Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

EVO
| 23. 3. 2012 09:25
Nejake zabery od Harryho :-) :
[odkaz]
EVO
| 23. 3. 2012 12:11
Pěkný odkaz a moc Moc MOC pěkné auto! :yes: :yes: :yes: :-)
Ach jo:-/
| 23. 3. 2012 19:29
Supersport za 16 milionů vážící 1700kg? To je vtip? Chápu přínos elektromotorů při rozjezdech nebo v nízkých rychlostech a z hlediska spotřeby. Stojí ale za tu hmotnost navíc a komplikovanou konstrukci? Vždyť vypočítaný čas 7:22 pro objetí Nordschleife je sice rychlejší než čas Carrery GT, ale o 4s pomalejší než čas výběhové 911 GT2 RS!!! Nešlo by si připlatit za auto s vymontovanými elektromotory a baterkami? >:D To už bych spíš snesl v supersportu od Porsche turbomotor než tohle "módní" řešení :-(
| 24. 3. 2012 08:51
Kdysi se tuning u výkonných aut dělal vymontováním katalyzátoru, v současnosti vymontováním filtru pevných částic a v budoucnu vymontováním půl tuny akumulátorů >:D
| 25. 3. 2012 14:16
Stejné (podobné) HYBRIDy připravuje (má v pokročilé fázi) i Ferrari - to je prostě budoucnost...
PS: A je to otevřené auto + žádný Lotus = mně osobně by těch 1700 kg NEpřišlo až TAK "děsivých".. (skoro "výrazně") pomalejší Lamborghini Aventador je lehčí o 100 kg (a baterie a elektromotory NEmá) a tohle je na víc otevřené auto (= je/musí být těžší "z principu")
PPS: Ode mne Porsche 918 prozatím :yes: :yes: :yes:
| 25. 3. 2012 18:58
Když nad tím tak přemýšlím, vzhledem k hmotnosti je těch 7:22 na Nordschleife dobrý výkon. Jenže vzhledem k času GT2 RS nebo Lexusu LFA se vkrádá otázka, co by dokázali v Porsche se současným podvozkem, aerodynamikou a rozpočtem, kdyby přidali turba a auto měli o 3 metráky lehčí vypuštěním elektra? Zatím mi přijde, že akorát postavili o fous lepší McLaren MP4-12C, ale třikrát tak drahou cestou. A to radši nezmiňuju Nissan GT-R...
A co se týče toho, že je 918 kabriolet, tak vzhledem ke konstrukci karoserie to bude tipuju stený případ jako Zonda, kdy střecha dolů neznamená kila nahoru...
Ode mě zatím 918 :yes: akorát za kombinovanou spotřebu >:D

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku