Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nový Hyundai Santa Fe na prvních fotkách. Co říkáte na jeho výrazný design?

Po prvních skicách Hyundai zveřejnil první snímky skutečného Santa Fe nové generace. Vedle karoserie ukazují také interiér novinky.
Zpět na článek
16. 2. 2018 21:46
Re: ale dá sa
Ano, z hlediska funkčního uspořádání světel je to naprosto správné řešení, jelikož toto auto je hodně velké a vysoké, tudíž hlavní světlomety by neměly oslňovat těsně vpředu jedoucí auta ve zpětném zrcátku. Často si mi to stává, když takové auto předjedu a na semaforech mne dojede, tak i na potkávací světla mi ,,praží" do zrcátek. Hyundai tak myslí i na řidiče ostatních typů aut, kteří nejsou příznivci vysokých aut SUV, dodávek atd.
16. 2. 2018 21:27
Re: Svěží
A KiA je vlastněná značkou (koncernem) Hyundai, Korejci, a ti rozhodují o všech detailech co automobilky Hyundai i KiA vyprodukují.
Avatar - wakantanka
10. 2. 2018 09:36
Re: Hmyzí moda...
Podľa tvojich prdpovedí mal FCA zkrachovať pred 5 rokmi, takže skľudni hormón. >:D Zatiaľ táto debata vyznieva, že ja o voze, ty o koze.
7. 2. 2018 23:46
Re: fu ha
Hovňák jak z romské kuchařky :-O 8-s
Avatar - Dinar
7. 2. 2018 12:26
Re: ale dá sa
Koleso se nedá nanovo vynajst! atd., atp., vítej v debatě o prdu motající se v Mino-kruhu. >:D
Avatar - maxi!
7. 2. 2018 08:31
Re: Jsem rád,
chlapci, tak som rad za nove info, ja nemam osobne moznosti to zrovnat a mojae GLC250 ma vcelku uspokojovalo s konvencnim podvozkom. Dobre vediet! :-!
Avatar - maxi!
7. 2. 2018 08:29
Re: Jsem rád,
ja som prave v noci pozeral - ked tam zadas GLC a air ( airmatic), tak mi naslo vyse 100 kusov. Pri slove luft iba zopar, asi 5 kusov
ale nezadal som presne GLC220, iba model GLC :-!
nie je to vela, ale okolo 100 kuskov uz je dost na vyber
ale po skusenostia ( za ktore dakujem) asi nema zmyslel to hladat, klasicke odpruzenie bude lepsie riesenie.
Avatar - Dinar
7. 2. 2018 07:39
Re: Jsem rád,
Ano, přesně zopár, bílých vran, z 1321 inzerovaných GLC 220d na mobile.de má Luftfederung plných 13 ks, což je prakticky přesně 1%. :-!
Avatar - Dinar
7. 2. 2018 07:26
Re: Jsem rád,
To máme úplně stejně, vzduch v provedení MB vůbec nepovažuju za jakoukoliv výhodu, naopak věc, které je třeba se vyhnout, protože na pérech s magnetorol. tlumiči jsou podvozky MB mnohem lepší. Ono v těch testech je vždycky hodnoceno jako komfort vzduch. podvozku právě to pohupování, které je podle mně špatně, jako vlastnost bych byl ochoten takové chování akceptovat maximálně u S-Klasse, ale u suvéček je to bída, auta se kolébají, při brždění a akceleraci houpou zepředu dozadu a přitom podvozek mlátí na každé díře. Stačí srovnat GLS třeba s velkým Rangem, hned je vidět, kdo umí vzduch.
Avatar - JDM
7. 2. 2018 05:14
Re: Je jedno jak vypadá
Tak to je obrovská rána pro celý Hyundai... >:D
Avatar - pallas
7. 2. 2018 02:29
Re: ale dá sa
Nekonvenčné? Videli to na Cactuse a Picasse, obkreslili a vznikla Kona.
Avatar - Machýrek
7. 2. 2018 00:01
Re: Jsem rád,
S GLC na vzduchu mam ujeto 40kkm, na pruzinach tak 10kkm.
Subjektivne mam pocit, za ta pera byla lepsi, konzistentni, chovala se stejne predvidatelne nezavisle na povrchu a rychlosti. Vzduch se v nizkych rychlostech trese, ve vyssich houpe a v rychlostech 200+ v jakymkoli rezimu i ve Sport+ staci pri predjizdeni vlna na dalnici a cvrknes si z toho do kalhot jak se necekane rozhoupe. Takze za me ano, GLC je velmi povedene auto, temer bez vyhrad, akorat s naladenim vzduch podvozku mam problem.
