Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Maserati Ghibli: Jediný prototyp spyderu bude nabídnut v Monterey

Klasické Maserati Ghibli je dnes ceněným veteránem, ale známé je hlavně s uzavřenou karoserií. Milovníci rarit si mohou koupit opravdu vzácný žlutý kus s plátěnou střechou.
Zpět na článek
Avatar - Pekelná Micinka
28. 7. 2015 00:16
Re: Ghibli
Kéž by auta i dnes měla tak nízký ponton s esteticky přijatelným množstvím "plechu" nad koly. Na tohle je radost pohledět, myslím, že v té době design Maserati převyšoval design Ferrari, byť je to spíše věcí vkusu, než že bych to chtěl nějak taxativně určovat.
27. 7. 2015 16:45
Re: Ghibli
Ano, je to tam, nevšiml jsem si. ;-) (Někde jsem našel že 125, ale klidně budu věřit i těch 128)
27. 7. 2015 16:17
Re: Otevřená/uzavřená
Omlouvám se, koukám, že mi tu chybu už editor opravil. To je tak,když se člověk nesoustředí.
27. 7. 2015 16:14
Re: Ghibli
Čísla jsou zmíněna rovněž v článku, nemusel jste je hledat. RM ovšem uvádějí v tiskové zprávě nikoli 125, nýbrž dokonce 128 spyderů.
27. 7. 2015 15:25
Re: Ghibli
:yes:
Krásné čisté linie bez zbytečných kudrdlinek, interier také ok (u série malinko jiná palubka) a bezva motor. Také se mi moc líbí už od dob, když ho vyráběli až dodnes.

(Našel jsem si kolik vyrobili kupé - 1170 ks, to také není moc a 125 ks spyderů je k tomu celkem odpovídající počet.)
Avatar - Pekelná Micinka
27. 7. 2015 14:18
Ghibli
Tak tohle, to je naprostá nádhera! Divím se, že nevzniklo víc kusů.
Avatar - Egi
27. 7. 2015 09:42
Otevřená/uzavřená
,,Klasické Maserati Ghibli je dnes ceněným veteránem, ale známé je hlavně s otevřenou karoserií." Není spíš známé s uzavřenou karoserií? Jinak by Vám ten článek nedával moc smysl.