Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Avatar - Joky
asi čekají, až
Joky
| 6. 9. 2017 16:18
jim jí zabaví exekutori , kteří budou vymáhat pokuty za všechny ty jejich emisní levárny ...
Krasny
TommII
| 6. 9. 2017 21:43
motorky v rukou schopnyho vlastnika... Italove jsou bohuzel v poslednich letech hrobniky autoprumyslu, a tak je fajn, ze to ma VW. Bez VW by jsme taky mohli za par let na Ducati jen vzpominat...
Krasny
_MT_
| 6. 9. 2017 22:12
Mezi zájemci v úzkém výběru byla prý například rodina Benetton (to jsou Italové); bývalý majitel, od kterého Audi Ducati myslím koupilo (vlastní Aston Martin); a také Polaris. Takže by to mohlo dopadnout i slušně.
Krasny
TommII
| 6. 9. 2017 22:24
Souhlas, netvrdim ze prodej se automaticky rovna krach a konec, je ale fakt, ze VW svoje akvizice nepohrbiva, a i kdyz se zrovna nedari, tak dokaze dlouhodobe znacku dotovat a hledat cestu...
To jsou mi novinky
_MT_
| 6. 9. 2017 22:07
Před více jak měsícem jsem četl (u Reuters), že jsou odbory proti rozprodávání firem. Nemluvilo se jen o Ducati, ale také o Renk nebo MAN Diesel & Turbo. Ty mají polovinu křesel v radě, která musí jakýkoli případný prodej schválit, a neviděly ekonomický důvod. Stejně tak rodiny Piëch a Porsche byly proti prodeji (dalších 20 %). Předpokládalo se, že Dolní Sasko bude také proti prodeji, protože typicky podporuje odbory (10 %), ale oficiální stanovisko nebylo. I tak bylo minimálně 70 % jasně proti. Těžko někoho překvapí, že takový návrh narazil na zeď. Obzvláště, pokud se ani nesešli, aby je přesvědčili.

Sice proti elektromobilům nic nemám, ale bylo by smutné, kdyby prodali Ducati jen proto, aby získali nějakou tu miliardu na utopení právě v elektromobilech, sdílení aut atp.
Cena
cpt. Nevr
| 6. 9. 2017 23:33
Byla by škoda prodávat.
Jestli získá Dovizioso titul mistra světa tak by to cenovku mohlo trošku vytáhnout >:D
Cena
Šimpanz
| 6. 9. 2017 23:59
To jednak, ale hlavně Ducati vydělává kolem 50 mil. eur ročně, což je sice na poměry kolik vydělávají automobilky relativně málo, ale na rozdíl od řady evropských výrobců motorek jsou v zisku a tudíž mi prodej moc smyslu nedává.