Avatar - Barrichello
6. 2. 2018 20:02
Re: Hmyzí moda...
Zatím se všechny moje předpovědi splnily, smůla >:D >:D >:D >:D

[odkaz]
Avatar - maxi!
6. 2. 2018 19:34
Re: Jsem rád,
pise sa tam:
pokial priplatite za vzduch 60.000, tak strcite X3 alebo Q5 do kapsy, ale si myslia, ze je zbytocne kupovat Air Body C., lebo komfort je aj tak vyborny.
na Mobile.de je zopar GLC na vzduchu, aj u lacnejsich modeloch :-!
Avatar - Googelit
6. 2. 2018 19:01
Re: ale dá sa
Kluci a holky, je to hnus 8-s Hnujde je jak životní nesnáz :no: Co od Hnujde čekat? NIC 8-s
6. 2. 2018 18:42
Re: ale dá sa
Tie uzke svetla su nekonvecne. Ak by tomu tak nebolo, nevyvolavali by take vasnive, resp. kriticke reakcie ;)
6. 2. 2018 18:36
Re: Krok zpět
Jo je to dost bída, nepovedlo se na Koně, tak to zkoušejí na Santa Fe. Navíc nasadí cenu nad 1mil a opět budou prodeje v CZ v řádech desítek. Kdo chce kam... >:D
Avatar - Dinar
6. 2. 2018 18:09
Re: Jsem rád,
A v tom AB bylo glc na vzduchu?
Avatar - Dinar
6. 2. 2018 18:08
Re: Jsem rád,
Výskyt GLC 220d na vzduchu v přírodě je asi takový, jako výskyt bílé vrány. ;-)
Avatar - Dinar
6. 2. 2018 18:04
Re: ale dá sa
“Koleso se nedá nanovo vynajst”, souhlas, se Santa Fe žádné nevynalezli, tj. na tom designu není nic nového, nic nekonvenčního, jsem rád, žes k tomu dospěl. ;-)
Avatar - wakantanka
6. 2. 2018 17:50
Re: Hmyzí moda...
Vies tie svoje plky aj podlozit cislami? Odpoviem si sam. Nevies. Len si to myslis lebo Lojza v hospode povidal.
Avatar - maxi!
6. 2. 2018 17:42
Re: Svěží
je to ale trochu inak - Peter Schreyer je šéf designérské kanceláře automobilky Kia od roku 2012 byl jmenován prezidentem Kia a tak jeho nazor beru velmi vazne. :-!
Avatar - maxi!
6. 2. 2018 17:35
Re: Jsem rád,
ano, je na vzduchu za priplatok.
ale aj obycko prezenie je na rozumnych rozmeroch velmi prijemne po rozbitej Prahe - spokojnost! :-!
Avatar - maxi!
6. 2. 2018 17:33
Re: Jsem rád,
dakujem za info z osobnej skusenosti - ja som zatial vychadzal z testu Autobild, ked sa vyjadrovali o velkom rozdieli medzi pruzenim spominanych aut, ze GLC v sport nastaveni je asi ako X3 v komfortnom prepnuti ( a to sa mi zdalo dost velke, ale nemam este osobnu skusenost) a hlavne cestovanie vzadu dostalo viac bodov v GLC ako nove X3.
:-!
Avatar - twistedTSD
6. 2. 2018 17:32
Re: Krok zpět
Řekněme, že jeho úspěch je mi záhadou.
6. 2. 2018 17:13
Re: Je jedno jak vypadá
..no asi tak nějak..podle tvého měřítka..to funguje.
Avatar - Blue Sun
6. 2. 2018 15:53
Re: Svěží
Šéf designu schválí tak možná návrhy svých podřízených. O tom, který se vybere jako finální, opravdu nemůže rozhodnout on sám.
Avatar - praděda7
6. 2. 2018 15:42
Re: Svěží
Jo na Hradě? Tam se toho nakecá.... >:D
Avatar - _Karel_
6. 2. 2018 15:37
Re: Je jedno jak vypadá
Geniální. Předpokládám, že když někdo dá do reklamy se.roucího důchodce, bude to ok, protože to každopádně zaujme a upoutá pozornost. Dobré měřítko hodnocení úrovně reklamy. :yes:
Avatar - Barrichello
6. 2. 2018 15:26
Re: Hmyzí moda...
