Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Škoda Auto začala montovat Kodiaq na Ukrajině

Mladoboleslavská automobilka Škoda Auto začala v minulém týdnu montovat nové SUV Kodiaq také na Ukrajině, v závodě společnosti Eurocar v Solomonovu.
Zpět na článek
16. 3. 2017 14:58
Re: asi nestihaju vyrabat
Pre UK som myslel najma Mini, co som mal skusenosti z jazdenia na 2 ks Mini Cooperov, tak tie auta jazdia ako motokary, a ani jeden pazvuk z interieru, perfektne zlicovanie vsetkych dielov, atd.
16. 3. 2017 14:53
Re: asi nestihaju vyrabat
Mate vsetci pravdu. Asi to nema zmysel riesit, je to globalny trh (aj ked napriklad zavod VW v BA je jeden z najlepsich co sa tyka kvality - zdroj mam priamo z top managenentu VW BA). A ked sa auto zacne kazit, alebo tam nieco ***i pri vyrobe, tak auto treba posunut inemu nestastnikovi a kupit si nove...

S tym Jaguarom to urcite bude pre Anglicanov sklamanie, su patrioti, ale takisto sa s tym budu musiet len zmierit, alebo si kupit Mini :-)
16. 3. 2017 14:43
Re: asi nestihaju vyrabat
Akceptujem Tvoje argumenty, ale dovolim si tvrdit, ze ak by sme mali pristup do internej metriky kvality Skoda Auto, tak ukrajinsky zavod nebude mat tolko bodov ako zavod v Kvasinach. To je vsetko, co som tym chcel povedat. A zaruka pri mainstreamovych znackach nedostatky vo vyrobe riesi len velmi obtiazne a vyhybavo.
Avatar - dochtor
16. 3. 2017 09:45
Re: asi nestihaju vyrabat
S tým ukrajinským strojárstvom si zaťal dosť mimo.

Mimochodom o akej histórii automobilového priemyslu na SK píšeš?
Avatar - Bazalt
15. 3. 2017 23:25
Re: asi nestihaju vyrabat
Asi jako ti, co si myslí, že si koupí Porsche Cayenne z Německa a přitom se bude už úplně celý dělat u vás ;-)
Avatar - Bazalt
15. 3. 2017 18:26
Re: asi nestihaju vyrabat
Také mám asociaci auto-UK-Solihull. Ačkoliv LR nevlastním :-( a častěji jsem jezdil přes a s Vauxhall :-)
Avatar - Bazalt
15. 3. 2017 18:24
Re: asi nestihaju vyrabat
Když UK tak Solihull :-)
15. 3. 2017 16:18
Re: asi nestihaju vyrabat
Samozrejme tam mas SK, lebo si z SK. Ale ked by toto pisal Anglican, tak by pre neho bolo sklamanim mat jaguar z SK.
Avatar - fOE
15. 3. 2017 16:06
Re: asi nestihaju vyrabat
Ona hlavne dvoupismenova skratka Ukrajiny neni UK, ale UA. :-)
15. 3. 2017 15:06
Re: asi nestihaju vyrabat
Samozrejme predsudky, ale ak budu na SK trh dodavane Kodiaqy z UA, tak radsej trochu dosetrim na Tuarega. Ja nespochybnujem kvalitu ludi na UA, su to rovnako kvalitni ludia, ale ich historia automobiloveho priemyslu alebo strojarenstva je niekde uplne inde, ako v CZ, SK, alebo DE. Napriklad by vedeli dost rozpravat majitelia VW, ktore boli montovane v Mexiku (Golf Variant, Scirocco, Jetta), som teraz zvedavy ako na tom bude predlzeny Tiguan. Zavod v MB, aj v Kvasinach ma dobru reputaciu. Ja beriem do uvahy aj fakt, kde to auto je vyrobene. Takze ak Kodiaq, tak ja ho beriem jedine z CZ.
Avatar - nalimer
15. 3. 2017 10:40
Re: asi nestihaju vyrabat
SK a CZ má na západe takú reklamu ako pre teba UA...
Avatar - Emel
15. 3. 2017 10:08
Re: asi nestihaju vyrabat
Nevím co je Solihul, ale zní to podezřele :-)
Avatar - Gasoline
15. 3. 2017 08:52
Re: asi nestihaju vyrabat
UK?
Jako majitel Land Rovera bych mohl vyprávět, co znamená kvalita výroby v Solihullu.
Avatar - Emel
15. 3. 2017 08:50
Re: asi nestihaju vyrabat
Ty jsi hlavně myslel jiné UK ;-)
Avatar - holden2
14. 3. 2017 23:13
za ctyri mesice
ctyri tisice objednavek? no tak bacha at nestrhnete linky >:-[]
14. 3. 2017 21:36
Re: asi nestihaju vyrabat
ja som to myslel vseobecne, nie kodiaq
14. 3. 2017 21:34
Re: asi nestihaju vyrabat
Dyk jo, UK, taky ze to tam vyrabej ne.
14. 3. 2017 21:29
asi nestihaju vyrabat
viem, ze to nie je politicky korektne, ale za mna je to sklamanie. ked auto, tak jedine z SK, CZ, DE alebo UK.