebo od předního zrcátka dozadu to je Mazda3 Offroad? 8-s Předek neurazí ani nenadchne, celkově prostě Nissan ;-)
neregistrovaný "masO"
5. 9. 2006 13:09
Re: uááá
[odkaz]
neregistrovaný "Ford"
5. 9. 2006 13:06
Hmmm
Tak klasika. Z konceptu zůstalo jenom to jméno. A náznak prolisu na přední kapotě :-) Vypadá to jak modernizovaný Tuscon od Hyundaja. To je fakt takový problém vylisovat oblé tvary nebo si to nechávají jako další generaci...
neregistrovaný "Pierro"
5. 9. 2006 12:52
bez titulku
Ohavnej paskvil to je. Na obrázku vypadá jak novej model od sang jongu, anebo rovnou jako čínská produkce. Nissane, nissane, kam to spěješ :-(
neregistrovaný "Markus"
5. 9. 2006 12:42
Re: nevypadá zle
Jo a navíc nepochybuju že cenu dá Nissan tak na 600 tisíc Kč minimálně, Dodge je v 445 tisíci v tuhle chvíli bezkonkurenční.
neregistrovaný "Markus"
5. 9. 2006 12:41
nevypadá zle
Nevypadá zle (fotky jsou třeba tady: [odkaz] ale Dodge Caliber se mi líbí stále víc (sorry že tady s Caliberem furt otravuju, ale když mám něco v hledáčku, mluvím o tom často :-) )
neregistrovaný "TT"
5. 9. 2006 12:36
Re: uááá
...no to jsem vam veril trochu vic, nez jste momentalne predvedli => tohel je informace z konce srpna a ne z dneska....;(
neregistrovaný "TT"
5. 9. 2006 12:26
Re: uááá
kde si to videl? odkaz stale nefunkcni...
neregistrovaný "masO"
5. 9. 2006 11:59
Re: uááá
Tak uz nic, uz jsem ho videl a jsem zklaman, hodne.. Ve videu vypadal tak nadejne.. :-(
neregistrovaný "masO"
5. 9. 2006 11:56
uááá
Ten odkaz z textu nefunguje..zkuste s tim prosim neco udelat,jsem hrozne zvedavej. Diky !