Oni nezarabajů na ničem, jen na Jeepech a lepších verzích pikapů RAM a i ty už jim padaj prodeje....

čísla jdou neustále dolů a porfolio je stále menší a menší a starší a starší, jak dlouho myslíš že jim to vydrží? :-)
Avatar - wakantanka
6. 2. 2018 15:22
Re: Jsem rád,
Mam taky pocit ze za priplatok moze mat mechy.
Avatar - wakantanka
6. 2. 2018 15:20
Re: Hmyzí moda...
Clovece comu nerozumies vo vete. : vyrabaju a predavaju to na com zarabaju?
6. 2. 2018 15:12
Re: Jsem rád,
Pohled na design je individuální věc, nicméně na poměrně běžné tvary Hyundai z mého pohledu nasadilo nekonvenční příď, ta třeba mě osobně vůbec neinteresuje. Což neznaměná, že dalších deset lidí to bude mít stejně.
6. 2. 2018 15:08
Re: Jsem rád,
100 lidí, sto chutí. GLC vypadá ze všech GLx řad nejlíp. ;-)
6. 2. 2018 15:06
Re: Svěží
Píše se kecy. Kec bez kecu jako hrad bez hradu... ;-)
6. 2. 2018 15:00
Re: Je jedno jak vypadá
To je pekne napísané :-)
6. 2. 2018 14:53
Re: ale dá sa
Koleso sa neda nanovo vynajst. Kazdy obcas niekoho skopiruje a urobi svoju vlastnu variaciu. S tymto argumentom by som uz dnes moc neoperoval.
Avatar - praděda7
6. 2. 2018 14:34
Re: Svěží
Šéf designu je Němec a schvaluje on. Korejci jen platí a kývají....
Avatar - fOE
6. 2. 2018 14:24
Re: Výrazný design ??? Je to nuda.
V poradku. Jen tak ze zvedavosti, nahod prosim neco cemu nerikas nuda.
6. 2. 2018 14:21
Re: Je jedno jak vypadá
Přesně tak.Nechápu že na reklamy vůbec někdo nějak reaguje..ale jde vidět,že Hyundai se to povedlo a reakce jsou;-)Teď jsem si vzpomněl jak ještě před nedávnem jsem svým malým dětem vysvětloval,že to co je v reklamách nemusí být tak úplně pravda,že nám mají jen upoutat naši pozornost..nenapadlo mě,že i dospělí lidé to můžou mít stejné jak ty děti..:-D
Avatar - Blue Sun
6. 2. 2018 14:12
Re: Jsem rád,
Ano, mluvíme. Mně se prostě provedení horní linky oken a její navázání do posledního sloupku ani trošku nelíbí.
6. 2. 2018 14:02
Výrazný design ??? Je to nuda.
Naprosto nudný design

Tradiční světla a velká ústa, tomu říkám nuda.
Avatar - Dinar
6. 2. 2018 13:59
Re: Jsem rád,
Jen pro jistotu, mluvíme o stejném autě? "odpudivě řešená horní linka oken..." :-O
[odkaz]
Avatar - Dinar
6. 2. 2018 13:52
Re: Jsem rád,
To ses trefil, mám k tomu zrovna čerstvý zážitek, čekáme na GLE coupe, přesčas, tak nám MB dalo na 14 dní GLC a bylo mi s ním jet i delší trasu na hory. Souhlasím s tím, že je to výborné auto, v MB portfoliu jednoznačně jedno z nejvydařenějších. A konkrétní 220d verzi bych zcela určitě upřednostnil před odcházející X3 20d a to o obrovský kus. Dnes jsem se ale shodou okolností dostal k projetí úplně čerstvé X3 20d nové gen. a hodnocení se rázem obrací, tohle auto se povedlo zcela bez výhrad, problém s odhlučněním motoru je pryč, je to tiché od kol i aerod. hluku, pohodlí na o palec větších kolech než jsem měl na GLC je naprosto srovnatelné, a přestože GLC je z hlediska agility naprosto a až překvapivě dobré auto, nová X3 jde ještě dál, ta se opravdu řídí jako nějaký HB, váha není cítit, perfektní práce přední nápravy, výborné řízení. A jako bonus navíc, interier, GLC s céčkovým vnitřkem rázem vypadá zastarale, infotainment ve srovnání s posl. idrivem jako vykopávka. Ale znova opakuju, GLC je skutečně výborné auto, jen novinka od bmw je o něco lepší. ;-)
Avatar - Barrichello
6. 2. 2018 13:52
Re: Hmyzí moda...
