Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Toyota Yaris: První statické dojmy

V říjnu přijde na český trh nová malá Toyota, aby navázala na úspěchy prvních dvou generací. Co všechno se změnilo?
Zpět na článek
11. 10. 2012 11:45
Re: Yaris
Héééj, přesně tak. Taky to tak vidím. Wartburg, Trabant a tak podobně. Taky tam měli poličku na klíče, jak tady - u spolujezdce. Yaris 1 se mi líbil, Yaris NG naprosto nadchl. I to středové umístění digitálních budíků byl super nápad, protože jízda autem je především o dobrém výhledu a řešení s budíky uprostřed bylo v tomto dokonalé, futuristické. Yaris NG měl uhlazený, perfektně odladěný, vkusný interier. Co to tady předvádějí??? Zepředu hrůza a zevnitř?? Tuctovka tak designově zhruba z 90. let! Tak vypadala auta v 90. letech a dříve. Z odkazu aut Yaris nezbylo nic. Toto auto už lidi co měli v oblibě předchozí generace, vyhledávat nebudou. Nejspíš raději zvolí auta KIA. Paskvil.
Avatar - Guttalax
18. 7. 2011 15:59
Ryjojaris
Mě to připadne jako džaponskokorejský hybrid >:D >:D >:D Ale jináč japončíci jsou kvalitní.
18. 7. 2011 14:36
Re: Yaris
No tak s poslední větou jsi zabodoval! :-) Máš novou přezdívku.
18. 7. 2011 12:23
Yaris
čím novější kastla, tím divnější. já nevím, měli jsme doma "jedničku", 1,0 VVTi, venku malé, vevnitř velké, takové holčičí, manželka ho milovala. :yes: druhá generace už ztatila, myslím si, ten šmrnc, a na toto koukám,koukám, nic se mi na tom nelíbí. A palubovka? No, nevím,co tam vidíte vy, ale já,starší kus tam vidím W353 či Trabant! :no:
Avatar - Flai
18. 7. 2011 10:33
stěrače
Ten přední "jednoramenný" stěrač jsem vždycky obdivoval u mercedesu . Ted už nevím jaky to byl typ ale bylo to kupé a ten pohyb byl žrádlo :-)
18. 7. 2011 10:23
Re: konecne normalny interier
S těmi kruhovými přístroji ten interiér vypadá líp. :-) :-!

Německé ceny:

[odkaz]
Avatar - Blue Sun
18. 7. 2011 10:10
Re: konecne normalny interier
Vim,cim to je. Rozdilnym vkusem lidi. Mne se naopak Yaris libi. Mrzi me spis prave ten interier,stredove usporadani bylo velice prakticke.
Avatar - jenik1
18. 7. 2011 10:04
Re: konecne normalny interier
Přesně tak. Mě se Grande Punto líbilo i když jsem ho neměl. Ale každý kdo se na Yarise podívá, musí vidět ty křivé linie zepředu, nepřirozeně sklopenou přední kapotu při pohledu z boku a vůbec to nějak působí divně podobně jako Fábia, Clio nebo Swift. Trochu lepší vzhled mají Mazda 2 a Grande Puntu se téměř vyrovná nové Polo.
Avatar - CHerokee
18. 7. 2011 09:50
Re: konecne normalny interier
Nový Yaris nedostal do vínku zrovna moc krásy podle mého názoru. Grande Punto možná není tak spolehlivé, ale co se designu týká, tak hraje úplně jinou ligu.
Avatar - pario
18. 7. 2011 09:26
Re: konecne normalny interier
Presne to, si tu už raz písal. Pre niekoho je hnusý Yaris, pre niekoho Punto. Ale zrovna Punto nie je ani etalón krásy,ani spolahlivosti :-)
Avatar - jenik1
18. 7. 2011 08:57
Re: konecne normalny interier
Interier je možná normální, ale exterier je stejně hnusný jako jeho předchůdce. Jak se na to auto podívám, tak něco uvnitř mi říká "tohle ne". Ovšem jak jsem se podíval na Grande Punto, bylo rozhodnuto. Nevíte čím to je?
Avatar - 3_diamanty
18. 7. 2011 08:09
konecne normalny interier
s kruhovymi budikmi

silno mi primomina zvnutra micru, keby tam bol volant s logom nissanu ani neprotestujeme ze to nei je cisty nissan

micra odviedla dobru pracu