Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: První statické dojmy: SUV Peugeot 2008 jako nástupce kombi 207 SW (+video)

Malé francouzské SUV technicky vychází z modelu 208, což dokazují i mnohé podobné designové detaily této dvojice vozů.
Zpět na článek
Avatar - sargis
5. 3. 2013 12:56
otazka do plena...
Kupi si zaujemca o kombi tejto triedy mini SUV? ;-\ U Opla mam Mokku ci Merivu, u Renaulta Grandtour aj Captur... u Peugeota by namiesto tohoto zakaznik siel do vacsej 308 SW... :no:
Rozbalit vlákno
3
Avatar - 3_diamanty
5. 3. 2013 13:16
Re: otazka do plena...
tiez mi to pride ako nelogicka nahrada za 207SW.... chapem ze maly crossover je dnes potrebny a v mode ale 208micka by mohla mat kombik ;-\ ... vidime ze clio to vie a ponuka aj kombik a ma aj crossover capture..... zaujemca o male kombi predsa nebude chciet crossover a nebude si priplacat v pezote za crossover ked chce len obycajne male kombi.... ved 2008 bude urcite drahsim autom ako by bola 208 kombik s rovnakym motorom a vybavou.... musim tiez dat :no: v tomto ma pezot sklamal.... renault clio kombi to ma dobre nasliapnute... fakticky mu na domacom trhu nema uz kto konkurovat a pezot takto daroval cliu vitazstvo na domacom trhu ;-\
5. 3. 2013 15:16
Re: otazka do plena...
Nechapem.
Preco si niekto kupi Mokku a nie Astru Tourer alebo Megan Grandtour?
Male SUV nenahradza kombiky, ale mestske nakupne tasky - ked stojis v kolone na konci, tak vidis az na jej zaciatok >:-[]
Mimochodom, nevies ako dopadol Opel 24?
Avatar - Ronault.
5. 3. 2013 15:39
Re: otazka do plena...
Ano i ne.

Pro dnešní mladou rodinu jsou možnosti často buď omezené a tehdy jdou do ojetiny nebo jsou na tom lépe a jdou do nižší střední třídy.
Malý kombík zájemce má, ale spíše jen na našem trhu, viz Fabia kombi nebo to, že 10% všech 207 SW se prodalo u nás a stali jsme se tak jedním z největších trhů, jinde se moc neprosadil.
Naopak pro starší je malé auto často postačující, jen zhruba nad těch 55 let mnoho lidí má problém s koleny, kyčlemi, zády, nadváhou a hledají tedy auto s vyšším posazem. Stačí se podívat kolik "starších" sedlá ix20, SX4 atd.