Já měl chryslery 3, měl sem je 8 let a neměl sem se spolehlivostí žádné větší problémy. Jediný problém mam, kam to Fiat dovedl po roce 2009 >:D

Takže seš mimo
Avatar - Barrichello
6. 2. 2018 13:50
Re: Hmyzí moda...
Na těch krásných prodejích čéče. Chrysler 10500 ks v Lednu, ještě kousek a překoná ho i Cadillac. A ten vydělává na jednom modelu asi tak 4x víc jak Chrysler >:D Protože prémiovka >:D A pomalu se možná začně blížit i Lincoln...

A to číslo 7700 vs 37 400. Na to nám povíš co? Jakotže jiní umějí vydělávat na sedanech a FCA ne? Zajímavý co >:D

A taky ujíždím na těch krásných číslech koncernů: FCA v USA v Lednu -13% celý koncern a GM +1,3%.
Taky zajímavý vid :-)
6. 2. 2018 13:50
Re: Hmyzí moda...
Uz to pripomina Adovu nenavist voci rendlikom. Chlapci si kupia jeden olietany pekac z bazaru a podla toho sudia celu znacku.
Avatar - Blue Sun
6. 2. 2018 13:48
Re: Svěží
Němec navrhuje, Korejec schvaluje. Takže design musí odpovídat vkusu toho, kdo schvaluje.
Avatar - Barrichello
6. 2. 2018 13:48
Re: Hmyzí moda...
Za cenu asi tak 30-40% investic než mají jiné koncerny do vývoje a rozšiřování modelového portfolia. >:D
Avatar - wakantanka
6. 2. 2018 13:44
Re: Hmyzí moda...
Tak nám to vysvetli za akú cenu. Určite máš širší koncernový pohľad študovaného ekonóma.
Avatar - R32
6. 2. 2018 13:44
Re: Je jedno jak vypadá
Tvoj svet musí byť dosť obmedzený keď sa riadiš podľa reklám resp. tým či sa ti reklamy páčia alebo nie... ;-\
Avatar - M1chal
6. 2. 2018 13:43
Re: ale dá sa
Ty LEDkové světla jsou velké(vypadají jako hlavní světla) a ty hlavní vypadají jako mlhovky, povedlo se jim to rozdělit líp než citroenu :-)
Avatar - wakantanka
6. 2. 2018 13:43
Re: Hmyzí moda...
Ku článku kde sa písalo o tom, že predávajú síce menej ale zarábajú viac (moje dávne slová) si nenapísal ani čiarku a teraz sa tu uchechtávaš ani neviem na čom.
6. 2. 2018 13:43
Re: Jsem rád,
zaujimave ze amerika v podani fordu ti tak strasne vadi a tu ti americky dizajn zrazu pride ako plus. Ty sa uz spametaj z tych tvojich iluzii, lebo to ako si series do ust, to nedaval snad ani stary znamy GTI..
Avatar - R32
6. 2. 2018 13:42
Re: Krok zpět
Čo tu pletieš Tiguana? Článok je o SantaFe nie o Tucsone... Trošku si mýliš kategórie, s prižmúreným okom by sa to mohlo maximálne porovnať s Tiguanom Allspace. 8-s
Avatar - Dinar
6. 2. 2018 13:41
Re: ale dá sa
Jednak tohle řešení (z hlediska funkčního uspořádání světel) není nic nového, juke, citroeny, jednak z hlediska designu je jedno, jestli jsou horní světla použita jen pro denní svícení a hlavní světla se přesunula k mlhovkám. Jinými slovy, kombinace světel na horní hraně masky a velkých "mlhovek" v nárazníku, je naprosto běžné designové řešení, nic nekonvenčního na výzoru toho auta nevidím.
A mám-li být upřímný, dělá to na mně nehezký dojem čistého kopírování citroenu, resp. DS.
Avatar - Barrichello
6. 2. 2018 13:21
Re: Hmyzí moda...
Byla zde debata o Jeepu.....tak píšu jak je to s Jeepem. Jediná značka co má nové modely a daří se jí, ostatní je panoptikum veteránů s prodeji čím dál horšími.
Ono se píše že FCA vydělává, ale nepíše se za jakou cenu. >:D
6. 2. 2018 13:20
Re: Jsem rád,
Nechcem vam do toho kecat, ale GLC je velkostne ako Tucson, Santa Fe je vo velkosti GLE. Cenovo je to samozrejme ina liga.
