Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Mercedes-Benz E s prodlouženým rozvorem oficiálně představen

Trojcípá hvězda bude prodávat sedany třídy E s prodlouženým rozvorem. Bohužel však není pravděpodobné, že by se tak dělo i mimo Čínu.
Zpět na článek
Avatar - 3_diamanty
21. 4. 2013 12:28
pripada mi to zvlastne
predlzovat specialne pre Cinu Ecko ked mercedes ma od Ecka vacsi model S... ktory je presne tak velky ako toto predlzene Ecko ;-\
Rozbalit vlákno
3
21. 4. 2013 15:04
Re: pripada mi to zvlastne
ale stojí téměř 2x tolik co éčko
Avatar - twistedTSD
21. 4. 2013 15:19
Re: pripada mi to zvlastne
Co ti na tom připadá zvláštní? Vždyť Čína je na prodloužené sedany ujetá. S už je o třídu výše (i cenově), o prodloužené verzi ani nemluvím...

Spíš se divím, že jim to trvalo tak dlouho.
Avatar - idam.i
21. 4. 2013 17:14
Re: pripada mi to zvlastne
Veru tak! Musím priznať,že mne sa páči.
Avatar - WinDiesel
21. 4. 2013 12:34
Nafta Číňanům nevoní .....
Kdyby se autor článku trochu namáhal, nevytvořil by takový plk. V Čínš je dlouhodobě nedostatek nafty, v industriálním rozmachu Číny hraje nafta klíčovou roli. Prostě a jednoduše není jí dost pro osobní auta, zatímco benzínu je přebytek.
V Číne je obrovský problém se získáváním elektrické energie. Řada výrobních podniků jede na generátory, pokud dojde k výpadku dodávky ze sítě. V řadě míst ani elektrická síť není dostupná.
Proto ta obrovská spotřeba nafty a proto jezdí osobní vozidla na benzín. Takto jednoduché to je.
Ovšem někdo by se musel trochu namáhat, že...
Rozbalit vlákno
0
Avatar - jozephko
21. 4. 2013 12:37
To sú paradoxy: Malí Číňania potrebujú väčšie autá...
...ako vyšší Európania. Asi majú príliš dlhé nohy >:D.
Rozbalit vlákno
3
Avatar - 3_diamanty
21. 4. 2013 12:44
Re: To sú paradoxy: Malí Číňania potrebujú väčšie autá...
stale mi nie je jasne ze preco cina potrebuje predlzene modely... suhlas....
21. 4. 2013 15:51
Re: To sú paradoxy: Malí Číňania potrebujú väčšie autá...
protože mají malé pindíky, tak potřebují delší auta
21. 4. 2013 18:48
Re: To sú paradoxy: Malí Číňania potrebujú väčšie autá...
Podélný prostor je pro ně symbolem společenského postavení. Podobně jako si někdo koupí dům s 2000 m2 prostoru a dvaceti ložnicemi, přičemž je sám a domu chodí sotva spát, jelikož je neustále v práci.
Avatar - Aladeen
21. 4. 2013 17:06
Merecdes SuperE
Je to taká Mercedesácka Škoda Superb , tá tiež vyzerá nejak podobne , krátke predné a dlhé zadné dvere , akurát že v MB nemusia kvôli úzkemu interiéru šoférovi po 100 000km odrezať pravú nohu >:-[]
Rozbalit vlákno
0