Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Opel Vivaro Life má být jako motel na kolech

Na mezinárodním autosalonu IAA ve Frankfurtu nad Mohanem bude mít světovou premiéru multifunkční kempingový Opel Vivaro Life.
Zpět na článek
10. 9. 2017 12:27
Re: Zaujimavo urobena fotka,
Tak sa pozná dobrý fotograf. Ukáže ti, čo máš vidieť, nie to, čo tam naozaj je. ;-) >:D
10. 9. 2017 12:26
Re: Třeba mi to jednou někdo vysvětlí
Je to pragmatik. ;-)
10. 9. 2017 07:29
Re: Třeba mi to jednou někdo vysvětlí
Nevysvetlí, úsporu peňazí za tým nehľadaj :-) :-)
10. 9. 2017 06:28
Re: Třeba mi to jednou někdo vysvětlí
Jj, na sportovnch akcích jsou obytná auta zcela běžná a svůj účel plní přímo v místě daleko líp než pár kiláků vzdálený hotel
9. 9. 2017 21:47
Zaujimavo urobena fotka,
Zaujimavo urobena fotka, druha vlavo. Podobne auto mame, nikdy sme v nom nespali ale tu holku tam fotograf fakt dobre ulozil. V skutocnosti by lezala cez cely priestor na fotke :-) :-)
Avatar - KubikCv
9. 9. 2017 21:41
Pozdě ale přece
Trochu s křížkem po funuse....většina lidí si radši dodávkový Vivaro upravila na camper sama :yes:
9. 9. 2017 19:56
Re: Třeba mi to jednou někdo vysvětlí
V nejbližším okolí mají tři sousedi svůj vlastní obytnak. Tiše je obdivuju:)
9. 9. 2017 17:46
Re: Třeba mi to jednou někdo vysvětlí
každej není individum, který sedí v hotelu na zadnici a po snídani se může z toho podělat na WC
9. 9. 2017 15:52
Re: Třeba mi to jednou někdo vysvětlí
takova auta porizuji v Evrope hlavne pujcovny takovych aut, stejne jako cca 70% obytnych aut kupuji pujcovny, takze se to auto pak zaplati behem 2-3 let

ja kys jel poprve na LeMans, tak jsme s kamosema taky pujcili obytnak, vyslo to pak cenove mnohem lepe nez hotel 15-20 kilaku od trati (snaha objednat 4 mesice predem a vsude plno), a mohli jsem "kempovat" vpodstate nejakych 50-60 metru od trati, takze to nakonec bylo ultra super resenim namisto hotelu kilometry daleko :-) obytnak pro 6 (byli jsme 4) nas vysel na 8 tisic na 5 dni + nafta za 8 tisic, a + vstupne cca 8 tisic vcetne obytnaku

takze pro 2 lidi si tohle dokazu predstavit na takovou akci taky, rekneme za treba 1000-1200 na den :-)
9. 9. 2017 15:32
Třeba mi to jednou někdo vysvětlí
co vede lidi k pořízení auta z několik set tisíc, aby v něm přespávali. A aby za to ještě někomu platili v kempu, s podobnými individui. Kolik takových nocí musí člověk absolvovat, aby ušetřil proti hotelu se snídaní, sprchou a regulérním WC?
Avatar - wakantanka
9. 9. 2017 15:21
Re: Motel na kolech ?
PR clanok bez pridanej hodnoty. Neries. :-)
9. 9. 2017 08:09
Motel na kolech ?
Tak to si Opel hodně fandí, dyť tam není kromě té desky na nouzové přespání vůbec nic. Ani to příplatkové topení moc nepomůže když není auto líp izolované.