Avatar - praděda7
6. 2. 2018 13:11
Re: Svěží
Jací Korejci? Vždyť to designují celé Němci.... ;-)
Avatar - praděda7
6. 2. 2018 13:06
Re: Je jedno jak vypadá
Mojí soudružce manželce se Hyundai líbí. Problém je v tom, že by ho musela parkovat u sebe v ložnici a ložnice není dostatečně velká.... >:D
6. 2. 2018 13:02
Re: Hmyzí moda...
Cely prispevok len o kritike FCA v clanku o Hyundai, to chce uz riadne krvave oci >:D
Avatar - praděda7
6. 2. 2018 13:02
Re: Nevypadá zle....
Němci zapracovali......... >:D
Avatar - praděda7
6. 2. 2018 12:59
Re: ale dá sa
Tak tak...další německé auto.... ;-)
Avatar - miromen
6. 2. 2018 12:32
Svěží
Auto jako takove nehodnotim už jen minimalně z duvodu, že se jedna o krabici, ale musi se nechat, že korejci je umi udělat pohledne. Sice předni světla, přesněji mlhovky mi moc na oko nejdou, ale jako celek je to svěži a dobře se na to kouka, tedy soudim dle těch prvnich fotek.
Avatar - maxi!
6. 2. 2018 12:26
Re: Jsem rád,
GLC je aj podla mna velmi podarene auto. Celkove.
Trochu ma mrzelo v teste s novou X3, ze aj ked je ovela pohodlnejsi a ma viac priestoru ( co si myslim, ze pri SUV je celkom podstatne!), tak dostalo slabe hodnotenie, pretoze ma menej sportovy charakter.
:-!
6. 2. 2018 12:24
Hned zítra
si v práci řeknu o nový služebák ;-\
6. 2. 2018 12:23
Re: ale dá sa
Zeby tie rozdelene svetla? Tie vzbudzuju najvacsie "pohorsenie" ;)
Avatar - Blue Sun
6. 2. 2018 12:21
Re: Jsem rád,
To, co na všech současných Mercedesech - přišlápnutá příď, divná světla, podivné boční linie, u GLC navíc naprosto odpudivě řešená horní linka oken.
To víš, jsem švorcák, co na Mergla nemá, tak jeho design haním, kde můžu...
6. 2. 2018 12:13
Re: Jsem rád,
Tobě ten Tiguan nějak leží v žaludku. Ale proč ne, když se ti líbí tohle. A ty pravděpodobně nefunkční mlhovky se ti taky líbí?
Avatar - Dinar
6. 2. 2018 12:09
Re: ale dá sa
A co je na tom designu nekonvenčního?
Avatar - Dinar
6. 2. 2018 12:09
Re: Jsem rád,
Mercedes má teoreticky proti tomuhle GLC, co je na něm designově špatně, že santa má v porovnání s ním "design z říše snů"? :-O
Avatar - Barrichello
6. 2. 2018 11:54
Re: Hmyzí moda...
u Jeepu vyčerpali ponteciál zákazníků, kteří chtěli netradiční obludu a když jim prodeje padly o 20% dolů, museli s tím něco dělat.
Vono FCA Jeep nutně potřebuje, protože nic ostatního už jim nešlape. V USA za Leden 2018 měli ztrátu 16% už u i značky RAM, zatímco knokurenčí pikapy a dodávky typu Ford řady F, Chevy Silverado, Colorado, Express, E-Series atd měly meziroční nárůst.
O dodge nemá smysl psát, meziroční pokles cca 31% a Chrysler klesá už 8 rok po sobě. Dno ještě stáli neašli ...

A FCA taky výrazně boduje se sedany a osobáky vůbec, za leden jich prodali u chrysleru a dodge krásných 7700 ks zatímco u GM 37 400 ks.
