Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Kolik stojí pořádání Dakaru? A kolik let má nejstarší pilot? Zajímavosti ročníku 2016.

Za každou Rallye Dakar stojí měsíce příprav a neuvěřitelné množství peněz. Přinášíme největší zajímavosti letošního ročníku.
Zpět na článek
Avatar - Honza Mička
24. 1. 2016 13:25
Re: TO JE NUDA NA DAKAR NEČUMÍM A NEJEDU !!
Dobrý den,

nemyslete si, zjišťoval jsem přímo na místě, ale nikdo neřekne přesnou částku. U Buggyry se kvůli třem autům jednalo o desítky milionů korun, více toho nevím.

Formátů je ale více - třeba Tomáš Ouředníček mi podíval o nabídce tuším od Mitsubishi (ale nevím jistě), že pokud přinese milion eur, dostane auto a může startovat v týmu s plnou servisní podporou. Podobné to měl třeba i Adam Malysz s Mini.
24. 1. 2016 12:39
Re: uff
Cca 10 milionů Kč. Je tam hrozně moc faktorů co to ovlivňují...
24. 1. 2016 10:35
Re: TO JE NUDA NA DAKAR NEČUMÍM A NEJEDU !!
>:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D
Avatar - Kobler
24. 1. 2016 05:01
Re: uff
Když jsem dočetl článek ,chtěl jsem napsat to samé.
Nevím proč, když už tam redakce vypsala tolik méně či více zajimavých bodů, zapomněli o tom (myslím si) nejzajímavějším. Měli tam redaktora tak by mě zajímalo: Kolik dala Bugyra za startovné (podrobně kde co komu kolik)? Nebo tak jak píšeš... Kolik to stojí (bohatého) amatéra. atd...

Doufam že redakce članék doplní.( leda že chystá o tomto článek samostatný)
24. 1. 2016 02:04
uff
8 miliard... čekal jsem tak 100 mio. To je neskutečná částka.

Nicméně by mě mnohem více zajímalo kolik stojí účast. Kamion, auto, motocykl. V rámci profi týmu versus amatér.