Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: 2011: 40 nejdůležitějších automobilových novinek

Velký přehled toho, co automobilový svět přinesl v roce 2011.
Zpět na článek
29. 12. 2011 21:38
30. 12. 2011 00:09
30. 12. 2011 09:54
29. 12. 2011 20:03
Peugeot nejdřív vyrábí a teprve potom představuje ?
Peugeot 508 byl uveden do prodeje v únoru 2011, ale představen byl až v říjnu 2011 ?
Rozbalit vlákno
0
29. 12. 2011 21:38
BRAVO
Velká pochvala za článek, přehlednost, odkazy na testy... no tak tohle je mistrovské zakončení roku :yes:

Když to člověk přeletí, tak i na rychlý voko je znát, kdo umí a kdo se umět jen snaží... Vyzdvihuji dokonalou produkci Mercedesu a samozřejmě PORSCHE. Docela by mě zajímalo, jestli se na diskusi najde někdo, koho zase ohromí třeba "krása" Elantry. Uvidíme.

Každopádně i v letošním roce bylo (je) z čeho vybírat, krize nekrize, občasná garážová radost je nutnou povinností milovníka aut. Koupil-li sis letos vůz, patříš k vítězům. A pokud auto nevnímáš jen jako dopravní prostředek k jízdě z bodu A do bodu B, jsi vítězem násobným. Možná jsi koupil vůz nikoliv sobě, možná jsi nadělil pod stromeček auto své milé, své ženě, dámě svého srdce. Zasloužíš potlesk v otevřené garáži, takováto koupě je dvojí radostí :yes: Buď si jistý, že vím co píši...

Plakáte, ty netruchli, tvůj čas přijde, dnes však se nauč vybrat, neboť není hloupější odpovědi na otázku, proč sis koupil zrovna tohle, než - doporučil mi to kámoš...

Konečně, kdo letos nic nového nepořídil ani sobě ani svým blízkým, nemusí truchlit, nahoře je nezvratně potvrzeno, že čas na koupi je tu vždy.

BRAVO AUTA :yes:
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Amerika
30. 12. 2011 00:09
Beetle?
A kde jsou VW Up! a Beetle? Pokud berete jako bernou minci uvedení do prodeje, pak chápu nepřítomnost, ale jinak se mi jejich opomíjení pra nic nelíbí... Podle mého dvě nejlepší novinky letošního roku a chybí? Navíc na Beetla už lze od listopadu skládat objednávky pokud se nepletu... Tak či tak mě jejich opomenutí alespoň odkazově mrzí. Místo mezi TOP novinkami si zaslouží více než Amarok nebo Elantra....
Rozbalit vlákno
2
30. 12. 2011 09:54
Re: Beetle?
Amarok si myslím, že zde místo jistě má, osobně bych vyloučil Jettu, naopak Passata bych dal jako nejdůležitější novinku u VW.

Novinkou zcela jistě je Latitude od Renaultu - zde krásně vyplyne přechodná situace, ve které se právě tato automobilka nachází. Proto by se více hodilo uvést Renault Fluence Z.E., ovšem prodej je až v roce 2012.

Myslím si, že článek je výborně zpracován, protože takřka nevynechává výrobce automobilů a čtenář si tak může porovnat co automobilka vypustila do světa nového.
Avatar - Lukáš Vaverka (Auto.cz)
30. 12. 2011 11:18
Re: Beetle?
Up! a Beetle tam "chybí" záměrně - zatím se u nás neprodávají. První se dostane do prodeje v červnu, druhý byl podle poslední informací odložen na jaro 2012, nicméně v aktuálním ceníku už není ani tato informace.
30. 12. 2011 08:58
dalsie odkazy na citigo su kde?
ved tych clankov tu bolo snad milion..

[odkaz]
Rozbalit vlákno
0
30. 12. 2011 21:41
4x Hyundai - dobrá volba!
4x Hyundai mezi NEJdůležitějšími novinkami roku - dobrá volba a taky úspěch! >:-[] :yes:
Rozbalit vlákno
0