Takový menší rozdíl, hehe >:D >:D >:D >:D
6. 2. 2018 11:50
Re: Je jedno jak vypadá
Já si zase kvůli reklamám na acz,autoforu atd nikdy nekoupím nic z koncernu vw
Avatar - 3_diamanty
6. 2. 2018 11:46
Re: Jsem rád,
vyzera to kusok aj akoby americky ( co je za mna len plus ) ... a zaroven som v tom akoby zbadal aj nieco z infinity .. ma to proste take nóbl tvary a aj ta chromovana maska je taka polo-japan :-) nieco na pomedzi lexusu a infinity .. citit tu pokrok... na rodiel povedzme od atecy alebo tigiho
6. 2. 2018 11:41
Re: Je jedno jak vypadá
Máš recht a nejsi zdaleka sám! ;-)
Avatar - 3_diamanty
6. 2. 2018 11:38
Re: Krok zpět
naopak.. toto je velky krok vpred..... tigi je razom veteran ;-) s nadhladom samozrejme

masivne vysoke oble narazniky a svetla posadene co najvyssie nielen pekne a sebavedomo vyzeraju ale iste aj co to pomozu pri ochrane chodcov ...
Avatar - Blue Sun
6. 2. 2018 11:37
Re: Hmyzí moda...
I design se musí umět udělat. U Jeepu to moc dobře neudělali a proto taky Cherokee musel projít změnou. A naopak, Citroën se zjevně trefil, stejně jako Hyundai.
Avatar - Blue Sun
6. 2. 2018 11:36
Jsem rád,
že nemusím držet nějaké trapné konvence a tak s klidem můžu napsat, že se mi tohle auto líbí. Rozhodně patří k tomu zajímavějšímu, co ve světové produkci vidíme. A v porovnání s "prémiovým" Mercedesem je tohle design z říše snů.
Avatar - 3_diamanty
6. 2. 2018 11:33
pekne
trend je jasny.. male uzke svetla posadene co najvyssie... po bokoch velke svetlomety na vysku vsadene do akychsi obrovskych "dier" ... co vyvolava dojem masivnosti a sebavodomeho pohladu... k tomu samozrejme dostatok chromu .. vyrazna maska... vid predkom podobne rieseny eclipse cross alebo sportage ... z toho pohladu vyzeraju hodne sebavedomo [odkaz] [odkaz] ... tak konecne aj Santa Fe uz neposobi tak usedlo a nudne....tigi bude mat svojim sklesnutym vyzorom co dobiehat
6. 2. 2018 11:33
Re: Opravdu fotky?
tak to na skicu ceedu ani nepozeraj
6. 2. 2018 11:31
Re: Krok zpět
keď kukneš do ksichtu juke, tak musíš chytať schízu.
Avatar - _Karel_
6. 2. 2018 11:26
Opravdu fotky?
A tohle je důvod, proč nesnáším skici. To auto najednou vypadá úplně jinak. To, co na skice fungovalo, vypadá v reálu daleko hůř.
6. 2. 2018 11:25
Je jedno jak vypadá
Kvůli těm jejich reklamám si hyundai nikdy nekoupím.
6. 2. 2018 11:24
Re: Hmyzí moda...
si tam zaradil aj thaliu? >:D
Avatar - twistedTSD
6. 2. 2018 11:23
Krok zpět
Předchozí generace byly (velmi) povedené, ale tohle vypadá divně. Nemám rád design, u kterého nevím, do kterých "očí" se dívat. Do těch stylových s DRL nebo do těch jakože skrytých s hlavními světlomety? Jeep právě právě provedl zachraňující facelift a stejný koncept zahodil, Hyundai s ním začíná.
6. 2. 2018 10:59
Nevypadá zle....
Tak toto rozhodně bude jeden z těch hezčích Hyundajů...
6. 2. 2018 10:48
Re: ale dá sa
Radši se projdu po Svatopetrském náměstí než po mraveništi ;-)
6. 2. 2018 10:46
Hmyzí moda...
...ještě zřejmě některé výrobce táhne. Přitom by se stačilo zeptat u Jeepu, proč měnili tvář Cherokee.
Interiér mi tak trochu připomíná "Best of disco '90".

Pro toho, kdo tvary evropských aut vnímá jako uzívanou nudu to bude dobré. Já si naopak s nekomplikovaností tradičních výrobců od Londýna až po Istanbul vystačím.
6. 2. 2018 10:45
Môže byť
Nový design sa im podaril, staré Santa Fe už nutne potrebovalo zmenu, krajší bol i Tucson. Za mňa palec hore :-)
6. 2. 2018 10:41
Re: ale dá sa
Za mna dobre. Obcas treba trochu zburat zazite konvencie.
6. 2. 2018 10:38
fu ha
...najlepsie CZ auto... >:D >:D >:D >:D
6. 2. 2018 10:37
ale dá sa
dnes už to taký úlet nie je, citrón tomuto dizajnu vydláždil cestu aj za cenu vlastných obetí. Už je to vlastne mejnstrímový dizajn.