Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
Avatar - abacus
Cena
| 15. 4. 2011 16:51
Tieto "skútre" sa kupujú vždy v páre. Jeden na to akože jazdenie a druhý na súčiastky. U nás tie skútre predávali v záhradnom centre spolu s kosačkami. >:D

Kamarát mal neďaleko predajňu motoriek a servis. Stále k nemu chodili nakupovať nejaké skrutky, boudeny. Tie skútre prichádzali v demonte a museli sa poskladať. Bežne to bolo, že museli použiť dva kusy aby poskladali ďalšie tri.

Takže toto niečo od Renaultu bude asi ako "trendovka". Konkurencia skútrom / teda tým veľkým/ určite nebude. To skôr ako alternatíva k miniautám. Do európskych veľkomiest áno :yes: Ale pre mňa je to dobré vybavený golfový vozík.
Cena
| 15. 4. 2011 15:10
Dobře no, tak tohle pojede stejnou rychlostí jako zmíněná padesátka skůtr, uveze stejně lidí a prakticky i stejně nákladu... provozní náklady taky nebudou nijak odlišné.
Já tu cenu zas tak nehrotím, jenom jsem uvažoval tak, že za tři tisíce euro by toho dost lidí šlo jako do alternativy ke skůtru, ale sedm tisíc už je spíš tak trochu alternativa k autu a na to tahle motokára prostě nemá.
Jinak čínská padesátka (už šla taky pryč) relativně slušně odveze i mě, kor po městě, mimo je to utrpení, ale to by bylo i v tomhle bazmeku. Přitom měřím dva metry a vážím dejme tomu určitou hodnotu nad sto kilo >:D A jeli jsme na tom poměrně v pohodě i dva >:-[]
Cena
| 15. 4. 2011 14:22
za 1000 eur je mozna skutr kterej uveze sotva 1 prumerne hubeneho cloveka a jeste bude pripraven se porouchavat hned jak skonci jeho zarucni doba >:D

celekm zive mam v pameti trable s uzasnym skutrem kentoya nebo jak se ten bazmek jmenoval, mich 85kg do kopce na Masaricku v Brne nebyl schopen vyvest a co vim tak majitel po dvou letech litoval ze zanej tenkrat dal tech tusim 28tisic kacek a hned jak to slo tak koupil Derbi za necelich 60tisic >:D

tento Renault je navic kapotovany a elektricky, tedy konkurenci pro nej budou minimalne skutry kapotovane, s vetsim vykonem nez 3-4 koniku, a ne nejaky smejdy za tisic eur :-!
Cena
| 15. 4. 2011 10:23
Samozřejmě vím, kolik stojí lepší skůtr, ale normální padesátka na popojíždění po městě je k běžně k mání okolo tisícovky eur a tohle nemá o nic větší užitné vlastnosti, jen čtyři kola. Samozřejmě to nejde všechno poměřovat jenom užitnými vlastnostmi, ale tohle vozítko si člověk rozhodně nekoupí kvůli tomu, že ho chytne za srdce >:D
Avatar - abacus
Renault
| 14. 4. 2011 13:02
Zase až tak novátorské to pre mňa nie je. Ja by som to hodnotil tak, že Renault sa k tomu postavil z opačnej strany. Zatiaľ čo "motorkári" sa pokúšajú postaviť niečo ako miniauto, "autičkári" sa snažia postaviť skúter. :-)
známe BMW v elektrine: [odkaz]
Peugeot sa nenechal zahanbiť, Hymotion3: [odkaz]
a trojkolka v podaní silného hráča: [odkaz]
Ale najkrajšie je toto. Myslím, že by sme ho asi nazvali crossover.
:-)
Piaggio v prevedení MPV a možná i SUV:[odkaz]
Avatar - abacus
Cena
| 14. 4. 2011 12:52
2tis. éčiek? Vieš koľko stojí lepší skúter? A čo tak niečo v trojkolke?
[odkaz]
Renault
| 14. 4. 2011 12:46
Pokud vim, bocnice se daji namontovat napr na zimu.

Vlastnim nekolik motocyklu, a take maxiskutr se stredne velkym celnim plexi. Jel jsme na nem napriklad v desti pres 200km a byl jsem sussi, nez kdybych si odskocil pro noviny. Par kapek na loktech. Nohy a bricho i zada suche. V tomto bude ochrana jeste o rad lepsi.
Cena
| 14. 4. 2011 11:48
Tu cenu už se jim povedlo docela srazit na to, že jde o elektromobil... ale dokud něco takovýho nebude okolo 2000 éček, tak bych nějaké extrémní prodejní úspěchy neočekával. Každopádně za ty 2-3 tisícovky by to mohl být docela šlágr :-)
Avatar - zdravy rozum
Renault
| 14. 4. 2011 10:23
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Renault
| 14. 4. 2011 09:06
Renault opakovane dokazje, ze je skutecnym prukopnikem :yes:

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku