Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Designový duel: Corvette Stingray vs. Nissan GT-R

Corvette Stingray překvapila svými inovativní tvary. Uspěje v duelu s osvědčeným Nissanem GT-R?
Zpět na článek
30. 1. 2013 20:13
Re: Výborný neduel
Jistě, že by člověk nelitoval ani u jednoho. Je to jen o osobních preferencích. I přes různé uniolimity si stále myslím, že žijeme v nádherné autodobě. Když to jde je tolik možností a z 99% procent je to o tom, jestli člověk chce, nebo ne.
Avatar - Alpinis182
30. 1. 2013 11:43
Re: Výborný neduel
Já myslím, že bys nelitoval při koupi buď jednoho nebo druhýho...
A k tomu designu ? No, za mě těžko říct... Mě se líbí obě ty auta... :-)
Avatar - pelikoš
30. 1. 2013 09:49
Re: Výborný neduel
to já mám naprosto jasně-gétéerko ;-)
30. 1. 2013 08:59
Re: Výborný neduel
Já to myslím z 80% k designu. Ty auta jsou tak rozdílná, kdy vette pokračuje v tradici trvající půl století a pořád navazuje na předchozí. Je prakticky nemyslitelné, aby vette byla zničeho nic "kosmickou lodí" ve stylu GT-R. A opačně, Nissan do GT-R promítl tradici a přístup.
A čístě design ? Ano, ale zkuste si odpovědět, co do garáže. Líbí (tedy po designové stránce) se mi vette, ale do garáže GT-R. Těžko ten balíček auta rozdělovat.
Sakra, takhle zmateně jsem dlouho nepsal. ;-)
30. 1. 2013 08:11
Asi takhle
U mě designově vede Corvette, ale i ten Nissan by mi úplně stačil... :-!
Avatar - Katikakus
30. 1. 2013 07:22
Re: Tak pěkní jsou oba...
Vidim to stejne... :yes:
30. 1. 2013 01:56
Vyhrává Corvette,
Nissan je sice silný, ale design nic moc - předek je příliš tupý, celé auto je takové bachraté, chybí mu prostě něco čemu se říká "elegantní sportovní křivky". Corvette je zepředu i z boku zaraceně ostrá, zezadu to překombinovali, hlavně ty 4 koncovky uprostřed, ty teda vypadají fakt divně.
29. 1. 2013 23:13
Re: Výborný neduel
Tentokrát s tebou souhlasím, je to duel, designový duel a, i podle mě, tahá za kratší konec Nissan. Podotýkám, pro jistotu, znovu - designově.
29. 1. 2013 21:08
Dva vítězové
Nová Vette je určitě designově novější a modernější auto než Nissan ale bojím se že GT-R ku bude sledovat na okruhu spíše záda než boční profil..... za mě v čistě designovém duelu vítězí Corvette :-)
Avatar - Pekelná Micinka
29. 1. 2013 19:07
Designový sochor
Corvette jsem naživo ani neviděl, docela pochybuji, že autor ano a už se tu srovnává.
Avatar - twistedTSD
29. 1. 2013 18:21
Tak pěkní jsou oba...
nicméně já hlasuji pro GT-R. :-) Stále nádherný. :yes:
29. 1. 2013 18:03
Re: Výborný neduel
Je to designový duel, je to čistě o tom co se ti víc líbí, ne o tom co víc jede... Za mně nová vette a její supersportovní look - víc supersportovní než v předchozí generací, podle mého...
GT-R je poměrně nehezké /ač brutálně efektivní/.
29. 1. 2013 16:34
Zadek
Vtipné na tom je, že japonec je zádí víc corvetta než camaro ehm nová corvetta. 8-s
Avatar - Jaros71
29. 1. 2013 16:33
Skvělá auta..
Obě auta nemají snad chybu.. :yes: :yes:
Nevím po kterém bych sáhl raději..
G-TR asi i nové Corvette ujede..ale o to až tolik nejde.
Je to prostě paráda. ;-)
29. 1. 2013 13:50
Výborný neduel
Tohle není duel, ale ukázka rozdílných přístupů. Klasické legenda a novodobá již prakticky legenda. Rozdílné přístupy a pojetí. Zde (obecně) není vítěze, ani poraženého. Oba stroje jsou výborné. Tedy 2x :yes: :yes: