Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Zapomenutý supersport Vector W2: Poprvé za Atlantikem

Američané se vždy chtěli rovnat Evropanům, pochopitelně nejen v automobilové oblasti. Jenže věhlasní výrobci supersportů sídlí právě na starém kontinentu...
Zpět na článek
19. 11. 2016 21:06
Alesi dik za ty vase clanky!
:yes: :yes: :yes:
Avatar - beibej
19. 11. 2016 17:50
Design
Vždy mi wector vzhledově připomínal koncept Alfa Romeo Carabo. Ne že by byl okopírovaný to ne, ale jistá inspirace tam asi byla. Ale jinak neskutečnej nářez :yes: jen jsem nepochopil že přední sedadla mohla být tvořená lavicí pro tři cestující a ten automat.
Jo a bude tu článek o Jehle Supersafire? Ten taky sliboval 1000 koní a max speed 400 za hodinu.
19. 11. 2016 13:52
Re: Sofistikovaná aerodynamika
Ok, beru. :yes:
Avatar - Googlit
19. 11. 2016 13:34
Re: Sofistikovaná aerodynamika
Ale vždyť já to všechno vím, jen v kontextu toho jak si vyhráli s čelním sklem, vynechali zrcátka a vše poctivě zaoblili mi tenhle detail prostě nejde do hlavy. Ikoničtější než Diablo je pro mě osobně Miura a tam se povedlo vše poctivě zaoblit nejen v příčných řezech ale i těch podélných... a to bylo o 10-15 let dříve.
19. 11. 2016 12:35
Re: Sofistikovaná aerodynamika
Tak já ti to zkusímtrochu vysvětlit, i kdyžs obávám, že zbytečně.
Uvědom si, kdy tohle auto vznikalo a jaké možnosti byly. Ty lampy jsou nutné zlo v jinak neskutečné aerodynamice.prosím, podívej se na mainstreamová autaté doby. Nebo se podívej na Lambo Diablo ajeho šílené lampičky. A to je jeden z nejikoničtějších supersportů všech dob a vyjel kolem devaesátýho roku. Takže asi tak.
Jinak já moc nevěřím tý maximálce co udávali, hlavně nástupce prej jel skoro 400. A jestli jo, tak proč dělaj dneska takový dyje s Chironem a tak?ňjn
Jinak než pozérství, je to asi napůl splněný životní poslání jednoho snílka.
Je to bomba.
Avatar - Googlit
19. 11. 2016 12:13
Sofistikovaná aerodynamika
Může mi někdo vysvětlit jak jde dohromady "sofistikovaná aerodynamika" a ty lampy z ávie namontované v kapsách a ještě na kolmo v předním nárazníku? Pozérství, nic víc tohle auto není.
19. 11. 2016 10:44
Opět moc pěkný článek
u kterého bohužel chybí v nadpisu slova !Octavia" "Tesla" nebo "elektromobil" takže ho tady nebude nikdo číst.
>:-[] >:-[]
Doufám, že slibované pokračování o nástupci bude. Jestli se nepletu, na začátku devadesátek mě totiž odboural zpětnou kamerou. Ale je to fakt dávno, tak se můžu plést.
Hezký den