Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Chevrolet Camaro ZL1: Modelový rok 2013 na nových fotografiích

Nejvýkonnější sériové Camaro bylo sice představilo loni, ale prodej se rozběhne až letos. Chevrolet tuto skutečnost připomíná novou sadou fotografií.
Zpět na článek
Avatar - CHerokee
19. 1. 2012 16:25
Re: Hustokara
Nevím jak ten současný, ale v rodině byla předfaceliftovaná verze a TOP to nebylo. Nic moc dílenské zpacování, tvrdé materiály a zrovna interiér velkou slabinou. Třeba se už vylepšili za ty roky, nebo jsem moc rozmazlený.
Avatar - Alpinis182
19. 1. 2012 16:05
Re: Hustokara
Mustang je uvnitr sice retro, ale zpracovanim je TOP... muzu soudit z vlastni zkusenosti...
Avatar - Barrichello
19. 1. 2012 11:45
Re: Hustokara
Předělat se daj akorát světla.

Jinak prakticky nic, zejména u amerik který se tu ofiko neprodávaj. Tam se musí udělit vyjimky, neb nevím kde bys vzal ty pásy, skla či světla s Ekama, když neexistují....
Avatar - CHerokee
19. 1. 2012 11:40
Re: Hustokara
Tak tak, zajímala mě oficko cena ZL1. Jestli se teda dá sehnat přímo u Chevroletu. JIný dovoz bych nechtěl. V Ostravě dováží Impexta a je nechutně drahá. Pak je pro mě důležitý servis a projít u technické, což je skoro vždy problém s takto dovezenými Amerikami. Auto se musí předělat. A né že né :-), přítelkyně dělá na STK a pravidelně je vracejí.
Avatar - Barrichello
19. 1. 2012 11:21
Re: Hustokara
nesmíš brát MRSP, ono to jde většinou sehnat za méně....
Navíc ted je blbý že kurz dolaru se motá někde mezi 19,80-20,40 takže to logicky vyjde dráž, ale když byl dolar za 18 >:D

Pokud by dolar nadále stoupal, budou msuet zdražit i ofiko prodejci stejně jako další káry dovážený z USA jako JEEP, přelepnci u Lancie a fiatu atd.

Jinak na tom prodělaj gatě
19. 1. 2012 11:17
Re: Hustokara
No to teda nevím. Zkus si vzít americkou cenu, připočti dovoz, CLO, DPH a ušetříš tak 50 tisíc, což si teda nemyslím, že se vyplatí.
Avatar - Barrichello
19. 1. 2012 10:55
Re: Hustokara
no tak přímo ZL1 logicky ne, ale Camaro obecně jo.

Tak jistě, cena hraje roli, ten kdo už měl muscle car předtím ho nějak servisoval, takže ví co a jak.
A šedý dovoz nabízí podstatně lepší ceny...
19. 1. 2012 10:26
Re: Hustokara
Myslim, ze Čerokézovi slo asi primo o ZL1, ta tak nejdriv ork dva od ofiko premiery, driv to u nas necekam. Stejne predpokladam, ze vetsina zajemci si doveze pekne v US upecenou a sedym dovozem sem, pro ofiko nakup hraje plus nejspis servisni zaruka, ale i ta je dnes napr Denkerem uz osetrena
Avatar - Barrichello
19. 1. 2012 09:22
Re: Hustokara
Ono už se tu prodává ne, i v ofiko síti
Avatar - CHerokee
19. 1. 2012 09:07
Re: Hustokara
Jsem zvědavý za kolik se bude prodávat u nás. Zajímavé auto. Z hlediska exteriéru se mi více líbí Mustang, ale interiér je lepší tady. Jen jde o to, ať v reálu dílenské zpracování a materiály nepůsobí tak fórově.
19. 1. 2012 08:21
Hustokara
Takto to ma vypadat, jak technicky, tak hlavne cenove! Image ma jako jine sportaky, ale na nic si nehraje, proste pekelna sila a stale jen spotrebni zbozi za rozumnou cenu (ktere ale casem bude na hodnote jen rust - jako puvodni predchudce).
Komu se nelibi, bud zatvrzelej odpurce muscle cars, nebno mrtvej Homolka >:-[] .
Btw pry se chysta do evropskych serii GT, jsem zvedavy jak uspeje