Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Spy Photos: Jaguar XKR Cabrio a Coupe

Rok po premiéře nového Jaguaru XK se v Paříži představí vrchol modelové řady, kupé a kabriolet XKR. Jejich podobu zachytili naši fotografové...
Zpět na článek
9. 4. 2006 00:14
neregistrovaný "Essesant"
9. 4. 2006 10:33
9. 4. 2006 10:55
neregistrovaný "Pekelná Micinka"
13. 6. 2006 15:20
neregistrovaný "free"
13. 6. 2006 15:21
neregistrovaný "free"
9. 4. 2006 12:16
neregistrovaný "Essesant"
9. 4. 2006 11:27
neregistrovaný "Ricardo"
9. 4. 2006 12:06
neregistrovaný "Pekelná Micinka"
9. 4. 2006 12:25
neregistrovaný "Yaroukh"
9. 4. 2006 13:18
neregistrovaný "Ricardo"
9. 4. 2006 15:17
neregistrovaný "Pekelná Micinka"
9. 4. 2006 18:30
9. 4. 2006 22:19
neregistrovaný "Essesant"
neregistrovaný "Essesant"
9. 4. 2006 00:14
Pach Forda
Smrdi mi z toho Ford. Nemuzu si pomoct, ale jak se na to podivam, tak vidim Fordovo coupe / cabrio. Ted uz nejen zevnitr ale i z venku :no: Jagger dostava pekne na p*del :-(
Rozbalit vlákno
12
9. 4. 2006 10:33
Re: Pach Forda
To si jako představuješ, že Jaguar dostal od Forda za úkol udělat z XKR Fiestu coupe? Klid, Essesante. Je to stále ten klasickej, nedostupnej Jag... aristokrat... to jen lovci katastrofickejch scénářů hledaj za každým plotem debakly. Mohu diskutovat o zadních blinkrech (Marko tohle již kritizoval loni)... ale... jinak... stále dokonalá kláda.
neregistrovaný "Pekelná Micinka"
9. 4. 2006 10:55
Re: Pach Forda
No bohužel do dokonalosti ji něco chybí...
neregistrovaný "free"
13. 6. 2006 15:20
Re: Pach Forda
připiš ještě co - svezl jsem se a vím, že stojí za hřích >:-[]
neregistrovaný "free"
13. 6. 2006 15:21
Re: Pach Forda
klid samo že né v R-ku ale i těch 300 koní V8 stálo za to
neregistrovaný "Essesant"
9. 4. 2006 12:16
Re: Pach Forda
Rikam jen, ze se design jagu zbytecne moc priblizuje k designu Forda (asi ja to bezdecne diky tomu, ze je designuji Fordovi lide a tak drzi urcity styl...) Nemylim, ze by ho chteli prebrandovat na Ford, ale rikam, ze s logem fordu by to designove fungovalo lip nez s logem jaggru. Dle me byla predchozi genrace alespon co se designu karoserie tyce skvela. Tohle je dle me macesske chovani k Jagu od materskeho Forda.
neregistrovaný "Ricardo"
9. 4. 2006 11:27
Re: Klídek
Ale taková tragédie to není. To auto vypadá drsně a přitom elegantně. K nedostižnému E-Type to má rozhodně blíž než minulé XK. A konkurence pro MB a BMW to nebude dokud se v nabídce neobjeví dvanáctiválec. Navíc Jaguar nemá konkurenci...
neregistrovaný "Pekelná Micinka"
9. 4. 2006 12:06
Re: Klídek
Pro mě to má zas k nedostižnému minulému XK daleko ;-) :-| :-) ....
neregistrovaný "Yaroukh"
9. 4. 2006 12:25
Re: Klídek
souhlasim; i kdyz si myslim, ze Ian Callum dalece presahuje definici "Forduv clovek" (nebo jakekoli jine automobilky), s novym XK minul vkus velke casti obecenstva; co do designu je pro minuly XK slovo "ikona" naprosto na miste
neregistrovaný "Ricardo"
9. 4. 2006 13:18
Re: Ale no tak
Ano tato generace je spíš krok na místě než dopředu. Ale není to taková hrůza že ho musíme rovnou zatracovat. V dnešní době už nejde vyrábět jeden model 20 let (jako XJ-S).
neregistrovaný "Pekelná Micinka"
9. 4. 2006 15:17
Re: Ale no tak
Ach jo, XJS.. :-) Co mě na současném XK nesedí je řešení "detailů", celkový tvar mi nevadí, zadní světla jsou sice inspirovaná E-typem, ale mám z nich "lízátkový" dojem, což zejména v kontrastu s tmavými barvami karoserie. U světlých barev to není tak patrné, nicméně onen "terč" na víku kufru mi přijde příliš složitá kombinace tvarů a barev, což na mě dělá "lízátkový" dojem. Přední světla "opticky" ok, ale zase mi vadí jejich "záběh" hluboko do boku karoserie, ta špička směřující proti kolu mě ruší. Smutné je, že v tomto rohu je vlastně jen blinkr, ale jinak je prázdný a vlastně nemá žádnou reálnou funkci. Opět to více ruší s tmavými barvami karoserie. Opravdu, Callum dělal co mohl, skicy vypadaly dobře, nicméně to co z nich mohlo nakonec dojít do produkce je málo. Je mi moc líto, že tento svět již opustil Geoff Lawson, protože bych byl moc zvědavý, jak by se s nástupcem svého vlastního DÍLA vypořádal on sám. Myslím, že by nikdo nebyl zklamaný.
9. 4. 2006 18:30
Re: Ale no tak
:yes: ;-) :yes:
neregistrovaný "Essesant"
9. 4. 2006 22:19
Re: Ach ty koncepty...
Jo, uznavam a hlasuju vsema 10 ze skicy ale hlavne koncepty Jaggru byly skvele. Me se ten vysledny produkt pranic nelibi. Vidim, ze spousta z Vas z nej taky neni uplne nadsena, ale berete to. Snad to budou brat i jejich zakaznici. Osobne Jaggru moc fandim, nicmene se mi v jejich soucasne nabidce libi predevsim ty dva vetsi sedany...