Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Majitelé Porsche byli připraveni dát Wiedekingovi za odchod 140 milionů eur

Majitelé automobilky Porsche byli připraveni dát řediteli Wendelinovi Wiedekingovi až 140 milionů eur (asi 3,6 miliardy Kč), pokud odejde z funkce.
Zpět na článek
Avatar - Hammunasakra
26. 7. 2009 13:59
Re: Milý Kaufi!
SLR bylo "de facto" JEN McLaren(em) DŮKLADNĚ předělané SL (resp. vůz postavený na jeho základě) - tedy nemýlím-li se.
Já mluvila PRÁVĚ o "srovnání" již SLSsssss a stávajícího SL 65 AMG Black Series - nižší těžiště, celkově "lepší" konstrukce, tužší karoserie, nižší hmotnost = i "papírově" SLABŠí SLS je na okruhu "lepším/rychlejším" vozem než ... samozřejmě na dlouhé rovince by model SL 65 (logicky) "vyhrál" - ale jinak je/bude (zdá se) SLS "lepším" AUTEM... :yes: :-)
PS: Již jsem na to párkrát v diskuzích UPOZORŇOVALA (a "infalaci" VÝKONů v posledních letech považuji za opravdu "hloupou/NEsmyslnou"), čím VÍCE "praxe" mám, tím VÍCE si jsem JISTÁ, že "číslíčka" NEjsou ... až tak "důležitá" (byť PRODÁVAJí - já vím ;-\
PPS: SL 65 AMG je už takové "na silu" - já taková auta až tak moc NErada - "podání VÝKONu" u 6.3 AMG je MNOHEM "přirozenější" (a je-li navíc motor v pravděpodobně HODNĚ dobře "postaveném" voze jakým SLS asi bude.. :yes: ;-)
Pěkný den (v a se SLS asi opravdu BUDE! :-)
26. 7. 2009 12:30
Re: Mimo temu
No neviem, SL je nizsia trieda ako SLR. Teraz ale nahradia SLR triedou SLS a ta ma len V8 (570 koni) oproti V12 (660 koni) z SL65 AMG Black Series. Ked som pozrel specificke parametre ako zrychlenie a maximalna rychlost, tak vychadzaju dost vyrovnane. SLS (0-100km/h za 3.8s, max. rychlost 315km/h), SL65 AMG BS (0-100km/h za 3.9s, max. rychlost 320km/h). Nasiel som nove fotky:
[odkaz]
Avatar - Hammunasakra
25. 7. 2009 23:16
Re: Mimo temu
VZHLEDově se mi moc NEzdá (to "podobně" koncipovaný Bristol Fighter se mi líbí VÍC), ale jinak "LÍBÍ"! :-)
PS: Myslím že by to MOHL být prodejně docela ÚSPĚŠNÝ model - replika (co se vyrábí kousek "pod" München) je dodnes docela "žádaná" ;-)
PPS: NEzdá se to, ale toto SLS to (hravě) "nandá" i (teoreticky daleko SILNĚJŠíMU) SL 65 AMG :yes:
Pěkný den, Kaufi :-)
neregistrovaný "martinZA"
25. 7. 2009 16:33
Re: Každopádně adept na Pour le Mérite
:yes: :yes: :yes:
Avatar - Hammunasakra
25. 7. 2009 16:15
Re: Každopádně adept na Pour le Mérite
;-) :yes:
neregistrovaný "Kyle"
25. 7. 2009 15:37
Každopádně adept na Pour le Mérite
Za záchranu Porsche v minulosti si zaslouží nejen 260 megaojr, ale především Modrého Maxe.I když se mu to - nakonec - nepodařilo.
Teď už mu (nám) nezbývá než se modlit, aby příští Carrera neměla přední náhon. Protože - jak tu před pár dny napsal jeden expert -
" na předním náhonu není nic špatného". A marketingovej euroexpert, ten nikdy nespí.