Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Lewis Hamilton si spletl box, místo k Mercedesu zajel k McLarenu

Znáte to i z běžného života – celé roky jezdíte stejnou cestou a pak máte jet jednou jinak, jenže jedete jako vždycky…
Zpět na článek
25. 3. 2013 08:46
25. 3. 2013 23:08
26. 3. 2013 10:57
Avatar - DawQa
25. 3. 2013 08:46
znám
až moc dobře, ale štěstí že tu máme samí kruháče, jinak bych si kolikrát i celkem zajel..
Zvyk je želežná košile no >:D
Rozbalit vlákno
0
Avatar - 3_diamanty
25. 3. 2013 09:18
videl som to <b class="smile01"><b>:-)</b></b>
celkom zaujimave spestrenie.... nieco podobne nedavno predviedol aj byvaly lewisov kolega jenson button......

ako velkeho fanusika hamiltona ma to pobavilo :yes:

inak co vravie na preteky?

alonsovi ten 200ty pretek v kariere velmi nevysiel....

suboj vettela s webberom musel dvihat zo stoliciek :yes:
Rozbalit vlákno
8
Avatar - Nerez
25. 3. 2013 09:20
Re: videl som to <b class="smile01"><b>:-)</b></b>
A mě jako fanouška N. Rosberga nepobavilo to, že musel kroužit za pomalým Hamiltonem. Prasárna :no:
Věděl jsem, že přestup Hamiltona k Mercedesu nepřinese nic dobrýho...
Avatar - 3_diamanty
25. 3. 2013 09:21
Re: videl som to <b class="smile01"><b>:-)</b></b>
ano ... nico mal ist na bednu suhlasim, bohuzial ross rozhodol ako rozhodol

tu je este to spominane video s jensonom v boxoch:
[odkaz]
Avatar - Pekelná Micinka
26. 3. 2013 01:13
Re: videl som to <b class="smile01"><b>:-)</b></b>
No otázka je, kdo by jezdil na jeho místě, resp. na místě Schumachera.
29. 3. 2013 09:20
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
25. 3. 2013 11:09
Re: SPRAVNA VOLBA STOPNOUT ROSBERGA
Na napadlo pri sledovani, ze este stastie ze vlani skoncil McLaren v Pohari Konstrukterov vyssie, nez Mercedes (t.j. mal boxy blizsie k vjazdu)! Keby to bolo naopak, tak by McLaren mal boxy az *za* Mercedesom, a ak by tam Hamilton omylom zabludil, bud by musel cuvat v boxovej ulicke (co je asi proti pravidlam), alebo by si musel dat este jedno kolecko...
Avatar - Nerez
25. 3. 2013 17:40
Re: SPRAVNA VOLBA STOPNOUT ROSBERGA
Formule pokud vím nemají zpátečku, takže by necouval nikam >:D
Avatar - Pekelná Micinka
26. 3. 2013 01:18
Re: SPRAVNA VOLBA STOPNOUT ROSBERGA
Spíš Buttona by nemuseli tlačit zpátky, kdyby měli nějaké elektrické pistole na dotahování kol. Místo a provoz v uličce stejně omezují, když ho tlačí zpátky do boxů, takhle by naběhli a utáhli (tedy pokud to kolo jde dotáhnout bez zvedání auta do správné přesné pozice).
26. 3. 2013 12:18
Re: SPRAVNA VOLBA STOPNOUT ROSBERGA
Mají, je to povinný už od počátku 30. let. :-)
25. 3. 2013 11:24
To bude tou barvou
Vždyť mají docela podobné barvy na kombinézách. Je to samá šedá a stříbrná, kdo se v tom má vyznat. Například žlutou snad nepoužíval po Jordanu nikdo.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Pekelná Micinka
25. 3. 2013 16:46
Directed by
Sice atraktivní závod, ale to co se stalo je tedy na velký výkřičník. Zejména kvůli Webberovi mě to mrzí, Lewis se k tomu aspoň postavil se sklopenýma ušima, ale Vettel...
Rozbalit vlákno
4
25. 3. 2013 23:08
Re: Directed by
Nejak si protirecis v redbullu byl vydan stejny rozkaz jak v mercedesu jen hamilton se lip branil a diky drs predbehl rosberga zpatky, to same mohl udelat weber kdyby byl pravy zavodnik a byl rychlejsi jak vettel. Rosberg ukazal, ze zustane nosicem vody. alonso, vettel, achumacher, hamilton si takove rozkazy z boxu jednuduse nenechaji libit. Nechapu ani ten rozruch, senna byl daleko vetsi egoman, svojeho kolegu prosta schvalne ve finale srazil a po dnesni den je hrdina
Avatar - flyboyeda
25. 3. 2013 23:18
Re: Directed by
Webber a Vettel se namjí rádi ,ale Hamilton a Rosberg jsou kamarádi,tak to pro Hamiltona bylo težší. A v čem protiřečím ty trubko?
Avatar - flyboyeda
25. 3. 2013 23:21
Re: Directed by
Sorry , jsem myslel že reaguješ na můj komentář tak mi to nedávalo smylsl, mír
Avatar - Pekelná Micinka
26. 3. 2013 01:09
Re: Directed by
Podle mě je Webber natolil oddaný v tom smyslu, že musí, protože už by asi jinak v F1 nejezdil, že Vettela nechal. Sice si nepamatuji, kdy měnili gumy, ale že by mu Vettel ujel bez toho, aby měl lehčí auto si nemyslím. U Lewise bylo vidět, že zkrátka ví, že je pro Mercedes marketingově důležitý a že proto to zinscenovali takto, ale že ví, že by jinak na bedně nebyl. Alonso si to *** sám, pokud věděl, že tahá křídlo po zemi. Měl jet buď do boxů rovnou, nebo na té rovince jet mnohem pomaleji (takže raději do boxů).
Avatar - flyboyeda
25. 3. 2013 22:47
Nejhorší velká cena
Byly to hezké závody,ale asi tak 5 možná i víc kol před cílem se to pokazilo, je to smutné když vyhraje týmová režie nad opravdovým závoděním připadalo mi že ten plešatej z Redbulu co šel za Vettelem mu chtěl snad vynadat za to že v závodě závodil,další týmová režie Rossberg a Hamilton,byli dobří kamarádi snad i budou,ale týmová režie v něm zanechala rány,Velká cena Malajsie 2013 je velká cena bez vítěze,opravdovým vítězem se stal Byznys
Rozbalit vlákno
2
25. 3. 2013 23:07
Re: Nejhorší velká cena
...stejne jako je vitezem v kazdem aspon trochu popularnim sportu :no: :no: :no:
29. 3. 2013 09:26
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
26. 3. 2013 10:57
otázka
Jen tak pro zajímavost… Nevíte někdo, zda by mohli v boxu McLarenu Hamiltona obsloužit? Jako jestli by mohli vyměnit kola, dotankovat atd… (z technického pohledu) :-)
Rozbalit vlákno
0