Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Kia Forte Koup: 150 kW ve správné karoserii

Kia představila na newyorském autosalonu kupé verzi poevropštěné modelové řady Forte. Do Evropy se ale nepodívá.
Zpět na článek
Avatar - Wačice
28. 3. 2013 20:26
Rapid?
Tak takhle měl vypadat nový Rapid od Škodovky. Byl bych na Škodu hrdý, že si váží jména, které je symbolem pro dvoudveřové kupé.

Mimochodem předchozí generace Forte Koup se mi líbí o něco víc.

A jestli mi tahle nová kia připomíná nějaké auto? Zezadu asi trochu nový MB CLA. Ten má hustě korejský tvary :-)
Avatar - 3_diamanty
27. 3. 2013 22:27
Re: Inovovana optima a novy soul
aj mne sa paci... ;-) :yes: , ten interier tak tam je posun akoby o 4 generacie oproti predchodcovi... neuveritelna zmena

dalsie spickove auto od kie :yes: ... a myslim ze tento soul by mohol uz aj v europe co to predat... vyzera fakt dobre :yes:

kia :yes:
Avatar - salamoon
27. 3. 2013 22:14
Re: Inovovana optima a novy soul
SOUL je paradny!
paci sa mi posun ako exterieru tak aj interieru.paradne mestske vozitko....a prinasa do svojej triedy opat spickovu vybavu(rovnako ako carens).

videjko [odkaz]
Avatar - 3_diamanty
27. 3. 2013 21:15
Re: Inovovana optima a novy soul
tiez som cakal vacsie zmeny suhlas.... ale ono uz podla poslednych spy photo som tusil ze k nejakym radikalnym zmenam nedojde ale mozno je to aj dobre... v USA je soul velmi uspesne a nejake velke zmeny akoze smerom k europe by mozno viac uskodili ako pomohli..... ale nevyzera zle... mne sa soul pozdava a zvlast v tej zltej farbe.... v cervenej s bielym pasom to az take extra nie je...., interier mi pripomina nissan juke... , v eu to urcite bude s 1,6tkou GDi a zrejme neajkym CRDi este... ... v usa budu mat 1,6 a 2.0 GDi
Avatar - PeterLuk
27. 3. 2013 21:06
Re: Inovovana optima a novy soul
Aj tu máš: [odkaz]

No osobne, čakal som večšie zmenu, poeurópštenie Solu. Ale nevyzerá zle. Akurát na môj vkus možno až príliš "hračkovito", hravo... Ale aj športovo, čo je podporené aj farbou a bielym pásom, za čo :yes:
Avatar - 3_diamanty
27. 3. 2013 20:14
Re: Inovovana optima a novy soul
suhlasim... optima je jasny americky bestseller ale to aj soul... zvonku je soul skutocne zvlastny ale ocenujem hlavne zlepsenie v interieri... konecne to uz nevyzera tak plastovo hrackarsky ako v starom soule.... soul v eu opat trhak nebude to je jasne ... utociskom optimy aj soula je usa :yes:

tu je pekna fotogaleria soulu:

[odkaz]

americania budu soul opat milovat [odkaz] :yes:
27. 3. 2013 20:04
Re: Focus IV
keď už, tak ford puma...

ale inak krásne autíčko :yes:
27. 3. 2013 20:00
Re: Inovovana optima a novy soul
no ten soul vyzerá tuším ešte divnejší, ako ten súčasný...

ale tá optima je celkom pecka. škoda len tých obrovských previsov. povedal by som, že je presne ušitá pre americký trh.
Avatar - 3_diamanty
27. 3. 2013 19:38
Inovovana optima a novy soul
[odkaz]
:yes:
[odkaz]
:yes:
kia to v USA vali :yes:
27. 3. 2013 18:52
Re: Focus IV
....když bude každý chtít, tak v každém autě najde kus jiného... když někdo začne psát JEN to, že v tom vidí jiné / lepší auto, tak to je jen debilní argument, bo už nic jiného jednoduše nemá ;-\ Navíc přirovnání jednotlivých prvků k jiným značkám je přeci v rukou "skvělé" redakce, cožpak jste tu snad poprvé nebo co??? A to že se "hledá v designu" jako proč? Na každý trh dává jiné designy a i každý model se svým způsobem liší. Však to je dobře ne? Kia prostě není Audi apod. To mele dokola a jen upravuje x let starou kastli a na žádném modelu kromě jinak uložených diod není nic tak extra, co by ten daný model charakterizovalo... A když už teda srovávat, tak sorry, ale kastlí to má do Focusu *** daleko! Možná, možnáááá lehounce přední světla a ten nas*aný otvor v nárazníku /coč mimochodem používala takřka stejný i faceliftovaná C4 minulé generace, tyhle dvě auta mají mnohem více společného čumákem, než tathle Kia s jakýmkoliv Focusem / ale tím to hasne. Když už vermomocí chcete vynutit nějaký srovnání, tak aspon hrušky s hruškama, tedy auto pro americký trh s autem pro americký trh. Tudíž je tohle srovnatelný prvky kaslte třeba se Scionem... Ale to Fordaři a škodovkáři nepochopí bo většina z nich stejně ani neví, co Scion je :D
Avatar - bigsoul
27. 3. 2013 18:16
Re: Focus IV
No ja som si myslel, ze sa jedna prave o FORD, ale az nadpis ma presvedcil. Ziadme WOW sa nekona Kia sa stale hlada a jej dising je pre mna stale vykradacka viacerych uz znamich modelov. Tu mame prvky z FORDu, BMW a samozrejme prvky od svojho bratricka Huyndai. Motoricky to, ale uz vypada slusne.
27. 3. 2013 17:29
Focus IV
Nevypadá to špatně, ale dost to ve mě evokuje současný Focus s nánosem ještě toho minulého.
Avatar - Hombre_71
27. 3. 2013 16:32
Re: Wow
Hodně povedené, ale u nás by se to stejně neprodávalo, takže máme smůlu ;-\
Avatar - 3_diamanty
27. 3. 2013 16:30
Re: Wow
kia to proste vali :yes:

zavidim americanom ich automobilovy trh a ponuku aut :yes: