Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Rekordní Alfa Romeo MiTo QV v roli ničitelky balónků (video)

Každý může být v něčem nejlepší…
Zpět na článek
7. 12. 2011 13:40
Re: Vrazda
Článek je o Alfě, tak to zkus znova.
Avatar - DRBNUTY
7. 12. 2011 13:30
Re: Vrazda
Ty so svojou prezyvkou si to tiez moc nevyhral...nie nedarmo sa hovori:Sprosty ako baran >:D
Avatar - DRBNUTY
7. 12. 2011 13:00
Re: Vrazda
Volam sa Janko Slota som a vlastnim Mercedes McLaren SLR...spokojny?
7. 12. 2011 10:45
nadhera
Nadherna reklama - hned by som si jedno Mito kupil :yes:
7. 12. 2011 09:19
ROFL :-)
...britský marketing je holt trošku jiný, než ten kontinentální....

Mě ta reklama taky přijde dětinská, ale vždyť to není spot do televize, ale reklama pro děcka na facebook.... ;-)

Je opravdu veselé, že když Škodovka v Británii přijde s úchylným chlápkem v lodičkách, místní matadoři zavaří klávesnici, jen aby to obhájili a když přijde s něčím divným Alfa, hned se tady všichni sesypou a nenechají na tom nit suchou >:D

Že má MiTo QV ve své třídě jako jediné elektronicky stavitelný podvozek nikdo raději nechcete slyšet, ale že se nepovedl jeden marginální spot, kvůli tomu se sem seběhnete jak troubové :yes:
Avatar - DRBNUTY
7. 12. 2011 09:04
Re: Vrazda
Dosli ti argumenty, tak urazas?No len pokracuj, asi ti nezbývá, než na sebe upozorňovat podobnými cestami....Mne nic netreba vysvetlovat, nie som cielova skupina Fiatu.A Slotu tam mam pre takych ako si ty, aby vedeli na koho sa svojimi recami podobaju...
Avatar - SEKYC
7. 12. 2011 00:24
Re: AQUA ROMEO
To ale neni reklama to byla propagační akce, to je to samý jako kdybych minulou zimu vzal kameru , zajel na LIPNO a natočil dva YETY a octavie scout jak jezdí do kopce,tlemý se tam dejdar a spol.,jo abych jenom nekritizoval tak večer koncert neitworků byl supr ;-) .Šovinista být nemůžeš s takovým nickem,protože v renaultu je šéfdesignérka >:D jo a i kdyby to byla reklama tak je asponˇ originální a ne trapná a vykradená na citigo s fotbalistkama sparty,tento nápad už v šedesátejch letech na fiat 500 :no:
6. 12. 2011 22:01
Re: Vrazda
Spokojenej? Asi jo, závidím ti, stačí ti málo k radosti. :-)
6. 12. 2011 22:00
Re: Vrazda
Nazdar troubo, neodolal jsem, předpokládal jsem, že se tady objevíš - musím tě zklamat. Při mé náklonosti k této značce mně jedině potěší, když jim nezbývá už nic jiného, než se dostávat do médií podobnými "kousky". Někdo holt vyvíjí, vyrábí a prodává stále více aut nejrůznějších typů, vlastností a vybavení a někomu při "šíři" jeho sortimentu, jeho "novosti" a kvalitě nezbývá, než na sebe upozorňovat podobnými cestami....

Ale tohle vysvětlovat jedinci, který má nick DRBNUTY a fotku snad nejznámějšího slovenského nácka je vlastně zbytečné....
6. 12. 2011 21:52
Re: AQUA ROMEO
Abych se ti priznal, tak obcas ctu, jak ti sly slzy do voci z nejakeho Passatu, nebo CC, nebo Skody... No mne jdou slzy do voci prave kdyz ctu dalsi a dalsi clanky o AR. Ale z uplne jineho duvodu.
Chudak Alfa :'-(
6. 12. 2011 21:49
Re: AQUA ROMEO
Kdyz se zadari, tak si muzes odnest ten balonek a polit z nej pana ucetniho. Mozna se pak vzpamatuje, zabali to a Fiat dostne do vedeni nekoho, kdo tomu opravdu rozumi...
Avatar - Ham.
6. 12. 2011 21:39
Re: AQUA ROMEO
No odnést si můžeš, že je MiTo špička v disciplíně ničení balónků. Kupci prý dnes kašlou na jízdní vlastnosti, výkony motoru, pohodlí a design a netouží po ničem jiném než bouchnout co nejvíc balónků za co nejkratší čas. Víš jak se bude vyjímat v prospektech nový technický údaj 1800 bpm (ballons per minute). Říká se tomu dobře cílená reklama aneb netrefit vrata od stodoly...... >:D
Avatar - Ronault.
6. 12. 2011 19:32
Re: AQUA ROMEO
Já teda nechci být šovinista, ale v ČR velí Fiatu pokud vím žena, pokud tomu tak je i v Anglii u Alfy, tak bych se takové pitomé reklamě nedivil... 8-s Co si mám z té reklamy odnést? 8-s
6. 12. 2011 19:24
Re: AQUA ROMEO
Kdy uz se, sakra fix, konecne doctu, ze Alfa roztrhala na okruhu BMW na kusy?
Nebo aspon pro zacatek to GTi (bile s cervenou linkou, samozrejme :-) )?
Ale AlfaRomeo Aquabatics?! WTF?! 8-s :no:
Avatar - DRBNUTY
6. 12. 2011 17:36
Vrazda
Tak tento clanok Berana urcite zabije >:D
6. 12. 2011 17:18
AQUA ROMEO
Milé, takové typicky... alfaromeovské. Nahoře píšou, že tam byla voda, no vzhledem k tomu, že ty balónky evidentně nebyly plněné vzduchem, a s odkazem na pozvání fanoušků, současně pak na to výborné klouzání... ani raději nedomýšlím, čím vlastně ty balónky plnili... :-O :*)
Avatar - hattori_hanzo
6. 12. 2011 17:08
Re: ha
Inu což - někdo má rekordní prodeje,někdo je rekordní praskač...a někdo práskač... :-)