Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

A k cemu???
| 16. 3. 2017 18:26
A k cemu to je, kdyz to tady ty prasata nedodrzuji a vjizdeji do tech pruhu, predpis nepredpis!!! Zavest to co je v UK, kamerovy system, prejedes tam, tak automaticky pokuta...a to jak tu jezdi frajeri po tramvajovych pasech, taky nikoho netankuje!!!
Hm
| 17. 3. 2017 00:00
To jsem zvědavý jak to bude, pokud od Slavie udělají z pravého pruhu bus pruh, tak jediné odbočující auto na Bohdalec vytvoří kolonu až do centra. Teda pokud by museli všichni bus pruh striktně respektovat jak navrhuje "shawt" výše. S aktuálními omezeními dál na Chodovské tam asi mají problémy autobusy, tak to město zase řeší nesmyslným přílepkem v podobě bus pruhu. Podle mého je to úplná blbost, vždyť je to jeden z hlavních tahů z Prahy na jih.

Jinak uzavírku ulice U Plynárny považuji za zločin proti obyvatelům a naprostý výsměch všem lidem, kteří to z daní platí. Uzavírka na celý rok 500m dlouhé silnice, která má alternativní trasu v řádech kilometrů + dopravní problémy s tím spojené. Tu "stavbu" pozoruji a vzhledem k tomu, že se tam X měsíců nic nedělo (kromě vytrhaných kolejí a rozkopaného chodníku) jsem tam normálně jezdil. Teď se blíží termín, tak se tam najednou pracuje i o víkendu.
Avatar - Ada je zase tady
Trojská
| 17. 3. 2017 00:07
Kdo nechal jen tak "pro zábavu" svévolně pro auta uzavřít normálně průjezdnou Trojskou ulici z Prahy 8 do Prahy 7 by zasloužil do zubů. :no:
Trojská
| 17. 3. 2017 16:23
Ona je zavřená? Včera jsem přes Trojskou jel a byla úplně v pohodě.
Avatar - Barry Lyndon
na zvláštní pruh pro autobusy mají pražské ulice poněkud mál
| 17. 3. 2017 11:28
Zvláštní pruh pro autobusy na čtyřproudé ulici je fajn, možná je snesitelný i na tříproudé ulici, ovšem na dvouproudé ulici, kde sníží kapacitu ulice o 50% je snesitelný už docela těžko...
Ústecká
| 17. 3. 2017 16:24
A co kdyby ti * konečně otevřeli třeba ten pruh pro autobusy na Ústecké? Každodenní kolony... a Praha čumí jak puk.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku